Treść opublikowana przez rakud29
-
Doświetlanie zakrętów
Witam chcialbym zrobic w swoim audi DOŚWIETLANIE ZAKRĘTÓW czyli jak skrece zeby wlanczal mi sie halogen co do tego jest potrzebne widzialem taka usluge za 100 zl na allegro
-
Zapach przez pierwsze 7 sekund po włączeniu i wyłączeniu. B5
To jaki środek kupić co jest dobrego
-
Zapach przez pierwsze 7 sekund po włączeniu i wyłączeniu. B5
Dlaczego powiedz co najlepiej zastosować
-
Zapach przez pierwsze 7 sekund po włączeniu i wyłączeniu. B5
No ja klime nabiałem dopiero więc może jakiś dobry środek do czyszczenia ktoś by pojecił
-
Zapach przez pierwsze 7 sekund po włączeniu i wyłączeniu. B5
witam jaki dobry srodek polecicie zeby pozbyc sie tego zapachu po pewnie wiele osob to ma mialem ozonowanie i nic nie pomoglo prosze o rade bo tez mi smierdzi i to przez ladnych kilkka sekund jak zapale auto
-
Przekładka silnika i osprzetu z Anglika
kolego z tego co widac nie ma szans to naprawic przeciez pod maska nie ma nic
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
nie ma jakis srodkow zeby to zabezpieczyc
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
koledzy kazdy pisze ze sie mu pojawia ale co zrobic poznie ja mialem tez rdze na przednich blotnikach bylo malowane juz dwa razy i co 1 rok gora 1.5 znowu wychodzi moze ma ktos jakis sposob jak to zabezpieczyc i czym zeby juz tam sie rdza nie pokazywala
-
lakierowanie ocynku
Witam czy do lakierowania ocynku nie trzeba stosować specjalnych podkładów bo miałem lakierowany błotnik przedni i tylni i po jakimś czasie pojawiają się jakby małe bombelki tak jakby się ocynk utlenianial malowane już było 2 razy u innych lakierników i dalej to samo
-
sprzeglo 2.0 blb
z dwumasem? ale chyba nie musze wymieniac jak jest dobry i czy to sa 1 objawy ze sprzeglo sie konczy
-
sprzeglo 2.0 blb
witam zauwazyle ze nie raz przy gwaltownym dodaniu gazu na 4 czy 5 biegu na 2 sekundy obroty rusza szybciej po czym spadna i wtedy auto ciagnie normalnie dzieje sie to tylko przy gwaltownym dodaniu gazu czyzby sprzeglo sie juz konczylo prosze kolegow o rade jaki koszt i czy mozna sama tarcze zmienic czy trzeba komplet auto 2.0 tdi blb przebieg 200 tys orginal
-
wymiana klockow tyl
jaka rada na pozbycie sie tego problemu i czy klocki ate nie szly na 1 montaz prosze tez kogos o potwierdzenie czy dobre te klocki kupilem
-
wymiana klockow tyl
witam mam takie pytanie musze wymienic z tylu klocji powodem jest wytarcie jednego klocka bardziej od inych klocek ktory bardziej sie wytarl to od strony szczeki nie od strony cylinderka co moze byc tego powodem bo zazwyczaj bardziej zuzywaja sie klocki od strony cylinderka mam uklad hamulcowy ate kupilem klocki trw jakie sa o nich opinie ktore lepsze numer klockow trw GDB1330 nie wiem czy dobrze mi dobrali w sklepie ktos moze doradzic
-
Prosba o ocene przerobionego wsadu
ak sprawdzic prawidlowo ustawiona sztange
-
zaworek zwrotny paliwowy 2.0 tdi
ok dzieki a jak sprawdzic czy ten zaworek jest sprawny ---------- Post dopisany 18-10-2013 at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2013 at 21:22 ---------- kto doradzi jak to zrobic
-
zaworek zwrotny paliwowy 2.0 tdi
Nie patrzyłem ale chciałem go wymienić i nie mogę znajść na allegro
-
zaworek zwrotny paliwowy 2.0 tdi
witam chcialem wymienic zaworek zwrotny ten co jest nad filtrem paliwa jak go szukac na allegro bo nie moge znajsc nie wiem jak to sie nazywa fachowo
-
Sprawdzenie poziomu oleju
norma.. chyba kolega przesadza ze to norma za duzo chyba ze przebieg po autostradach z duza predkoscia moje auto od wymiany do wymiany czyli 15000 wezmie 0.5 l czyli bez dolewki dolewam tylko bo zaswieci mi sie kontrolka jak stan jest w polowie musi byc prawie max prawdopodobnie bierze ci przez glowice
-
zapytanie pompa oleju
czyli trzeba zalozyc napinacz z 1.9
-
zapytanie pompa oleju
wlasnie nie mam przebieg 200 tys i mysle w niedlugim czasie wymieniac rozrzad wiec chcialbym tez zrobic ten naped ty masz lancuszek co myslisz z tym robic i jaki masz przewbieg jak spisuje ci sie auto moj silnik to blb
-
zapytanie pompa oleju
a taki zestaw POMPA OLEJU ŁAŃCUCH KOŁO NAPINACZ AUDI 2.0 TDI BNA (3481604066) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
zapytanie pompa oleju
600 to troche drogo praktycznie za te pienieadze kupisz komplet z 1.9 nowy
-
oil pressure
jak sciagamy stara zebatke z walu bo to chyba najciezsza operacja z wymiany tej pompy
-
skrzypienie drzwi na uszczelkach
witam koledzy czym nasmarowac uszczelki od drzwi zeby podczas jazdy wiadomo drzwi troche chodza i wtedy slychac skrzypienieczyli blacha obciera o uszczelke
-
Problemy z odpalaniem i "metaliczne" stukanie - nadal problemy
kolego nie szukaj dziury w calym auto ladnie pali a jak jest cieple ma duzej krecic taki jest program wiec nie szukaj