Treść opublikowana przez grabalaba
-
[B5 AFB] Piszczenie przy maksymalnym skręcie koła kierownicy
To źle Ci się wydaje. Kolega Pikuś wszystko wyjaśnił.
-
[B5 ABC] skutecznosc amortyzatorow
Zgadzam się w 100%. Koleś był na sprawdzeniu amorów i wyszedł mu zakres 55-65% (wszystkie 4 koła). Zrobił 60tys. po "naszych" drogach i pojechał znowu na ta samą stację. Wynik - przedział między 65-75% No to do cholery, gdzie sprawdzać te amory?
-
Które oponki? Goodyear ULTRA GRIP - Fulda KRISTALL
To jest oznaczenie Indeksu nośności (ładowności) opony czyli maksymalne obciążenia opony przy maksymalnej prędkości (określonej w indeksie prędkości). Co do wyboru oponek uderzyłbym w Goodyeara.
-
jak to z tymi radarami? czy to działa naprawdę???
Ostatnio Weiss prowadził audycję w Zet-ce na ten temat i z tego co usłyszałem pkt.2 (cytowany przez dewon24) jest do bani. Po pierwsze nie istnieje Urząd Miar i Wag - tylko Urząd Miar, a akumulator nie podlega legalizacji.
-
[B5 AFB] Błąd nr 4753 szyna CAN urządzenia sterującego ABS
Dziekuje bardzo, tylko co znaczy to powyżej, że da sie go uratować? kobra 7 naprawia sterowniki
-
Polecane opony zimowe
Tytuł "Nie zmieniaj opon na zimowe!" trochę przesadzony.Jeżeli dostosujemy styl jazdy do warunków panujących na drodze, będzie ok. BTW dobrym rozwiązaniem problemu jest mieć przygotowane 4 zimóweczki na osobnych felgach w garażu. Wystarczy pilotować prognozę pogody i po problemie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Iplus, Blueconnect , Orange ?? Co wybrać ?
Jedyna zaleta takiego neta to mobilność (internet w domu, w piwnicy, w samochodzie, w lesie, w łóżku, itp.) Ale czy się opłaca? Dobra prędkość tylko w dużych miastach, ograniczenia transferu...Jak ktoś nie ma alternatywy, to chyba nie ma innego wyjścia. Ja osobiście w 99% śmigam na iPlusie - bo jest wygodnie. I tyle.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Polecane opony zimowe
Trudno znaleźć oponę w tej cenie bez "efektów ubocznych" No właśnie. Temat dotyczy opon zimowych. Spadnie śnieg i się zobaczy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[B5 1Z] Kąt wtrysku VAG a rzeczywistość
Poniżej 49-54 - opóźniony, powyżej-za wczesny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Wybory 2007
Niezmiernie mnie to cieszy. Brawo PO :oklaski:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
F1 Wyniki Roberta K
To było niezłe :th:. Gdzie dwóch sie bije tam Kubica korzysta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Odrdzewiacz jaki najlepszy
Jak nie mam żadnego środka pod ręką stosuję ....Coca Colę. Wbrew pozorom sprawdza się świetnie.