Treść opublikowana przez Flyer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, jak pisalem wczesniej - cos jest nie tak, bo cena jest za niska. Na zdjeciach wygladal ladnie, ale to kolejy wyplakowany i wypucowany samochod komisowy. Mielismy tez watpliwosci, czy nie byl walniety z boku. Nie mielismy niestety Vaga zeby sie przejechac i sprawdzic cokolwiek... Olej temat, posluchaj tez Norbiego.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Listwy od goscia z Lubina (przez allegro), chociaz zastanawiam sie, czy je zakladac... Bo tylna dokladka w zderzaku tez poszla do malowania (miala rysy) i tylko boczne listwy zostana czarne...
-
[B5 AHU] Która klapa lepsza - mały casting małe głosowanko
hak out i propozycja nr 2.
-
[B6 AWX] dymi na czarno
Pewnie poprzedni wlasciciel skorzystal z pseudotunera, ktory zrobil mu piekne dymienie... Tak jak pisze Hugo - wal do Rogala / Mineralna 26.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
O ile sie nie myle to lozka to same jedynki.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wirus jak najbardziej, to juz postanowione dawno temu , ale po rozrzadzie - czyli wrzesien.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Oficjalnie to na razie koniec inwestycji. Nieoficjalne plotki bede dementowal
-
Dlaczego A4? Co powoduje, że jeszcze jeździcie swoimi A4?
Ja kupilem bo... od zawsze chcialem miec audi. W mojej rodzinie oooo bylo obecne od lat 80 - B3, B4, 100 Avant 2.3 (do tej pory pamietam jak wgniatalo w fotel), pozniej /krotki epizod/ 90 coupe 2.6 Q. Rok temu szukalem A3 z rocznikow 99-00, ale trafil sie ladny GolfIV, ktory po pol roku juz mi sie znudzil. Mimo wszystko milo go wspominam... Pozniej przyszly kolejne poszukiwania. Wstepnie mialo byc B7 2.0TQ, ale z uwagi na okrojony budzet zaczalem szukac B6. Interesowala mnie cos co byloby kompromisem pomiedzy spalaniem, dobra kultura pracy i osiagami - wiec wybor byl oczywisty. 1.8T mnie nie przekonywalo, 3.0 za duze, wiec stanelo na 2.5 V6 TDI+Q na prawie pelnym wypasie - i nie zaluje . Pomimo, ze jest to niesamowita skarbonka, kosztowny w eksploatacji silnik - nie zaluje ani jednej zlotowki
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dzieki Cykniemy z pewnoscia, na razie nawet nie chcialem, bo w poniedzialek oddaje bryke na lekki lifting - zmiana zderzakow od Ski, malowanie progow po bokach + listwy tez od S, wiec bedzie co uwieczniac...
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Ja biore namiot wojskowy, rozbije na polu albo kolo domku, zaparkuje w nim bryke i jedno miejsce sie zwolni...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mega rezacz eslajn kfatro Shot with E3700 at 2007-08-17
-
pytanko może banalne ale nie znam odpowiedzi!!!
Tak, bo takie oznaczenia byly w A3 i Golfie IV (silniki montowane poprzecznie).
-
[B6 AWX] Tyle radosci po chipie :)))
Piszesz jakbys mial wrazenie, ze "podnosic" to mozna jak sie tylko chce i podoba. Poczytaj forum, bylo mnostwo tematow o czipowaniu. Szukanie nie boli...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na zdjeciach moze i piekna, ciekawe co bedzie na miejscu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko nie wiem, czy ten samochod jest oplacalny dla Ciebie. Piszesz, ze codziennie bedziesz robil 60km, uczysz sie, nie zarabiasz, a to 2.6 Q. Dzwoniles do nich? On ma LPG? Pomijam aspekt ceny, ktora jest niska.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To pewna roznia, bo lap dziala, ale niedochodzi do niego prad, chyba, ze dzis uda mi sie podladowac baterie u kumpla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Laptopa mam, ale nie na chodzie niestety. Mk-Mateusz: Podjedziemy w takim razie do tego komisu, ale cena nie wydaje Ci sie zbyt niska? To jest 2.6 quattro, niezle wyposazony...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro z lukaszem "r" bedziemy u mnie rezać bixenony, wiec moglibysmy podjechac jesli bedzie mial ochote... ps. angela: felgi zmienione?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jestem ciekaw rezultatu i wykresu... Jak bedziesz mial to wrzucaj na forum.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Kiedys w takich osrodkach na Warmii (jezdze od 2 roku zycia ) to byla wolna amerykanka. Kazdy trzymal samochod pod swoim domkiem. Ciekawe, czy w Kaletce na to pozwalaja...
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
taktuś: tam jest parking w jakis sposob strzezony?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja również.. Wyglada na to, ze bedziemy mieli najlepsze miejscowki w naszej kanciapie (domku)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko uwazajcie na lochy, bo z autopsji wiem, ze sporo ich tam, hahah
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Watpie, czy bedzie chlodna Wodeczka musi byc dobrze zmrozona, z samochodu wyjdzie Ci temperatura pokojowa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raczej bedziemy liczyc na powitanie chlebem, sola i %