Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Chłopie daj spokój :gwizdanie: Zaraz Cie zjedzą z butami jak prawie ze mną zrobili na elektrodzie jak pytałem i wykorzystanie ori wzmacniaczy z tylnej półki w sedanie do napędzenia innych głośników nie fabrycznych. Z tym że ja sie przynajmniej dowiedziałem jakie gówno jest podwieszone pod tymi ori głośnikami Nokii Moje radio ma sporo wiecej mocy niz te wzmaki
  2. niby skund? Nagotujesz A ja skund miałem wytrzasnąć szame żeby zaprosić do siebie ?
  3. Ty masz kombiaka to przywieziesz kocioł grochówki
  4. No właśnie poza miastem było by najlepiej jesli chodzi o ognisko. No chyba że rezygnujemy z ogniska.
  5. Powiem tak. Koło globusa są działki a za działkami jest dość duży plac porośniety trawą. Jak w lato sa masówki na globusie to tam parkuje w hu.. samochodów tylko że nie wiadomo czyje to jest i kogo zapytać czy tam by można zrobic spota. Tylko że przy naszej pogodzie to tam może być teraz bagno. Musiałbym sie tam przejśc po robocie i zobaczyc jak to wygląda. Choć bardziej bym za takim miejscem był w lato jak jest przez jakis czas sucho bo wiadomo jak to na takim gruncie. Inne pomysły nie przychodzą mi do głowy w tej chwili.
  6. Co do spotkanie na zamku i potem grupowym przejeździe w inne miejsce może być. Tylkko podejrzewam że na placu rozgorzeje wielka kłutnia na to gdzie mamy pojechać dlatego miejsce docelowe lepiej znac wcześniej tym bardziej jak ktoś nie będzie mógł przyjechać na początku zeby mógł później dojechać w miejsce docelowe. No z parkingami może być ciężko. Jesli chodzi o globus mi pasuje to 200m od mojego domku Tam jak niema imprez masowych to na parkingu nawet w miare luźno.
  7. A masz wojci jakąś propozycje na miejscówkę?
  8. pastaldo co to za ledy [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 23:12_________________________________________________a mówisz że nic nie rezasz Cos tam rezam ale raczej budżetowo i delikatnie bez wielkich szaleństw Hmm no to zagwostka. Jak mozesz to wrzuć mi a najlepiej tu do wątku gdzie jest ta alternatywna miejscówka to obgadamy. Ale mysle że jeśli jest troche miejsca żeby sie zjawic mała grupką to damy rade. Ciekawe ile ludzi wpadnie na wojewódzki. Wczoraj miało być 5 w porywach 6 osób a było nas trzech Nie licząc 3 szt audi A4 z wiejskiki tylnimi ledowymi lampami kupionymi na tym samych odpuście i chłopaczki w dresach ale oni chyba mieli swój spot bo do nas nikt nie podszedł mimo że staliśmy obok. Pozatym będe chyba zamawiał naklejki 3D naszego klubu od jarko. Mam juz 2 chetnych mlodyy i Tomasz23 wiec jest nas 3 Koszt 8zł chyba plus 6zł za przesyłke do podziału do 5 szt. Jak ktos chetny to dajcie znać to jakby sie udało je dostac do końca tygodnia to rozdałbym na wojewódzkim
  9. Noooo Pogoda super wiec niema wymówek trzeba sie zobaczyc. bartek789456 pokarz sie na zlocie. Popatrzymy może pocieszymy
  10. A jak mi ciągu tygodnia 2 opony przebili pod blokiem? A pod akademikiem jak jeszcze miałem golfa to szyba poszła i radio To chłopacy ja sie postaram byc tak gdzies koło 16 pod zamkiem. Jak coś to ja jeżdze na tablicach WLI to machnijcie jakby mnie którys zauwazył a ja nie zobacze
  11. Jak coś to kabel worze cały czas w samochodzie wiec luz. Jak nie zapomne to wezme pena z programem to coś zdziałamy jesli ktos weźmie lapka np Ty Andrev01 Nie mam bo niema się czym chwalić
  12. Niema sensu robić listy przed luźnym spotkaniem bo różnie bywa. Przed większym to ok można sie bawić
  13. Zrobie liste tych co byli Kabel mogę zabrać ale lapka niestety nie mam
  14. Nie podpuszczaj go bo chłppak będzie stał na jezdni bo na parking nie wjedzie a jak mrogal wjazd zablokuje to go chyba górą objadę swoją kozą ja swoją tez
  15. Aha wiec moja teoria padła. Tak jak chłopaki wyżej zrób logi i sie okarze co i jak.
  16. Jakiej konkurencji? dla kolegi raggeman eee on jest drogi ciocia tańsza mam już maszynę do szycia, tylko muszę ją wysmarować i mogę szyć teraz wszystko dookoła będę sobie obszywał :kox: Tylko sie nie rozpędź i rury wydechowej sobie nie obszywaj
  17. Efekt super tylko il taka przyjemność kosztuje? I ile czasu trzeba na to stracić żeby znów było czym jeździć
  18. No to jak chłopacy zamek godzina 16?
  19. A przed czyszczeniem turbiny tez tak nisko łapał awaryjny? Ostatnio chłopak na forum tez miał takie cyrki i zarzekał sie że ma wszystko dobrze a okazało sie jak jeszcze raz rozebrał turbine że pierścień sterujący w turbinie miał źle założony i cały czas przeładowywał. Mysle że to może byc przyczyną jesli juz sporo zrobiliście. Kto czyści turbo? Ty czy jakiś mechanik?
  20. Powiedz że masz tu takiego desprata to ciocia sie zlituje i będzie papuc szcześliwy
  21. Ja chorowałem na 80 B4 sedana. Nawet bardziej mi sie podobało niż A4 Ale padło na B5 bo niewiele trzeba było dołożyć a zawsze nowszy samochód a jak przyjedziemy rowerami to nie będziemy robic fotek żeby papucia nie nerwować
  22. A co składasz? Coś sie popsuło? Ile ty mas audiczek??
  23. A czy spot na którym sie nie mówi co jeden albo drugi ma w swoich 4 kółkach. Można przecierz normalnie pogadać. Ty papuc to mi podchodzisz troche pod fanatyka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.