Treść opublikowana przez Worf
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ok, czyli okolice 400nm taki zestaw powinien wytrzymac? oczywiscie chodzi o tarcze i docisk sachs czy lepsze ori sprzeglo u radzikowskiego wzmacniane ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czy ktos to robił juz w a4 ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zapomnij o takiej mocy na tej turbinie. Na sr można poczytac o A4 1.8t cabrio na gtrs co wylulo 325km i 381nm wtryski z S3 sa krotsze od tych z AEB, bez rezania listwy sie nie obejdzie
-
[B5 AQD] B5 2.8 4x4 Tuning
sensowny dolot,wydech, obrobka mechaniczna glowicy z planowaniem i program - koszt minimum 4tys. Warto jak program do 1.8t mozna miec za 1tys i takie same, jak nie lepsze rezultaty bez zmiany osprzetu ? A i 1.8t mniej spalac bedzie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Hmmm Wykres s3 1.8t z K04-23 na pokladzie jak widac da sie blisko 300km zrobic. Seat toldiego ma na gtr ponad 300 koni nie mowiac juz o ex pozkowej co na gtrs chyba ponad 320 robila wiec bz przesady ze sie nie da. Ogarniety tuner duzo moze... A jezeli chodzi o sprzeglo to czy ktos moze polecic takie co wytrzyma ok 400 niuta i do 1tys pln ?
-
[B5 AEB] Jaką opcję wybrać -> TURBO
Na k03s robi sie w polsce 250 koni
-
[B6 AMB] 1.8T quattro, tiptronic, GTRS, FMIC by MR MOROTS
Opierałem się, ale chyba w końcu go zdejmę. Do Ciebie pieję a swojego sam już ponad rok nie mogę zdjąć
-
[B5 AEB] Ile powinno być mocy przy 0,9bara w AEB 1.8T?
190KM w AEB na 0.9Bar'a? Baaardzo optymistycznie...
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
Tiaaa... Zdjęcie turbo to operacja rzędu 4h jeżeli masz dobre narzędzia i trochę wprawy.Samo czyszczenie nie jest problemem ale ja mając turbo na stole kupiłbym zestaw naprawczy i na własna rękę powymieniał bebechy. Składanie to 3-4 godziny i po sprawie:) Jednak wymaga to już pewnej wprawy i drugiej osoby do pomocy;) Pozdro
-
[ALL B5] A4 B5 Aeb 97 rocznik {Czesio}
W planach następujące mody: 1. Sprzedaż samochodu 2. Zakup czegoś nowszego A tak serio to myślę o zmianie po lecie. A co będzie to jeszcze nie wiem. Zobaczymy jak z budżetem będę stał. A jeżeli się nie uda w tym roku to zrobię sobie wydech i 4x17" może.Bez szału.
-
[B5 AEB] Wyciecie kata i co by jeszcze ?
Mam na sprzedaż przelotowy tłumik koncowy, środkowy i strumienice na 2.25".Wszystko nówka. Jak jesteś zainteresowany to daj znać na pw.
-
[B5 AEB] Ile powinno być mocy przy 0,9bara w AEB 1.8T?
około 175-180kucy przy zdrowym slniku. Koniec kropka.
-
Pompa paliwa Bosch 040 za 180zł?
- [ALL B5] A4 B5 Aeb 97 rocznik {Czesio}
Siema ! Wozik mam półtora roku i trzeba go w końcu opisać, zanim pójdzie do innego właściciela Silnik AEB po wirusie na 0.9bara, cały osprzęt seria wydech seria z katem. Filtr stożek z zaworem oo7 Forge. No i jeszcze N75 z rs'a Całość 179KM. Zagazowana. Zawias seria -20mm. Środek seria, brak klimy, audio BOSE, i budzik ciśnienia turbo. Założone lampy depo z II liftu i xenony 6.5k. Ogólnie jak widać wozik zadbany i ładny. Mam nadzieje że sie spodoba. Pozdro- [B6 AMB] 1.8T quattro, tiptronic, GTRS, FMIC by MR MOROTS
Fajny wozik i ten wydech z dwoma końcówkami wygląda kozak. Pozbądź się znaczka 1.8t z klapy- [B5 AGB] 2.7 BiT k04 RS6 by MR motors :)
Seryjny AGB wytrzymuje tyle na standardowych tłokach i korbowodach ? :shocked: Dżizas, co to musi być za konstrukcja, że kilka zmian i dochodzi 205 kucy :slina: I ten moment... faktycznie masakra. Gratuluje projektu:) Wspaniała maszyna.- [B5 AGB] Audi S4 by Gracjan
Dziwne bo moment leci na glebę już od 2.5k rpm ... Coś nie tak zrób logi.- [ALL] Maly niedosyt i niezrozumienie
Do myślenia daje to że samochód wyskoczył z rolek. Jeżeli fachowcy z IRL nie potrafią nawet porządnie podpiąć auta to szczerze powątpiewam w miarodajność wyniku... Najlepiej robić pomiar mocy na tej samej hamowni gdzie robiłeś program. Poza tym na pewno odczułbyś stratę 20KM nie ma bata.- [B7 BFB] A4 1,8T Avant 163ps seria
Silnik nie wyskoczy, za to sprzęgło i półosie regularnie w d*pę dostają przy każdej zmianie biegów w zakresie 2.5k rpm ... Szczerze to soft jest tragiczny i nie mówię tego żeby kogoś wkurzyć.- [B6 AWX] Sofcik u mistrza Roggala:)
Pixi przy 1400 ma niewiele ponad 210 Nm a tutaj jest 260 Nm No to już się fajnie nią podróżuje ?- [INNE] 3.0tdi(ASB) quattro DPF w tiptronicu
ładnie. Moment masakra :)i płaski jak stół- [B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Evo IX ma turbo na twinscrollu ? NIe wiedzialem- Pompa paliwa Bosch 040 za 180zł?
http://cgi.ebay.com.sg/NEW-BOSCH-0580254040-FUEL-PUMP-SKYLINE-WRX-EVO-SUPRA-/280278212683 Ta sama pompa na eBayu kosztuje 170$ a to 490zł. Dziwnie podejrzana cena może warto się popytać skąd taka promocja?- [B5 AJM] Wydech przelotowy proszę o poradę
Znam kolesia, który przy robieniu 2.5" do swojego 1.8t użył przerobionego tłumika końcowego od a6 v8. Zaletą tego tłumika jest to, że jest cichy i mało restrykcyjny. Fajnie to brzmi a jednocześnie nie urywała łba na co dzień.- [B5 AEB] Prośba o pomoc
Ale wtedy będzie dźwięk jak w polonezie, a tego nie chce Hehe chyba nie wiesz co piszesz 1.8t bez kata to dopiero zaczyna wydech brzmieć Skąd to skojarzenie z poldkiem ? lol - [ALL B5] A4 B5 Aeb 97 rocznik {Czesio}