Treść opublikowana przez mikefoto
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
u mnie ten sam problem, ale nie przeszkadza mi to aż tak może kiedyś się za to wezmę
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
no to będzie taśma ale fotki mogły być trochę wyraźniejsze opis wykorzystam - maty zamówione
-
[B5 ARM] Problem z immo i falowaniem obrotów
podepnij pod Vaga jak koledzy radzili..
-
[ALL B5] Zamek od drzwi ciężko chodzi
zastanawiam się czy psikać jakimś WD40 do zamka czy w ogóle tego nie robić
-
[ALL B5] Radio AUDI Gamma Bluetooth - tego też jeszcze nie było!!! :D
sam chętnie bym zrobił sobie mp3 w moim radyjku. POMYSŁ godny pogratulowania i wykonanie świetne. Z niecierpliwością czekam na szczegóły (o ile autor je udostępni)
-
forza 3 - model jazdy, opinie
Forza 3 jest świetna Jestem fanem Forzy od samego początku (od czasu pierwszego Xbox). Nie ma co porównywać Forzy do Dirta - to dwie odmienne gry, Forza to ma być konkurencja dla flagowego tytułu Sony - GT5
-
Alternatywa dla Nikon D40
a może używkę d80? Ja sam zamieniłem d40 na d80, dlaczego? Więcej MPX, ISO 100, 11 pół AF i do tego silnik w body Swoją drogą uważam cały czas - warto inwestować w dobre i jasne szkiełka
-
[B5 ALL] Skrzypienie fotela kierowcy
psiknąłem WD40 i wszystko idealnie - zobaczymy na jak długo
-
[ALL B5] Zamek od drzwi ciężko chodzi
no tak, ale mimo wszystko ciekawy jestem czego to moze byc przyczyna. Zamykając auto poprzez zamek w bagażniku nie mam żadnego problemu - lekko chodzi
-
[ALL B5] Co to za wtyczki w bagażniku?!
ja mam trochę inne kabelki do centralki telefonicznej w bagażniku - szerokość przypomina mi LPT i kabel mam do anteny. Twoje wygląda trochę jak na COM i RJ45, może to telefon, ale pewny nie jestem.
-
[ALL B5] Zmiana obicia tylnej części oparć siedzeń przednich
ja ostatnio się męczyłem aby to ściągnąć i nie miałem śrubek
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
chyba też sobie zrobię - co radzicie zamiast taśmy? Jaki klej?
-
[ALL B5] Zamek od drzwi ciężko chodzi
załóż sobie sterowanie z pilota jak ja i masz wszystko z głowy:) a przy okazji domykanie szybek itp:) :good: właśnie mam zamiar pod koniec miesiąca to zrobić domykanie mam z kluczyka
-
[ALL B5] Zamek od drzwi ciężko chodzi
ja w ogóle nie ma pilota, muszę założyć, dziś podpiąłem pod VAG i wyskoczyły mi błędy zw. z pompką od centralnego.
-
[ALL B5] Zamek od drzwi ciężko chodzi
mam centralny, ale bez pilota.
-
[ALL B5] Wymiana żarówek trzeciego światła stop
Jest gdzieś opis, bo nie mogę znaleźć, chodzi mi o A4 B5 sedan. Tam jest inny stop niż w Avancie. Jak się za to zabrać? Bo odkręcałem w bagażniku telefon i nie widzę pod spodem żadnych śrubek..
-
[ALL B5] Moja Audiolka:)cudo:)
całkiem ładna audiczka
-
[ALL B5] Zamek od drzwi ciężko chodzi
Przeszukałem forum i nic nie znalazłem. Mam taki problem - zamek od strony kierowcy działa dziwnie od jakiegoś czasu. Otwiera drzwi bez problemu, ale aby zamknąć auto trzeba go bardzo mocno przekręcić. Co może być powodem?
-
[ALL B5] Wymiana lusterka zewnętrznego
ja montowałem małe europejskie lusterko ps. mnie też dawno nie było na zlocie :/
-
[B5 ADR] Ponad 20 litrów spalania
tak jak koledzy radzą - Vag (najszybciej można sprawdzić) a potem dalsza diagnoza!
-
Spoty Katowice i okolice
Ja mam kabelek do VAG ale nie mam kompa..i na USB z kilmą czasem był problem żeby odczytać...
-
[B5 ARM] Czyszczenie zbiornika płynu chłodzącego
ok, dzięki. Dziś przeczyściłem pojemnik i zmieniłem płyn na Prestone. Pojemnik straszni zaśmiecony był, kilka razy płukałem go gorącą wodą z octem, dużo syfków wyleciało
-
Spoty Katowice i okolice
Spokojnie ryski się opanuje Co do ramek to ja proszę dwa kompleciki, będę z kol @lukas309 z Jaworzna. Także, we wtorek się zjawimy
-
Spoty Katowice i okolice
Czemu ładnie Normalnie To mają być takie spontaniczne fotki, żeby tylko autko czyste było Myślę, że galeria mogła by być ładna
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich kolegów ze Śląska Ciekawe czy są jacyś klubowicze z Jaworzna ? Chętnie popstrykałbym ciekawe fotografie z A4 w tle i klubowiczami Może nawet udałoby mi się zebrać ludzi z ZPAF pozdrawiam!