Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Cholera... Z przyjemnością bym się nareszcie na spocie pojawił, ale w sobotę ruszam na euro tripa... Już się doczekać nie mogę, będzie Saab 9-3 2.8 BiTurbo, ciekawe jak się maszyna będzie sprawować
  2. A no grałem. Dla mnie fajne na kilka minut, później straszna nuda...
  3. Minę ma średnio szczęśliwą, nawet schował się w aucie :> Pewnie miał równie ciężki dzień jak Manny Możliwe że koledzy zrobili mu psikusa i zafundowali opływowy wygląd kiedy postanowił odpocząć Manny? A Tobie po leżakowaniu w wózku sklepowym włosy się ostały? Z włosami wszystko ok, nie ma skutków ubocznych od spędzenia nocy w wózku ;P
  4. Na spota przyjadę tym wózkiem Netto moim sponsorem!
  5. Nie wiem jak ten wózek znalazł się w domu i chyba nie chce wiedzieć, powiem szczerze, niewygodnie było
  6. Oj ciężki dzień. Obudziłem się dzisiaj w wózku sklepowym Przyjemny chłód Kieras, jesteś jutro w robocie o 12? Będę u Bieranowskiego z samochodem, wymiana podnośnika szyby przedniej...
  7. Za co dowód poleciał?
  8. manny90 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Manny przy rezaniu :gwizdanie: Dobra robota grzechu! Muszę lampki na spocie obczaić
  9. Jimmy Jump! Uwielbiam jego akcje na największysz imprezach sportowych Finał... Nie po mojej myśli. Ale gdy Niemcy odpadli już wszystko było mi obojętne... Grzechu, żabka się prezentuje genialnie A jeśli masz czas to od wtorku może się prezentować jeszcze lepiej :gwizdanie:
  10. Witam wszystkich po małej przerwie NIEMCY! NIEMCY! NIEMCY!
  11. No dobra! Kamera w dłoń i kręcimy, Moda na sukces się chowa.
  12. Ojojoj... To chyba następny spot z moim udziałem będzie we wrześniu ;P Od poniedziałku nad morze, wracam i wybieram się na mały tour po europie -> Niemcy, Austria, Włochy, Szwajcaria, Monako, Francja, Luksemburg, Belgia, Holandia
  13. Holandia! Brazylia go home! Na kilka dni zdradziłem Audi i wożę dupsko Kią Szykuje się jakiś spocik w ten weekend?
  14. Dzisiaj to ja miałem egzamin, a później oblewanie sesji Najwcześniej w kinie zobaczymy się za 2 tygodnie w pomarańczową środę
  15. Wiadomo, że skoda nigdy nie będzie lepsza od vw czy audi, koncern na to nie pozwoli. Od kilku lat mam okazję jeździć octavią i powiem, że oprócz plastikowego wnętrza nie mogę nic zarzucić skodzie...
  16. Najlepszego Filip!
  17. A ja skoczę chyba wymoczyć dupkę ;P Pierwszy raz w tym roku
  18. Fotki git! Spor git! Dzięki wszystkim za miłe spotkanko. Artur, dzięki za przewiezienie dupska BTW ;P Jak wracaliśmy minęliśmy Nowka jak popylał swoim avantem :gwizdanie:
  19. Ja się mogę do ina przejechać, ale furka niedysponowana, także pojadę o ile ktoś będzie tak miły i dupkę przewiezie ;P
  20. Reniu... Ty wszystko na forum znajdziesz, ja od rana szukam i znaleźć nie mogę... Wymiana płynu wspomagania ;P Spróbuję wymiany, może akurat... Wczoraj na czerwonym słyszę jakieś dziwne wycie, myślałem, że to od tira obok. Jak już ruszyłem i skręciłem kierownicą wycie było wiele głośniejsze no i wspomagania brak.
  21. Najlepszego!
  22. Cholera... Pompa wspomagania poszła :wallbash: :wallbash:
  23. HAHAHAHAHA! Italia do domu! :D:D
  24. Spodoba mu się i ci nie odda
  25. Innej gry nie preferuję, symbolicznie, ale przynajmniej jest ryzyko i nie ma bezsensownego wchodzenia Taki mlody a juz hazardzista, az strach pomyslec co bedzie pozniej Co zrobić ;P Gdyby tak podliczyć wszystko to jakieś pół kafla zarobiłem w ciągu swojej pokerowej kariery

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.