Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piter1114

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piter1114

  1. sprawa wyjaśniona, monitor powinien uruchamiać się także po podłączeniu zasilania i zapamiętywać ustawienie. Monitor w/g zaleceń powinien być włączony po zapłonie, a kamerka tylko z zasilaniem na wstecznym. Monitor jedzie do wymiany.
  2. witam! mam pytanie, czy monitor kamery cofania mogę podłączyć na stałe pod 12V w aucie? a co z akumulatorem? mój monitor po rozłączeniu zasilanie wraca do ustawień fabrycznych, które potem muszę ponownie ustawić. Co radzicie? pzdr.
  3. piter1114 odpowiedział(a) na piter1114 temat w Audi A4 B5
    pasuje, ładnie to wygląda, tylko czy takie listwy z al____o będą trzymać?
  4. piter1114 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam! jestem przed wymianą grilla, czy warto wew.listwy pokryć taśmą chromową? próbował ktoś tak jak na fotce poniżej? pzdr.
  5. no właśnie, jeśli spodoba mi się to podmienię sobie te lusterka.Nie mam zamiaru robić z auta choinki, ale nasza samochodziki mają swoje latka, więc jeśli coś może opóźnić starzenie się...to czemu nie
  6. "Sterowanie: elektryczne (3 przewody)" to są one sterowane czy nie?
  7. witam! chciałbym coś zrobić z moimi lusterkami, nadać im trochę "nowszy" wygląd i w związku z tym mam pytanie, czy wszelkiej maści zamienniki na all___o to rzeczywiście totalny kicz? Podobaja mi się np.kierunki w lusterkach, a i mógłbym mieć też je podgrzewane, warto? pzdr.
  8. pytałem kiedyś o takie rozwiązanie............... pewnie można by led podłączyć,albo i jakiś komunikator głosowy
  9. Dawaj jak masz to podłączone, pewnie wielu się przyda...
  10. Panowie! czy to wejdzie bez rezania? http://img715.imageshack.us/img715/4673/lampyaudia4.jpg
  11. Witam! poszukuję komunikatu głosowego "włącz światła" jakoś w necie nie mogę znaleźć, (podobno w niektórych alarmach można taki znaleźć) Pzdr.
  12. Witam! jak zabrać się do wymiany przedniego kierunkowskazu? jest jakaś prosta metoda bez zbędnego demontażu? pzdr.
  13. Witam! jak wymienić samo szkło reflektora ? mam sedana z 98r, lampy bosch. Z góry dzięki!
  14. Witam! mam zamiar wymienić lampy z tyłu i w związku z tym mam pytanko, czy takie jak te będą pasować od razu (bez rezania?) i czy w ogóle warto je montować, bo widzę,że LED-owe zaczynają dominować i jeszcze jedno pytanie,czy taka wymiana jest dozwolona, chodzi mi o ew.kontrolę policji czy problemy na przeglądzie Pzdr.
  15. znajdziesz w kostce, najlepiej wziąć miernik i zobaczyć gdzie będzie 12 po stacyjce, nie pamiętam dokładnie,ale chyba wzmacniacz jest tak zasilany
  16. miałem coś podobnego, mechanik powiedział mi,że przy jeździe na krótkich trasach tak po prostu się dzieje... olej w całej swojej objętości nie jest wykorzystywany (część odkłada się w postaci parafiny(?) ) i chyba wielu z nas wydaje się,że go ubywa.
  17. ma ktoś takie doświadczenie? używał ktoś takiego pokrowca? bo póki co to gdybanie...
  18. ponieważ.......?
  19. Witam! zima tuż,tuż więc pytam czy coś takiego styknie na nasze autka (te niegarażowane...) Pzdr.
  20. hmm... był taki przypadek, chyba nawet w tym wątku, stawiam na odwrotne podłączenie przewodów,albo złe ustawienie zworki od czasu impulsu /pamiętaj o odłączeniu plusa przy zmianie zworki/
  21. eee, chyba nie tak. Chciałbym,żeby buzzer milkł w momencie włączenie świateł.
  22. Witam! Chcę zainstalować buzzer informujący o niewłączonych światłach,więc potrzebuję wiedzy nt. podpięcia się pod +12V po kluczyku i +12V świateł mijania, najlepiej gdzieś w okolicach lewego słupka kierowcy.Będę wdzięczny za inf. Pzdr.
  23. Witam! szukam sposobu na najprostsze (mało rozkręcania,zimno na dworze :>...) przeciągnięcie przewodu do czujnika termometru z wnętrza kabiny do,albo pod maskę,albo do wnętrza lusterka. Ma ktoś sprawdzony sposób? Z góry dzięki!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.