Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
fajny bajer jest i bardzo pozyteczny, niewiem czy mogłem je malowac wiec zostawiłem czarne Mnie to cholernie irytuje Jak jechałem ciotki samochodem właśnie jak cofałem i to zaczeło pipczeć to myślałem że wyjde z siebie i stane obok
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kowi po cholere Ci te guziki na tylnym zderzaku? :polew: Żeby było jasne wiem że to czujniki parkowania Ale po co Ci to pipczące ustrojstwo? jakbym miał coś takiego to bym chyba po pierwszym parkowaniu kable poprzegryzał
-
[ALL] Modyfikator Plus
Jeśli dostali dolę żeby zachwalać to nie zdziwiłbym się gdyby modzili. Tak samo ten test niby silników bez oleju tez jakis naciagany.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Hehe no zobaczymy Z tym że może nie wygląda najlepiej ale za to podoba mi się że jak jest wysoki to ja z kazdej dziury i zaspy w zimę się wydzierałem a inni siedzieli i płakali Choc jakby się ktos chciał zamienic zawieszeniem powiedzmy -30 na moje seryjne to może bym się zamienił
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No ja to ten z prawej tyłem, w czarnej kurtce i jasnych spodniach a w rekach nic nie trzymałem tylko ręce trzymałem w kieszeniach Lepiej mnie widac na fotkach od mrogala O widze że i tył mojego samochodzika widać na foto wyżej A co powiecie o moim skoro tamten jest wysoko? Mój to dopiero wysokie stworzenie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja się pojawiam dość często na zdjęciach u mrogala i u Ciebie a mój samochód ani razu Może i lepiej Ale ja medialny jestem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Aha luz chyba nawet pod zamkiem było coś o tym mowa Nie skojarzyłem :> Ja dzis coroczny rytuał odbywam czyli kupowanie oleju i filtrów A w weekend wymiana.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
hehe A co za uszczelke mrogal wymieniasz bo ja jakoś sie tak urwałem i nie w temacie jestem?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No koło 17:30 to my się juz zwijalismy z placu wiec nie wiele byś na tym zyskał jakbys przyjechał Nie licytowac się tylko na przyszłość przyjeżdzać i bedzie luz. Ale widze Wy macie chyba taki rytuał i jak sobie nie powciskacie to dzień stracony
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Same golfy ale coś tam wkleję Spoko więc czekamy A to tak wielkim uznaniem u ciebie sie cieszą golfy? Dajcie se chłopaki po razu i spokój
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
armistead da rade jakieś fotki od Ciebie wyrwać?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Żałuję że wczesniej nie poznałem tej ekipy bo widze niezły cyrk Ja studiowałem 5 lat dziennie i tez jak trzeba było gdzieś jechać itp to nie było problemu (nie mówie o tej ekipie bo nie znałem ) więc gdyby diabeł wykretów nie miał to by pacierz mówił
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No to faktycznie chyba tyłkiem po ziemi szorowałeś :gwizdanie: Heheh jak się dorobię Q to będe myślał o sprezynach do niego Do Rąblowa się Kowi wybierasz czy znowu gdzies Cię poniesie? Bo może by wreszcie to Twoje cacko obejrzał
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kowi niezłego moda miałes z tą wiszącą rura Końcówki jeszcze zdazysz Dawkuj sobie emocje bo Ci pikawa siądzie A Ty paput jak jest dobry zadbany samochód i Ci się podoba to bierz. Tyle jeździłes ośką to i będziesz jeździł dalej Raz tylko jechałem Q i ogólnie mi sie podobało ale tez to było w AFN wiec bez szału. Skoro ludzie jeżdżą ośka z ośka to da rade. Może na 1/4 mili będziesz miał gorszy start Nie popadaj tez w skrajności że musi być Q bo skoro nie masz kasy żeby kupic coś dobrego to może lepiej odpuścić i jeździc ośka a za rok czy dwa zmienić na Q jak się odkujesz z kasa. Takie jest moje zdanie na ten temat. Choć ja tez chciałbym Q ale trzeba niestety w naszej rzeczywistości patrzec nie tylko sercem i tym co sie podoba ale przez pryzmat portfela To wiadomo juz dlaczego armistead mówił że przy wiekszych dołkach zwalniałes :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Szalej, szalej Jakie uszczelki wymieniałes i co modziłes przy wydechu ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No niestety nie miałem nawet okazji w takim siedzieć nie mówiąc o jeżdżeniu więc raczej nie podyskutujemy na ten temat. Jedno wiem na pewno że im lepiej wciska w stołek tym lepiej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
miłość, miłością ale wrażenia z jazdy bezcenne
-
[ALL] Modyfikator Plus
Ok nic złego się nie dzieje :gwizdanie: Tylko pytanie jest jedno które się kiedyś pojawiło w pewnej reklamie Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać Sam sie kiedys nad tym zastanawiałem ale jakos mi przeszło i odeszła ochota na takie eksperymenty które raczej sa spisane na niepowodzenie. I niepowodzeniem nazywam brak poprawy a nie zepsucie czegoś.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kowi zbieraj na taką Będziesz sie bawił w jakieś tam swapy Jedź po całości No nie miałem okazji się przejechac ale już sam widok powala
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
narzeczona, choć już mówi żona Dzięki za naprowadzenie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
armistead Twoja dziewczyna/narzeczona/żona (sorki nie znam statusu ) tez miała aparacik . Jak będziesz miał chwilę to wrzuć fotki jakie zrobiliście na spocie pod zamkiem Czyli nie chodziło o możliwości samochodu tylko o odwage kierowcy Dla chcącego nic trudnego :gwizdanie:
-
[ALL] Modyfikator Plus
Czyli trzeba na to patrzec chyba tak: Zepsutemu nie pomorze a dobremu nie zaszkodzi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No to będziesz miał małą ciężarówkę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Oo powitac Pana Rafała :> Kto by pomyslał że się o tej porze pojawi I na tyle ciekawych rzeczy odpisze O tej porze zawsze forum zamiera :gwizdanie: Chyba jednak sie do Ciebie wprowadzimy a przynajmniej będziemy baaardzo czesto odwiedzac
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Oooo za***iście Szkoda że nie cała paczka do ściągnięcia ale damy rade. Jeszcze raz dzięki