Treść opublikowana przez grabalaba
-
[B7 BPW] Opinie o silniku BPW
Nie wydaje mi się. Po pierwsze robię same trasy, po drugie jest rzeczą niemożliwą, żeby tyle samo oleju ubywało co przybywa paliwa.
-
[B7 BPW] Opinie o silniku BPW
U mnie toże - dwie wymiany oleju po 15 tys. i grama oleju ani nie ubyło, ani nie przybyło. Mam DPF
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Witam! Co koledzy powiedzą na temat SmartGPS SG 760? Warto wydać prawie 800PLN na takie cuś? http://www.smartgps.pl/index.php?option=com_mtree&task=viewlink&link_id=1&Itemid=10
-
[B7 BPW] Pytanie o odpowietrznik zbiornika paliwa
Czyli co, wlewając paliwo po mału wejdzie tyle co np. do B6, gdzie można co jakiś czas wcisnąć odpowietrznik?
-
[B7 BPW] Pytanie o odpowietrznik zbiornika paliwa
Jak w temacie. W B4, B5 miałem, w B6 tez jest - to dlaczego nie mam odpowietrznika w B7?
-
[ALL B7] Odłączenie akumulatora na dłuzszy czas ?
Może kolega rozwinąć myśl...
-
[ALL B7] Silnik BPW w a4 b7 warto się pakować??
Piękne przykłady, diesel 7 lat i nalatane w helmutowni 70k Osobiście nie wierzę w takie przebiegi...
-
[B6 AVF] DPF W AVF?
Albo w naklece pod siedzeniem (ksiązce serwisowej) - było
-
[ALL B7] Prośba o pomoc w wyborze B7 i pytanie o silnik BPW
O których 6-ciu cyfrach mówicie
-
[B7 BPW] Jaki numer klocków ATE do BPW?
...jakie masz tarcze na przodzie? ...ale od razu Ate sobie odpuśc ale jak sprawdzić jaką mam średnicę tarczy: suwmiarka i naprzód??? Co do ATE nic już nic rozumiem. Do tej pory był na forum trend ATE. A teraz co? Do bani?
-
[B7 BPW] Jaki numer klocków ATE do BPW?
Witam! Chce zmienić klocki z przodu na ATE, ale na stronie InterCarsa jest ich kilka rodzajów Mógłby ktoś podać mi numer katalogowy tych właściwych? Dodam, że mam założone Ferrodo 5432.
-
A4 B7 Avant Opony kierunkowe czy asymetryczne?
U mnie w B5 avant tez Dunlopy Maxxy wyzabkowane na tyle po ok.50tys. U wujasa w Pasku 2006r te same opony i tez wyząbkowane. Może kijowe amory, może d*pa avanta lżejsza - może, ale jak będę zmieniał opony to na pewno już nie zarzucę tych Dunlopów na tył
-
[B5 AFN] Spadek temperatury podczas jazdy
Po co straszysz chłopaka... Jak mu walnął termostat, to ewidentnie jest otwarty
-
[B5 AFN] Spadek temperatury podczas jazdy
Jak nie zrobisz procedury Vag-iem, to sie nie dowiesz
-
[B7 BRE] Szarpanie silnikiem ruszając i zwalniając ! ! !
Tym kablem da się cokolwiek zrobić w B7? No właśnie, bo kolega pisze ze Vag-a zamówił...
-
[B7 BRE] Szarpanie silnikiem ruszając i zwalniając ! ! !
Tym kablem da się cokolwiek zrobić w B7?
-
[B5 AJM] Olej w skrzyni biegów
Ludzie było, było, było...Nie wymienia się tylko sprawdza sie stan.
-
[ALL B7] Jak sprawdzic czy jest DPF
7GG w kodach wyposażenia
-
[ALL B7] Jak włączyc komunikaty FIS?
Ale wciśnij check jak będzie się cuś paliło na żółto
-
[ALL B7] Jak włączyc komunikaty FIS?
Jak zapali ci się np. przepalona żarówka wciskasz check i masz opis problemu (np. prawa zarówka stopu)
-
[B6 BPW] Problem motor się trzęsie !
Toż koledzy wcześniej napisali - kąt synchro do sprawdzenia
-
[ALL B7] Menu polskie do nawigacji BNS 5.0
No właśnie cały problem w tym, że chyba bez mapy
-
[ALL B7] Menu polskie do nawigacji BNS 5.0
A ja wyczytałem, że nic poza ori (bodajże Wschodnia Europa i coś tam... - koszt ok. 150E!!!) nic w BNS nie pójdzie
-
[ALL B7] Jaki silnik 2.0 TDI z 2005 lub 2006 jest bezawaryjny?
no wlansie jak masz szczescie to imbus i pompa nie stanie , a jak go nie masz to......... Boże, dajmy już spokój z tymi imbusami i pompami (bo w końcu sam się nakręcę ). Ludzie kupujcie 2.0 TDI i do przodu. Jak już naprawdę ktoś szuka "bezpiecznego" diesla, to zostaje mu tylko 1Z albo AFN (z przebiegiem 400tys. ). Powodzenia
-
[ALL B7] Jaki silnik 2.0 TDI z 2005 lub 2006 jest bezawaryjny?
Ja uważam, że "awaryjność" 2.0 TDI jest lekko rozdmuchana. Mam dużo znajomych którzy od dawna użytkują te silniki (Touran, Passat, A4 itp.) i nie mają z nimi żadnych problemów!!!A przebiegi po 100-200tys. Zresztą niedawno też zmieniłem furę (z AJM na BPW) i powiem szczerze, że nawet nie myślałem o następnym 1.9. Po co jeździć maszyną która ma 115KM jak można za tą samą kasę mieć 140KM. Dlatego myślę, że z silnikami tak jak w życiu - trzeba mieć trochę szczęścia :gwizdanie: i tyle