Treść opublikowana przez grabalaba
-
[ALL] Jak tu komus nie zrobic krzywdy, czyli mialem fajne kolka...
No nieźle - w jakim my kraju żyjemy Głowa do góry kolego Łepski
-
[B6 BDH] Ściąga na prawo po zmianie felg i opon
Ciśnienie w oponach również do sprawdzenia (w pierwszej kolejności). Jak nie sprawdzałeś tych 17-ek podczas jazdy na równej nawierzchni pamiętaj, że przy tak niskim profilu (45) na koleinach i tak będzie wrażenie ściągania. Spróbuj jeszcze przełożyć koła z tyłu na przód.
-
Ranking awaryjności
http://moto.onet.pl/90895,galeria_media.html Niestety nie widzę
-
O tym się mówi-nie będzie kar za CB
Uważam, że jak ktoś jeździ szybko to i tak będzie "piratował". Nieważne ile mandatów zapłaci. Jak ma CB, to dowie się gdzie stoją miśki i zwolni!!! Ten incydent sprawia, że wszystkim wychodzi to na dobre. Co z tego, że wpadnie 180 km/h do wioski, stworzy zagrożenie i zapłaci mandat? CB is good :>
-
[B5 AJM] Tylny zacisk
Zgadza się - przy wkręcaniu trzeba użyć trochę siły
-
[ALL]Brak powietrza - przyczyna ?
Oczywiście! Jutro śmigaj do wulkanizatora wyprostować fele.
-
[ALL B5] Wymiana opon. Ktore z nich ? Ankieta
Również polecam dunlopki - mam je w swoim bolidzie
-
[B6 AWX] Tryb auto w klimatyzacji
... no własnie - rozwiń tą myśl kolego, bo zawsze mnie to zastanawiało kiedy i po co z ECO Przecież lukaszr napisał już wszystko wcześniej - AUTO to automatyczne sterowanie nadmuchem, zarówno z włączoną klimą jak i bez klimy (ECON)
-
[B6 BFB] Za duży filtr oleju
Miałem kiedyś ten sam problem jak miałem b4 19.TDi. Przy pierwszej wymianie oleju wróciłem ze sklepu z filtrem oleju ok 5cm krótszym od ori, który siedział. Filtr oczywiście dobrany przez "Pana" katalogowo. Jak widać zdarzają sie takie rzeczy. Teraz jak coś kupuję, to już z góry znam ori nr katalogowy danego podzespołu, żeby uniknąć takich zgrzytów.
-
[B6 AWX] Zbiornik paliwa
Czyli 7 dych jak w morde strzelił ....i wsio na temat.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Twoja wypowiedź całkowicie mija się z prawdą! Jak ktoś potrafi i chce się bawić w wymianę pojedynczych wahaczy to nie ma przeciwwskazań! Czysta matematyka - kasa w kieszeni
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
Równy roczek i równe 30 tys. km...
-
Mysz bezprzewodowa - czym zasilać?
A to ciekawe. Poczekam, może ktoś "jedzie" na AAA i się wypowie w tej materii.
-
Mysz bezprzewodowa - czym zasilać?
No nieźle trzymają te Duracelle. Ja na Energizerach (alk.) do 3 mc-y max :gwizdanie: Jeszcze raz dzięki koledzy za pomoc. :> Spróbuję te aku...
-
[B5 AFB] Naprawa sterownika ABS
Zgadza się! Ja wysłałem i po problemie. Dobry kontakt. :th:
-
Mysz bezprzewodowa - czym zasilać?
Witam! Na co dzień posługuję się dwoma myszami b/przew. ( Logitech: V320 i VX NANO). Bardzo irytuje mnie sprawa ich zasilania. Używam baterii alkalicznych (rożnych), które wymieniam co 2-3 miesiące. Ale do rzeczy - zastanawiam się, czy jest możliwość włożenia do myszki akumulatorków AAA?? Mam pewne obawy, gdyż bateria ma 1,5V, a AAA 1,2V. Słyszałem też, że 20-30 minutach napięcie baterii spada do 1,2-1,3V. Czy to oznacza, że akumulatorami AAA 1.2V zasilę mysz? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pzdr.
-
[B5 AFN] kontrolka ABS???
Sprawdź czujniki, jednak najlepiej podpiąć Vaga, sprawdzić nim czujniki i ewentualne błędy.
-
[ALL] A4 B5 w gazetach motoryzacyjnych
Jak możesz to podaj nr tego Motora i datę wydania.
-
[B5 ALG] Jak sprawdzić poziom oleju w skrzyni biegów ? Wymiana uszcz.
Dlaczego??? Wygięty drucik sprawdza się znakomicie i na pewno lepszy będzie np. od palca
-
[ALL] Jaki okres wymiany płynu chłodniczego ?
Nie wydaje mi się. Płyn wymienia sie raz na 5 lat.
-
[ALL] Zakresy temperatur olejów
Nie widzę 5W40
-
I znowu zima...
Na Mazurach bielusieńko :> Jestem jeszcze oczywiście na zimóweczkach. No cóż - "w marcu jak w garncu"
-
[B5 AJM] Które z tych radi będzie pasować do B5 po II lifcie.
Wydaje mi sie że 1. :th: Drugie będzie wystawało (od A6) Z podłączeniem będzie ok.
-
[B6 AVF] Po czyszczeniu EGR wyskakuje błąd
Wyraźnie widać, że cuś nie tak z zaworkiem. Zrób jeszcze logi 003 BS(Basic Settings)
-
[B5 AEB] Osiągi auta
Związane jest to z różnorodnością źródeł. Np.: - A4 1.9TDI (110PS) sedan - 196km/h - A4 1.9TDI (110PS) Avant - 192km/h - A4 1.9TDI (110PS) quattro - 194km/h * * źródło http://www.audiklub.org/ Moje wcześniejsze dane były z instrukcji eksploatacji.