Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dziś przymierzyłem felgę... weszła ale założę dopiero w poniedziałek, bo nie mogłem znaleźć śrub z kulą. dlatego będą 2 komplety No właśnie nie jestem jakoś fanem rotora w B6... ładnie wygląda jak jest cały srebrny na ciemnym kolorze, ale na jasnym już nie. Poza tym ori rotor jest drogi. ---------- Post dopisany 17-06-2014 at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2014 at 14:02 ---------- Tak toto wyszło. Pstrykane kalkulatorem. Na razie zostają srebrne, ale za jakiś czas pewnie pomaluję na jakiś bardzo jasny gun metal.
-
C5 Freak Biturbo+
to ma żółtą komorę?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
No właśnie, ja wolałbym jednak szerszy kapeć na takich 10" niż mega naciąg Z drugiej strony, czy nie ważniejszy jest jednak obwód koła od jego szerokości? Ten można dobrać dając szerszą opone na niższych profilu niż na drugiej osi.
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Ja nic nie ciąłem ani nie szlifowałem. Spryski + adaptery i wszystko siedzi na miejscu.
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Montaż jest tak banalnie prosty, że nawet nie wiem po co fotki... trwa to około 45 sekund
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
W USA niby latają na różnych szerokościach... ale nie wiem co na to dyfer na dłuższą metę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zna ktos tania lawete w Warszawie lub Nowym Dworze Mazowieckim? Musze przewiezc auto na tym odcinku.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Zaworek na maglu sprawny ? Cholera wie. Teraz to i tak nie ma znaczenia, bo zamowilem kolejny magiel... a ten moze naprawie jak sie oplaci.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
A ktory przekaznik ma soft, ktory najlepiej utwardza uklad przy predkosciach powyzej 100kmh? Za jaka literka szukac? Ja w obecnym maglu mialem taki problem, ze moj uklad praktycznie nie usztywnial sie przy wiekszych predkosciach... to raczej wina magla, czy przekaznika?
-
Zainstalowanie gry PC na Mac'u
Ma ktoś ten temat rozpracowany? Chciałem pograć w SpinTires, ale nie mam niestety peceta :/. Ściągnąłem program PlayOnMac, kupiłem wersję cyfrową na CDP.pl, ściągnałem też kilka wersji z torrentów i żadna mimo przejścia instalacji nie chce ruszyć...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
365 na dwutloczkowym zacisku Ate, który wystaje o wiele mniej od 6-tłoka z Purchawki Dev, ja kupilem te felgi od goscia, ktory mial je w RS4 B7. Te zaciski RS-owe sa "węższe" niż moje, czy podobne?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Przy 18" ET43 + dystans 10mm miedzy zaciskiem, a felga mam 3-5mm luzu, wiec wszystko zalezy od samej felgi.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
W sobotę spróbuję założyć... o ile wejdą na hamulce ---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ---------- Na Sportecach jest calkiem spoko, ale brakuje mi tej wklęsłości RS6-ek.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No miałem kiedyś takie w 18"... zawsze ta felga mi się podobała. Problem w tym, że będą 2 komplety, bo na pewno ze Sportecami się nie rozstanę, za mało tego na rynku
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
A w sumie pochwale sie. Kupiłem dziś drugi komplet kół na lato RS6 C5 19" 9" ET35, srebro, stan bdb, trafiły się w dobrej cenie, więc nie zastanawiałem się długo. Ze 4 lata nie miałem srebrnych felg, jestem ciekaw jak będą się prezentować... o ile wejdą na zaciski Powoli szukam też gratów na 420-450PS, jak coś się ruszy w temacie to się będę chwalił
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
szukaj magla z Exeo. Trafisz z przebiegami <30tys nawet i rocznikowo 2011-2013 nic nie ma na allegro
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Teraz mam tylko dylemat, czy kupic uzywke, czy regenerowana... bo na allegro ktos taki sie oglasza: PRZEKŁADNIA MAGLOWNICA AUDI A4 B6 B7 SERVOTRONIC (4321264506) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Marcin, jestes w stanie ocenic co to za magiel po zdjeciu? ZF?
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Panowie, musze wymienic swoj magiel servotronic, kupilem, zalozylem, rozszczelnil sie... czy majac przekaznik od B6 - moge zalozyc dowolny magiel z servotroniciem B6 / B7 ?
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
ciezko dojrzec model, ale jesli to B16 takie jak mam, to bralbym w ciemno mimo, ze na zdjeciach wyglada na zmeczony. mi sie udalo taka nowke wyrwac za 3k, a normalnie kosztuje od 7,5k w gore. ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- Ty masz żółte = nowszy model (zielone to starszy). Wrażenia będą bardzo dobre
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Dawaj te RS4 na lato... a te szare lekko odrapane na zimę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zalozylem swieza uzywke i po paru dniach sie rozszczelnila...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miałem gdzieś kontakt do gościa w Zielonce, podobno ogarnięty w kwestiach magla. Mi kiedyś mechanik woził magiel na Rembielinska gdzieś, ale chooynia wyszła i 4 tyg bez fury. dzięki Grzechu, mam namiary na Kobyłkę, ale wlasnie w c**j nie po drodze mi te lokalizacje, bo poruszam sie na linii Ursynow - Wilanow...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, gdzie w Warszawie naprawic cieknacy magiel ? Zna kogs sprawdzone miejsce? Najchetniej w miescie zeby latwo bylo dojechac i odebrac auto...
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Nie sprzedaje jednak... a i nagrac nie mam za bardzo czym
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
dokładnie, mega głośno i jak jakaś Honda... bez sensu. Lepiej założyć już 2 małe na końcu, ale nie wiem ile czasu wytrzymasz w takim setupie.