Treść opublikowana przez piter1114
-
Monitor kamery cofania , stałe zasilanie?
sprawa wyjaśniona, monitor powinien uruchamiać się także po podłączeniu zasilania i zapamiętywać ustawienie. Monitor w/g zaleceń powinien być włączony po zapłonie, a kamerka tylko z zasilaniem na wstecznym. Monitor jedzie do wymiany.
-
Monitor kamery cofania , stałe zasilanie?
witam! mam pytanie, czy monitor kamery cofania mogę podłączyć na stałe pod 12V w aucie? a co z akumulatorem? mój monitor po rozłączeniu zasilanie wraca do ustawień fabrycznych, które potem muszę ponownie ustawić. Co radzicie? pzdr.
-
grill i listwy chrom
pasuje, ładnie to wygląda, tylko czy takie listwy z al____o będą trzymać?
-
grill i listwy chrom
witam! jestem przed wymianą grilla, czy warto wew.listwy pokryć taśmą chromową? próbował ktoś tak jak na fotce poniżej? pzdr.
-
3m look, czy są aż tak tragiczne?
no właśnie, jeśli spodoba mi się to podmienię sobie te lusterka.Nie mam zamiaru robić z auta choinki, ale nasza samochodziki mają swoje latka, więc jeśli coś może opóźnić starzenie się...to czemu nie
-
3m look, czy są aż tak tragiczne?
"Sterowanie: elektryczne (3 przewody)" to są one sterowane czy nie?
-
3m look, czy są aż tak tragiczne?
witam! chciałbym coś zrobić z moimi lusterkami, nadać im trochę "nowszy" wygląd i w związku z tym mam pytanie, czy wszelkiej maści zamienniki na all___o to rzeczywiście totalny kicz? Podobaja mi się np.kierunki w lusterkach, a i mógłbym mieć też je podgrzewane, warto? pzdr.
-
[ALL B5] Kontrolka świateł mijania / pozycyjnych
pytałem kiedyś o takie rozwiązanie............... pewnie można by led podłączyć,albo i jakiś komunikator głosowy
-
[ALL B5] Kontrolka świateł mijania / pozycyjnych
Dawaj jak masz to podłączone, pewnie wielu się przyda...
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Panowie! czy to wejdzie bez rezania? http://img715.imageshack.us/img715/4673/lampyaudia4.jpg
-
Komunikat głosowy
Witam! poszukuję komunikatu głosowego "włącz światła" jakoś w necie nie mogę znaleźć, (podobno w niektórych alarmach można taki znaleźć) Pzdr.
-
Wymiana kierunkowskazu - przód
Witam! jak zabrać się do wymiany przedniego kierunkowskazu? jest jakaś prosta metoda bez zbędnego demontażu? pzdr.
-
Szkło reflektora, jak wymienić?
Witam! jak wymienić samo szkło reflektora ? mam sedana z 98r, lampy bosch. Z góry dzięki!
-
wymiana lamp - tył (Clear)
Witam! mam zamiar wymienić lampy z tyłu i w związku z tym mam pytanko, czy takie jak te będą pasować od razu (bez rezania?) i czy w ogóle warto je montować, bo widzę,że LED-owe zaczynają dominować i jeszcze jedno pytanie,czy taka wymiana jest dozwolona, chodzi mi o ew.kontrolę policji czy problemy na przeglądzie Pzdr.
-
Zasilanie radia w stacyjce
znajdziesz w kostce, najlepiej wziąć miernik i zobaczyć gdzie będzie 12 po stacyjce, nie pamiętam dokładnie,ale chyba wzmacniacz jest tak zasilany
-
Majonez na korku wlewu oleju
miałem coś podobnego, mechanik powiedział mi,że przy jeździe na krótkich trasach tak po prostu się dzieje... olej w całej swojej objętości nie jest wykorzystywany (część odkłada się w postaci parafiny(?) ) i chyba wielu z nas wydaje się,że go ubywa.
-
[ALL B5] Plandeka - jaki rozmiar?
ma ktoś takie doświadczenie? używał ktoś takiego pokrowca? bo póki co to gdybanie...
-
[ALL B5] Plandeka - jaki rozmiar?
ponieważ.......?
-
[ALL B5] Plandeka - jaki rozmiar?
Witam! zima tuż,tuż więc pytam czy coś takiego styknie na nasze autka (te niegarażowane...) Pzdr.
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
:beer1:
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
hmm... był taki przypadek, chyba nawet w tym wątku, stawiam na odwrotne podłączenie przewodów,albo złe ustawienie zworki od czasu impulsu /pamiętaj o odłączeniu plusa przy zmianie zworki/
-
[ALL B5] sygnalizator świateł - podłączenie
eee, chyba nie tak. Chciałbym,żeby buzzer milkł w momencie włączenie świateł.
-
[ALL B5] sygnalizator świateł - podłączenie
Witam! Chcę zainstalować buzzer informujący o niewłączonych światłach,więc potrzebuję wiedzy nt. podpięcia się pod +12V po kluczyku i +12V świateł mijania, najlepiej gdzieś w okolicach lewego słupka kierowcy.Będę wdzięczny za inf. Pzdr.
-
[ALL B5] którędy przeciągnąć kabelki do czujnika termometru
ok, dzięki
-
[ALL B5] którędy przeciągnąć kabelki do czujnika termometru
Witam! szukam sposobu na najprostsze (mało rozkręcania,zimno na dworze :>...) przeciągnięcie przewodu do czujnika termometru z wnętrza kabiny do,albo pod maskę,albo do wnętrza lusterka. Ma ktoś sprawdzony sposób? Z góry dzięki!