Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
jestem tego samego zdania co TY :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
pomogłabym wam ale idę się wykąpać daj spokój - za jakiś czas samo odpadnie :polew: Jak z Zakopcem :?: :?: :?: CZYTAJ WYŻEJ :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
pomogłabym wam ale idę się wykąpać [br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:38_________________________________________________Wujo nme pekaj termin zabukowany, przyjeźdzamy 27 HEJ :>
-
Spociki Łódzkie
a co bedzie wtedy??????? avatarek fajny a banerka jak nie był tak nie ma:(
-
Spociki Łódzkie
co cisza!!!!!!!!!!!!!! ja się odzywam
-
Spociki Łódzkie
tak... to były kartki na dzieci :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
a ja myślałam że teraz to takie używacie????????
-
Spociki Łódzkie
zapraszam :naughty:
-
Spociki Łódzkie
ja zrobie specjanie dla Ciebie dni otwarte :> tylko czy będzie Ci się chciało przyjechać do Szwecji :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex ja dzisiaj sobie trochę malowałam, jak chcesz...???????
-
Spociki Łódzkie
wszystko jest kwestią ceny :evil:
-
Spociki Łódzkie
hejka :> napracowałam się dzisiaj :gwizdanie: przed i po :naughty:
-
Spociki Łódzkie
nieeeeee Ruski będą walczyc o sprawiedliwość wiesz taka przyjaźń polsko-radziecka
-
Spociki Łódzkie
nie wiemy kto ale Ruski już się szykują
-
Spociki Łódzkie
właśnie też słyszałem takie opinie więc może będą gitez majonez Misiek w X3 mamy na zimę Nokiany i Grzegorz sobie chwali a'propos ktoś porysował całą bemke i poszła na lakiernie, skurwy...ny nawet w Szwecji :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
:hi: nom a avaarek fajny musze cos zadzialac z banersem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no co Ty nie powiesz :gwizdanie: hejka Sebuś
-
Spociki Łódzkie
daj spokój ile można pić????????????????????? :tongue4: :tongue4: :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
a jak myślisz... ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( cały czas
-
Spociki Łódzkie
bry :> pierwsze skrobanie szybek zaliczone fajnie..... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
właśnie nad nim sie zastanawiałam, dzięki wymiana oleju w Szwecji kostet 350 ZETA P.S. Misiek weż ty się człowieku ogól czasami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
:bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: szkoda, że tak rzadko :decayed: :decayed: aua aua aua...za co ;( a na poważnie muszę wymienić olej, Michał lał ostatnio Castrola 10 W40 a z tego co wyczytałam to nie powinno sie go lać?! co wy macie nalane do swoich??
-
Spociki Łódzkie
hejka łodzianie kochani...
-
Spociki Łódzkie
Tomek dawno klapsa nie dostałeś...????????? :evil: :evil:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no to wstajemy!!!!!!!!!!!!! dzień dobry dla Łodzi :>