Treść opublikowana przez piter1114
-
halogeny z polifta
witam! mam zamiar zamontować poliftowe halogeny w kratki z przedlifta, oczywiście w grę wchodzi rezanko, ale mam pytanie : - Czy poliftowe halogeny zmieszczą się (średnicą) w kratkę z przedlifta? a jeśli tak, czy wejdą też na głębokość? Pzdr.
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
chłopaki! dawać mi tu jak to wygląda (świeci) w realu
-
jaka wyciszyć syrenę?
witam!mam pytanko, jakie używacie syreny do alarmu, a dokładniej do potwierdzenia zamykania drzwi z pilota? Moja zakupiona z sterownikiem od STIGA jest chyba za głośna...na parkingu pod marketem chyba za bardzo rzuca się w oczy (czyt.uszy) więc mam pytanie, czy można taką syrenę wyciszyć? czy pozostaje tylko wymiana, a jeśli tak to na jaką? jakie używacie w swoich zestawach? pzdr.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
witam! czy taki licznik podejdzie na na podmiankę do mojego autka? 8D0 919 930 J 160 MPH montowany do 98 2x32pinowa i 1x20pinowa
-
Domykanie, lekko czy z oporem?
witam! miałem okazję ostatnio zauważyć u znajomego, jak domykają się w jego aucie drzwi, no i trochę mnie to zadziwiło, bo właściwie pchnięcie jednym palcem już je zamykało.U mnie natomiast trzeba je trochę pchnąć, no i są te charakterystyczne przeskoki w trakcie domykania, 1. więc jak to dokładnie powinno być? jak powinny domykać się drzwi,tak bardzo lekko, czy z małym oporem? 2.a jak powinien domykać się bagażnik? a co z maską? (czasami mam wrażenie,że mi lampy polecą...) pzdr.
-
Przerywanie,szarpanie.
nie znam się za bardzo na tym,ale miałem i trochę mam nadal coś podobnego.Podobno przyczyn może być cała masa, począwszy od filtrów, świec, przepływomierza, a skończywszy na kiepskim paliwie. U mnie w podobnej sytuacji (tak przerywał,aż zaczął gasnąć silnik) problemem był czujnik wału (czy jakoś tak) po wymianie jest OK, z tym,że lekkie drgania zostały mu na jałowym, albo na małych obrotach.
-
klimatronik 2din, warto wymienić?
e..., skoro to nic nowego nie wniesie, to bez sensu, sądziłem,że 2din ma jakieś inne, lepsze funkcje niż 1din. dzięki.
-
klimatronik 2din, warto wymienić?
witam! czy warto wymienić panel klimatronika z 1din (przedlift) na 2din poliftowy? byłby by jakies korzyści z takiej wymiany? pzdr.
-
[ALL B5] Kontrolka AIRBAG cały czas się świeci...
witam! mam pytanie co do ew.odłączenia kostki pod fotelem kierowcy, mogę to zrobić bez obaw? czy zasilanko trzeba odłączyć? pzdr.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no dobra, coś znalazłem licznik z fis kod 8D0 919 930 J, teraz mam pytanie, czy podejdzie do mojego autka? 2x32 pin 1x20 pin co sądzicie? (kaju182 i inni, gratuluję! wypunktowanie porad, to jest to! tak niewiele kosztuje...)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
taa.... lecz wydaje mi się,że forum to właściwe i dobre miejsce, by znaleźć "gotowca" a poczytać te 150 stron, gdzie opinii i rad jest tyle ilu użytkowników to nie taka prosta sprawa, dlatego sam apelowałem o zebranie i opis tego co już udało się niektórym zrobić np. w kwestii wymiany licznika
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zacząłem śledzić temat i trochę przerażają mnie niektóre fakty.... -cena używki licznika 400 zł ? !!! i np.sam demontaż, to chyba już sprawa nie dla amatora
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
OK,więc co zadziała a co nie po podłączeniu licznika z fisem i podpięciu starych kostek? co, że tak powiem można "odłożyć" na później (np.temp.oleju...?)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czy ja dobrze rozumiem, mając na podmiankę licznik z fis bez zegara cyfrowego wystarczy podpiąć kostki do "nowego" licznika sczytać pin immo, zakodować na nowo kluczyki i to tyle? wszystko zadziała? to chyba zbyt proste i piękne,żeby było prawdziwe...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
fis z analogowym zegarem? czy różni się w montażu ,że łatwiej? a immo?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie! sprawa wygląda tak : - rocznik 1998 (bez fisa) - na tarczy zegara cyfry coś około tego (fotka zapożyczona, upss) __________ więc mam pytanie, - czy warto się zabierać za wymianę na pełnego fis-a? Przeczytałem połowę tego wątku i wygląda na to,że mogą być problemy... (swoją drogą szkoda,że ktoś nie zebrał tego tematu do kupy i wszystko fajnie poukładał) - czy wybrać opcję jakiegoś rezanka na inplant.... np: wiem,wiem ,że posypią się głosy do tej ost. propozycji ,kicz, wiocha ect... ale jeśli rocznik 98, cyfry na zegarze to jak mówią "nie w tym temacie" chodzi o skalę trudności, co w zamian? jest jakaś inna alternatywa? pzdr.
-
halogeny przeciwmgielne - legalne?
witam! zmieniłem niedawno org.lampy przednie boscha na soczewki depo, i tym samym pozbyłem się świateł przeciwmgielnych. W związku z tym ma dwa pyt. 1.czy w ogóle mogę zamontować halogeny przeciwmgielne, jest to legalne? 2.jeśli tak, tzw.uniwersalne? z b6... ? pzdr,
-
Kratka zderzaka i halogen
Witam!mam zamiar wymienić lampy przednie na polifta, z tym, że po tej operacji stracę halogeny. Czy kratki przednie z innego modelu z miejscem na halogeny będą pasować ? czy pozostaje rezanko w starych... a halogeny uniwersalne? soczewkowe? pzdr.
-
wymiana lamp - przód
witam! jako,że wymiana samych kloszy do moich lamp (bosch /H7/ ) zaczyna być małym problemem, myślę o wymianie całych lamp. No i mam mały problem, jakie i od jakich modeli lampy będą pasowały do mojego auta /a4 b5 98/. od a4 b5 polift? rezanko... od a4 b6 ? a może jeszcze inne? Pzdr.
-
spinki podszybia są zamieniki?
witam! planuję wymienić spinki podszybia (nie trzymają) i mam z tym mały problem, gdzie można je dostać? może zamienniki? pzdr.
-
klosz reflektora - są różne?
witam! mam zamiar wymienić klosz w lampie przedniej (boscha) no i mam mały dylemat... można kupić zamienniki, tym,że do żarówek H4 np. "...Audi A4 B5 94-98, Klosz reflektora H4 nowy L+P kpl" w moich lampach są żarówki H7, klosze są różne? można je stosować wymiennie? pzdr.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
krótko: obecnie castrol 10w40, czy warto zalać MOTUL 8100 X-CESS 5W40? przebieg 215 tyś, silnik 1.6 (ahl) pzdr.
-
Kamera cofania montaż
dzięki za kilka dobrych rad, jak coś uda mi się zrobić to dam znać. pzdr,
-
Kamera cofania montaż
witam! robił ktoś już tę operację? którędy najlepiej kabelki ciągnąć do kabiny i gdzie zamocować kamerkę? pzdr.
-
Monitor kamery cofania , stałe zasilanie?
mam taką kamerkę i taki monitor monitor można pewnie dowolnie zamocować, ale z kamerką chyba mam problem, chodzi o to gdzie i jak ją przyczepić