Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabalaba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabalaba

  1. Dzięki koledzy za pomoc . Jak znajdę troche czasu to zabieram sie do roboty i oczywiście dam znać o wynikach.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 10:57_________________________________________________Na szczęście to nie było nic poważngo. Pomógł zwykły crash reseter do jaśków. Poducha zgaszona :>
  2. Musisz odkręcic nadkole (bodajże 10 wkretów na gwiazdkę). Pewnie uszczeleczka lub spadł wężyk - tak czy siak trzeba wyciagac. Opis jest gdzies na forum
  3. Szukaj w kwitach "Zahnriemenwechsel" - wymiana rozrządu
  4. Pół dnia szukania napięć w obwodach - w końcu podmiana przekaźników z drugiej a4 - i wszystko ŻYJE!!!!!!!!!!! :> Wielkie dzięki koledzy
  5. Kostka zmieniona - dalej lipa...
  6. Witam! Jak w temacie. Umarło ogrzewanie, kierunki i wycieraczki. z 98', 1.9 TDI. Bezpieczniki sprawdzone, na Vag-u nie ma żadnych błedów. Proszę o sugestie gdzie szukać przyczyny. Pzdr. [br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 19:03_________________________________________________Szanowni koledzy! Może ktoś podpowie, gdzie śrubokręta włożyć - bo jak to mówią "leżym i kwiczym"
  7. kod ten mówi o uszkodzeniu w oprogramowaniu pamięci,więc trzeba naprawić soft. będziesz potrzebował coś takiego: http://www.audiservice.it/supportotecnico/download/VAS5052.pdf Pozdrawiam Z tego co widzę, a nie wiele "widzę" po włosku , Vag tutaj nic nie poradzi. Czym ten błąd może byc spowodowany? Pytam dlatego, bo chciałbym wystrzegać sie rzeczy, których "domowymi" sposobami nie da rady zrobić.
  8. Witam! Po odpaleniu audika przy 20 stopniowym mrozie nie zgasł "jasiek" Vag pokazuje bład w sterowniku poduchy : 65535 - Internal Control Module Memory Error 00-10 - - - Intermittent Niestety błedu nie daje sie wykasować, a tym samym air bag cały czas swieci. O co tu kaman...
  9. Zgadza się! Mój AJM z rańca też szaleje...
  10. Może czas zmienić filterek paliwa :gwizdanie:
  11. Sprawdź poziom płynu hamulcowego
  12. Kolega rzucił problem z typu "archiwum X". Ja stawiam na 'Reifendruck zu gering'
  13. Coś mi sie tu nie podoba. Co ma zepsuty wentyl do padnięcia sprężarki i zapchania dławika? Przecież w układzie jest presostat i to on jest odpowiedzialny za rozłączenie układu, jeżeli zrobi sie za wysokie ciśnienie w układzie. Może kolega miał za mało czynnika w układzie?
  14. Może dla Vip-a nie... :gwizdanie: To fakt
  15. Mam małą ciekawostkę na temat błędu 01826 - Sensor for Steering Angle (G85): Supply Voltage Terminal 30. Po zrobieniu rozrządu w AWX (02') i przekręceniu zapłonu zapaliła się kontrolka ESP. Błędu Vagiem nie dało się skasować. Czytałem o czujniku skrętu i jego kalibracji, ale myślę co ma piernik do wiatraka. Co pomogło? Przejażdżka autem kilkaset metrów i ruch kierą.
  16. Możliwe, warto sprawdzić. Ale może to być również uwalony sterownik ABS. Vag-owanie w tej sytuacji mile widziane...
  17. Najlepiej byłoby podpiąć Vaga. :gwizdanie: Sprawdź poziom płynu hamulcowego, no i zajrzyj w te tylne hamulce.
  18. Pomysł dobry! Przy okazji zweryfikujesz przebieg. JaK rzeczywiście był robiony rozrząd, to bez sensu robota. Tylko mam pewne obawy, czy Helmuty cokolwiek powiedzą na telefon. Spróbuj w "naszym" ASO.
  19. grabalaba odpowiedział(a) na perman temat w Audi A4 B5
    W takim razie najpierw zawiecha do zrobienia - później geometria
  20. Wielki Arturro - 52,6%
  21. .. Już dawno o tym słyszałem, że stary olej lepiej smaruje. Ręce opadają. W sumie cały ten wątek jakiś niesmaczny i dziwny.
  22. Jak zwykle duuuuuuuuużo spekulacji, a Nasi i tak pojadą do domu. Mimo wszystko stawiam 2-1 dla Orłów (choć ten wynik i tak niewiele daje)
  23. 1-0 :> Muszą wygrać, żeby oglądać mecz z Chorwatami z adrenalinką
  24. i tu może być przyczyna - Vag nie lubi przejściówek
  25. grabalaba odpowiedział(a) na piotrek842 temat w 1.9TDI
    To nic nie znaczy... Tu masz wszystko. http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html Miłej lektury.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.