Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Genialne Nie ma to jak Nareszcie doprowadziłem sprawę wtyczek i pinów do końca ;D Nie szło tych pinów poupychać, 4 wlazły, reszta nie. Zirytowany pojechałem do konara, żeby mi to zrobili, spojrzeli jak na debila. Ale jak gościu zaczął się męczyć, i sprawdzać piny i kostkę, to się okazało, że kostki mają wady ;/ W otworach na piny były resztki tworzywa po odlaniu najprawdopodobniej, haczyło i nie chciało przejść. Wymienili na nowe i gładko poszło, tak jak powinno... Jeszcze silniczki nie przyszły, a już bym montował...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Odpukać się nie zakopałem od tych największych śniegów Dzisiaj kumpel pod uczelnią się swoim świeżym nabytkiem zakopał - Audi 80 Na szczęście wypchalim i pojechalim do domu Newman, masz jednak jeszcze te kalendarze? Dzisiaj znowu próbowałem zaprosić gościa na forum, ostatnio często to się zdarza, a tak z kalendarzykami to przyjemniej wygląda
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kiedyś już to widziałem Troszkę niemiła niespodzianka dla nowego właściciela
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja też porozsyłałem wszystkim znajomym i nieznajomym też. Facebook, wszystkie adresy mailowe, gg. Generalnie wszystko co się dało
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Już jest foto. Wczoraj coś się zesra... zepsuło ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jest obiecana fotka, wczoraj niby była ale coś się chyba skopało, bo ani tu ani w moim watku nie było widać... Efekt:
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Kolejny mod zrobiony. Światła do jazdy dziennej Hella A w garażu czekają już reflektory zespolone DEPO. Silniczki i cała reszta w drodze. Zbliża się rezanko ;D
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ogłaszam, że kolejny mod zakończony! Światełka do jazdy dziennej: DONE! Ostatecznie zrobiłem tak jak instrukcja mówi. Światełka załączają się automatycznie z włączeniem zapłonu. Kiedy włączam światła mijania, do jazdy dziennej gasną Zaraz będą fotki.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dokladnie, wiazka kabli z przekaznikiem i bezpiecznikiem. kable do akku, 2x do lamp i 2 do kabiny. O jakim ori przycisku mówisz?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Przejrzałem dokładnie instrukcję montażu, spróbujemy ;P Jutro odbieram w ASO wtyczki i piny. Silniczki w drodze. Żarówki... Reniu masz komplet BlueVision? mijania, drogowe, postojowe? Bo to też spory wydatek widzę... Chyba na razie zdecyduje się na zwykłe H7
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dropsone, czemu? właśnie oglądam instrukcje montażu i chyba ogarnę Ale chyba wiesz coś czega ja nie wiem? Coś w tym nie tak?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No dobra, jeszcze tylko żarówki i będzie kox
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tu są od punto: http://moto.allegro.pl/item890637341_silniczek_regulacji_reflektora_punto_2_grande_punt.html podejdą? Trochę przeraża mnie cena pinów w ASO... 14zł sztuka. 7 sztuk - 98zł...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Lampki właśnie doszły I jedne i drugie. Teraz cała reszta. wtyczki w drodze. Reniu, gdfzie kupiles piny i silniczki? I Jakie silniczki, szukam od Punto II, fabii, Golfa IV i widzę kilka różnych rodzajów ;/ Takie? http://moto.allegro.pl/item895677262_seat_toledo_ii_leon_golf_4_silniczek_regulacji.html czy takie http://moto.allegro.pl/item884211302_vw_passat_b5_fabia_bora_golf_4_silniczek_regulacji.html może jeszcze inne?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Żaróweczki, silniczki, piny, wtyczki, coś jeszcze potrzeba? Dropsone'owi pól godziny, czyli zwykłemu śmiertelnikowi półtorej ^^ Zobaczymy. Wielki ukłon w stronę Dropsone'a - mogę liczyć na pomoc jakby co?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dużo jest z tą elektryką roboty? Wtyczki piny itp...?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zobaczymy kiedy znajdę czas na rezanko, jakiś czas pewnie wszystko w domu poleży. No i czy w ogóle ogarnę to wszystko pod względem elektryki, bo z tym dla mnie największy problem będzie... EDIT: Nowek. Zdrówko! Ja też piję. Jakoś mi nauka bez browara nie wchodzi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Prześledźcie wątek wstecz. Nowek swego czasu o różnych, dziwnych porach pisał różne, dziwne rzeczy Później reszta główkuje nad tym o co Nowkowi chodziło EDIT: Petara był pierwszy BTW! Właśnie kupiłem lampki zespolone Depo, do tego jeszcze światła do jazdy dziennej Hella Identyczne jak ma Dropsone
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dawno nie było nowkowego quizu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak dla mnie 1700 jest ok. Na spokojnie, po obiadku Nie za późno...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja gadałem z gościem z mojej okolicy, Srebrny Avant B5, polift. Niestety gościu jakiś taki nieprzekonany...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Fotki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cholera, mróz nie sprzyja. Nie uda mi się zdjęć obrobić, RAW-y uszkodzone. Ale bez obróbki fotki są:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Też powinienem zakuwać, a się pokazałem Zaraz będą foty.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Shit. Nieciekawie. Na której stacji dokładnie się spotykamy? Tej przy zjeździe na Ostromecko, czy kawałek dalej, po prawej stronie?