Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 AFN] Rurka odpowietrzająca skrzynie korbową a olej..
Ja nie robiłem takich testów bo jak powiedziałem ubytek był minimalny a najbardziej mnie wkurzało że silnik byl brudny
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja w mojej mam troche luzu ale poprzecznego. Wzdłużnego brak. A słyszałem że taki może być więc sie ie martwię. Z tym że moja pompuje tylko tyle ile fabryka kazała :gwizdanie: Zastanawiałem się nad programem na wiosne ale nie wiem czy mój portfel wytrzyma. :gwizdanie: Choć zastanawiam sie tez czy warto w niego inwestować czy moze jednak doprowadzić go tylko do stanu uzywalności, odłozyc troche kasy a później kupic jakies ładne, zadbane B5 po drugim lifcie i w tamto robić cos więcej. Ale to jeszcze do przemyslenia sprawa
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No bo ja myślałem że paputowi proponowałes żeby robic swap z tego 1,8 do którego był tam wyżej link W takim razie zdawaj relację z planów i poczynań A co masz na myśli z Tą turbiną o której piszczesz?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No zgadza się. Ja nie mam w tej materii doświadczenia ale orientuję sie co nieco że trzeba szukać kompletu. A Ty Kowi też sie przymierzasz do swapa?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To już tam widzę jest możliwość sprzedania silnika oddzielnie więc to już by chyba było sensowniej. Chyba że masz podwórko na wsi i potrzebujesz żeby kawałek zarósł pokrzywami to pozostałości tam postawisz Wg nie ten pasek to przerost formy i ceny nad treścią. Ja swojego kupiłem 3000pln drożej, i do jazdy wszystko ok a nie szrot za taką kasę. [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 14:54_________________________________________________A moze coś takiego : http://otomoto.pl/audi-a4-a4-2-5-tdi-wszystkie-czesci-C12681864.html Paput dopytywał kiedyś o 2,5TDI
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ok ale ponad 7000PLN za rozwalony samochód dla samego silnika ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Na razie tylko diody i na wiosne jesli wymienie drzwi to będzie profesjonalna polerka w zakładzie. A poza tym chce doprowadzić ten samochód na razie do stanu uzywalności a potem będe myślał nad kolejnymi modami
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tak bez turbiny jeździłem miałem zaślepkę Tego się spodziewałem Zamiast pompy wtryskowej murzyna który pompka rowerową dyma ropę przez wąż ogrodowy do cylindrów Nie mówiąc o rozrządzie związanym sznurkiem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W jakim sensie brakuje sporo czesci? Dlatego że posprzedawałes? Czy może jeździłes be kilku podzespołów ?? :polew:
-
[B5 AFN] Rurka odpowietrzająca skrzynie korbową a olej..
Ja miałem uwaloną tę rurke ale to śladowe ilości tam uciekały. Jeździłem z tym jakiś czas, silnik uwalony w oleju ale ubytków większych nie zaobserwowałem.
-
[ALL] Modyfikator Plus
Chyba kolega źle wysłuchał reklamy Też mi się wydaje że chodzi o Modyfikator Plus. A co do uzywania kiedyś czytałem że pare osób zaryzykowało ten proces więc może się to zjawią i napiszą spostrzeżenia ale żeby było wiadomo o co biega to ja bym na Twoim miejscu zmienił temat posta :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No na pewno to 1,8 nie jest demonem prędkości i zrywu ale na pewno lepiej niż 1,6 Zawsze może zrobic swapa Szkoda że ze swojego juz pół silnika rozsprzedał bo miałby AFN w nowej budzie Chyba że cieżko z tego motoro zmienić na AFN to inna bajka i sie nie wypowiadam :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jaki niebieski środek? Chodzi i o fotele? Tak to całkiem fajny samochodzik
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja bym olał graty jakby były fajne koleżanki Od razu bym się integrował No chyba że nie fajne fajne no to fakt zabrał bym sie za graty
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Widze że chyba jednak fajne fajne fajne bo juz zajął sobie wieczór koleżankami i olał nas na forum
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie wiem nie wnikam, bo nie chcę wsiąknąć Niby jak w 3 miesiące na B7 zarobi? Chyba że jako chłopiec do towarzystwa :polew: no a myślisz że gdzie mieszkanie znalazł :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Niby jak w 3 miesiące na B7 zarobi? Chyba że jako chłopiec do towarzystwa :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No to rafalex fajne kolezanki to my sie do Ciebie wprowadzamy Ja tez mrogal czekam na fotki Jak byscie mieli namiary na jakies oficjalne filmiki z serducha na YouTube to tez wrzucajcie tu. A B7 snajpera naprawde fajny wózek Ale nasze B7 tez fajne
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Był ale zwinął się żeby zdązyc do wawy na 17. Paput przecierz busiki sa a liczy sie obecność
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mi doszły z allegro diody (niestety do domu na wieś) i będe robił żeby było białe podświetlenie zegarów Ale dopiero w przyszły weekend jade na wieś więc musze jeszcze poczekać. Ale jesli wszystko pójdzie po mojej mysli to w Rąblowie się pochwale efektem prac. A Ty paput czemu nie przyjechałeś? A serducho wyszło bombowe. A Ty Kowi czemu Cie nie było?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No i super Dzięki chłopaki i przede wszystkim dziewczyny za miłe popołudnie na zamku Chłopaki już pełne głowy na rezanie po oględzinach innych samochodów wiec zakasywać rekawy i sprawdzimy w Rąblowie Pozdrawiam.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kurde tak czy siak wp***dol Ale pierniczyc to może okaże sie że jestem większy i sprytniejszy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Aha luzik Tylko nie wiem czy najpierw obejść samochód i obejrzeć i dostac w pape czy najpier sie przywitac :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No ja tez jak mi się nic nie spieprzy to będe między 11 a 12. Ale ja to bede pewnie pierw pisał sms do Puertossa bo tylko do niego mam kontakt. Żeby się bardzo nie szukać choć skoro mamy szukac 2 srebrnych avantów obok siebie to moze damy rade:P
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja zalezy jak się wyrobie ale moze też sie koło 11 pokaze Ale to nie do końca odemnie zalezy. Dlatego miejmy nadzieje że sie uda i będę to sie zobaczymy [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 12:01_________________________________________________A mam pytanie, Przyjeżdzacie chłopaki z CB? Bo potrzebuje sprawdzic u siebie radio i antene bo nie wiem co niedomaga :gwizdanie: