Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Ja nie robiłem takich testów bo jak powiedziałem ubytek był minimalny a najbardziej mnie wkurzało że silnik byl brudny
  2. Ja w mojej mam troche luzu ale poprzecznego. Wzdłużnego brak. A słyszałem że taki może być więc sie ie martwię. Z tym że moja pompuje tylko tyle ile fabryka kazała :gwizdanie: Zastanawiałem się nad programem na wiosne ale nie wiem czy mój portfel wytrzyma. :gwizdanie: Choć zastanawiam sie tez czy warto w niego inwestować czy moze jednak doprowadzić go tylko do stanu uzywalności, odłozyc troche kasy a później kupic jakies ładne, zadbane B5 po drugim lifcie i w tamto robić cos więcej. Ale to jeszcze do przemyslenia sprawa
  3. No bo ja myślałem że paputowi proponowałes żeby robic swap z tego 1,8 do którego był tam wyżej link W takim razie zdawaj relację z planów i poczynań A co masz na myśli z Tą turbiną o której piszczesz?
  4. No zgadza się. Ja nie mam w tej materii doświadczenia ale orientuję sie co nieco że trzeba szukać kompletu. A Ty Kowi też sie przymierzasz do swapa?
  5. To już tam widzę jest możliwość sprzedania silnika oddzielnie więc to już by chyba było sensowniej. Chyba że masz podwórko na wsi i potrzebujesz żeby kawałek zarósł pokrzywami to pozostałości tam postawisz Wg nie ten pasek to przerost formy i ceny nad treścią. Ja swojego kupiłem 3000pln drożej, i do jazdy wszystko ok a nie szrot za taką kasę. [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 14:54_________________________________________________A moze coś takiego : http://otomoto.pl/audi-a4-a4-2-5-tdi-wszystkie-czesci-C12681864.html Paput dopytywał kiedyś o 2,5TDI
  6. Ok ale ponad 7000PLN za rozwalony samochód dla samego silnika ?
  7. Na razie tylko diody i na wiosne jesli wymienie drzwi to będzie profesjonalna polerka w zakładzie. A poza tym chce doprowadzić ten samochód na razie do stanu uzywalności a potem będe myślał nad kolejnymi modami
  8. tak bez turbiny jeździłem miałem zaślepkę Tego się spodziewałem Zamiast pompy wtryskowej murzyna który pompka rowerową dyma ropę przez wąż ogrodowy do cylindrów Nie mówiąc o rozrządzie związanym sznurkiem
  9. W jakim sensie brakuje sporo czesci? Dlatego że posprzedawałes? Czy może jeździłes be kilku podzespołów ?? :polew:
  10. Ja miałem uwaloną tę rurke ale to śladowe ilości tam uciekały. Jeździłem z tym jakiś czas, silnik uwalony w oleju ale ubytków większych nie zaobserwowałem.
  11. Chyba kolega źle wysłuchał reklamy Też mi się wydaje że chodzi o Modyfikator Plus. A co do uzywania kiedyś czytałem że pare osób zaryzykowało ten proces więc może się to zjawią i napiszą spostrzeżenia ale żeby było wiadomo o co biega to ja bym na Twoim miejscu zmienił temat posta :gwizdanie:
  12. No na pewno to 1,8 nie jest demonem prędkości i zrywu ale na pewno lepiej niż 1,6 Zawsze może zrobic swapa Szkoda że ze swojego juz pół silnika rozsprzedał bo miałby AFN w nowej budzie Chyba że cieżko z tego motoro zmienić na AFN to inna bajka i sie nie wypowiadam :gwizdanie:
  13. Jaki niebieski środek? Chodzi i o fotele? Tak to całkiem fajny samochodzik
  14. Ja bym olał graty jakby były fajne koleżanki Od razu bym się integrował No chyba że nie fajne fajne no to fakt zabrał bym sie za graty
  15. Widze że chyba jednak fajne fajne fajne bo juz zajął sobie wieczór koleżankami i olał nas na forum
  16. Nie wiem nie wnikam, bo nie chcę wsiąknąć Niby jak w 3 miesiące na B7 zarobi? Chyba że jako chłopiec do towarzystwa :polew: no a myślisz że gdzie mieszkanie znalazł :gwizdanie:
  17. Niby jak w 3 miesiące na B7 zarobi? Chyba że jako chłopiec do towarzystwa :polew:
  18. No to rafalex fajne kolezanki to my sie do Ciebie wprowadzamy Ja tez mrogal czekam na fotki Jak byscie mieli namiary na jakies oficjalne filmiki z serducha na YouTube to tez wrzucajcie tu. A B7 snajpera naprawde fajny wózek Ale nasze B7 tez fajne
  19. Był ale zwinął się żeby zdązyc do wawy na 17. Paput przecierz busiki sa a liczy sie obecność
  20. Mi doszły z allegro diody (niestety do domu na wieś) i będe robił żeby było białe podświetlenie zegarów Ale dopiero w przyszły weekend jade na wieś więc musze jeszcze poczekać. Ale jesli wszystko pójdzie po mojej mysli to w Rąblowie się pochwale efektem prac. A Ty paput czemu nie przyjechałeś? A serducho wyszło bombowe. A Ty Kowi czemu Cie nie było?
  21. No i super Dzięki chłopaki i przede wszystkim dziewczyny za miłe popołudnie na zamku Chłopaki już pełne głowy na rezanie po oględzinach innych samochodów wiec zakasywać rekawy i sprawdzimy w Rąblowie Pozdrawiam.
  22. Kurde tak czy siak wp***dol Ale pierniczyc to może okaże sie że jestem większy i sprytniejszy
  23. Aha luzik Tylko nie wiem czy najpierw obejść samochód i obejrzeć i dostac w pape czy najpier sie przywitac :polew:
  24. No ja tez jak mi się nic nie spieprzy to będe między 11 a 12. Ale ja to bede pewnie pierw pisał sms do Puertossa bo tylko do niego mam kontakt. Żeby się bardzo nie szukać choć skoro mamy szukac 2 srebrnych avantów obok siebie to moze damy rade:P
  25. Ja zalezy jak się wyrobie ale moze też sie koło 11 pokaze Ale to nie do końca odemnie zalezy. Dlatego miejmy nadzieje że sie uda i będę to sie zobaczymy [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 12:01_________________________________________________A mam pytanie, Przyjeżdzacie chłopaki z CB? Bo potrzebuje sprawdzic u siebie radio i antene bo nie wiem co niedomaga :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.