Treść opublikowana przez grabalaba
-
[ALL B7] Jaki silnik 2.0 TDI z 2005 lub 2006 jest bezawaryjny?
Pierwsze głowice faktycznie były lipne - ale nie we wszystkich egzemplarzach (głównie 2005) - problem był rozwiązany poprzez zmianę dostawcy głowic i dotyczył tylko aut z określonego przedziału numeru VIN
-
[B5 AJM] Czujnik niezapięcia pasów-czy go mam i jak go włączyć
W mojej poprzedniej było podobnie. Ciekawe o co kaman
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Nie dziwię sie, buteleczki bardzo podobne... :gwizdanie:
-
[ALL B7] Dziwne rzeczy w klimie ;] spece się zastanawiają.
U mnie 2,5 stopnia - to chyba tak ma być. Aczkolwiek przedział sprawnego układu zawiera się między 2-8 stopnia
-
[ALL B6] Problem po długim postoju
ATE - na zwykłych 288 w mojej B5 zrobiłem 90tys.
-
CIUT O FOTORADARACH :) w zwiazku z tym ze wyjeżdżamy na wakacje
Znajomy obsługuje takie puchy. Z lenistwa w obrabianiu zdjęć ustawia na 50-tce próg 80km/h
-
[ALL B6] Problem po długim postoju
U mnie rant miał ok. 1cm, klocek po tym tarł i dlatego było bicie. 1cm??? :shocked: Chyba sie nie rozumiemy. Nie chodzi mi o 1 cm w głąb tarczy(zużycie), tylko patrząc na tarczę z przodu 1 cm z góry na dół (zardzewiała narośl)
-
[ALL B6] Problem po długim postoju
U mnie rant miał ok. 1cm, klocek po tym tarł i dlatego było bicie.
-
[ALL B6] Zerwany pasek od klimy
W sprężarce są tłoczki. Jeżeli za pierwszym razem sprężara sie zatarła, na bank w układ poszły opiłki. Jeżeli Ci nie przepłukali układu, to możesz włożyć i ze 100 sprężarek... :gwizdanie:
-
[ALL B6] Problem po długim postoju
Ja bym jednak stawial na tarcze. Też kiedyś miałem cholerne bicie na kierze przy hamowaniu. Rozebrałem hamulce, przeczyściłem, przesmarowałem i zdarłem zewnętrzny rant z tarcz. I co - zero bicia U mnie były ewidentnie tarcze.
-
[ALL B6] Chiptuning?
Poczytaj trochę na forum - wszystko jest możliwe
-
[ALL B6] Zerwany pasek od klimy
dokładnie, układ trzeba przeczyścić!!!
-
[ALL B5] Zmiana stanu licznika w Audi a4 b5 1997 1.6
Zwykłym kablem nie ma szans. Może warto dać na luz
-
[ALL B7] Niedziałający sygnał włączonych świateł
Jest! Wyłączyli mi to badziewie
-
[ALL B6] Wymiana Klocków
Jak kończą sie klocki, to poziom płynu w zbiorniczku opada - tak więc zarówno z przodu jak i z tyłu wciskasz(wkręcasz) tłoczek i poziom płynu powinien być ok.
-
[ALL B6] Wymiana Klocków
a co robisz wówczas Kolego z płynem hamulcowym ?????? :mysli: a co niby ma się dziać z płynem hamulcowym?
-
[ALL B6] Zerwany pasek od klimy
Wyłączająca i włączająca się klima podczas jazdy jest oznaką małej ilości czynnika w układzie. Według mnie sprężarka Ci się zatarła. Założyć pasek to minutowe sprawy z kanału, ale ja sprawdziłbym najpierw ilość czynnika w układzie.
-
[ALL B7] Jakie są różnice między navigacjami audi
Czyli rozumiem, że RNS-E jest o wiele lepsza. A czy przy kupnie auta z navi BNS można ją wymienić na RNS-E ? Bedzie wsio chodziło?
-
[ALL B7] Jakie są różnice między navigacjami audi
Witam! Dwa przypadkowe linki: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/details.html?lang=pl&id=133230750&pageNumber=1&tabNumber=2&picture=6 http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/details.html?lang=pl&id=133032677&pageNumber=1&tabNumber=2&picture=9 Mam konkretne pytanie :Jakie są różnice między tymi navi? Z góry dzięki za wszelkie info
-
[B5 AJM] Dziura w przyśpieszeniu
U mnie ciągnie od ok. 1800 do "bólu". I chyba tak powinno być, tzn. żadnych "dziur i dołów". Może powinieneś zrobić logi dynamiczne? Wtedy wsio się okaże.
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pod głowicą a pompowtryskiwacze - pytanie
A co z tym? Trza je jakoś zatopić czy cuś :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 23:46_________________________________________________ A co z tym? Trza je jakoś zatopić czy cuś :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pod głowicą a pompowtryskiwacze - pytanie
Interesowałaby mnie odpowiedź bardziej szczegółowa. Gdzieś słyszałem, że pompki lubią być cały czas w oleju i taka operacja nie bardzo im pasuje. A czy trzeba je w jakimś stopniu później ustawiać, żeby auto jeździło normalnie?
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pod głowicą a pompowtryskiwacze - pytanie
Witam! Będzie zmieniana uszczelka pod głowicą. Silnik prawdopodobnie lekko przegrzany.Pytanie:czy niezbędne jest planowanie głowicy i co z "pompkami" tzn. jakie środki ostrożności trzeba zachować, żeby nie doszło do ich uszkodzenia? [b6 AWX 02']
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Przecież temat jest poświęcony MS i testom tej zawiechy - to po co pierdzielić tuuu np. o Lem'ach? Założyłem MS-y i już. Jest kryzys i trzeba szukać alternatywy... :gwizdanie:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Właśnie zmieniłem całą zawiechę (końcówki drążka też) na MS. Obaczym, ile dadzą radę... :gwizdanie: