Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja już w Szwecji będe także odpadam tym razem i bardzo nad tym ubolewa ;( ;( ;( Temu co wymyślił ten termin do przy najbliższej okazji dam w zęby :naughty: A Michaś to nie wiem to już z nim musicie ustalac :gwizdanie: P.S. mam nadzieje że będziecie się bawic zle beze mnie :polew:
  2. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to pozazdrościc choc u mnie też spokój
  3. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi a ty dzisiaj wolne???????
  4. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    od urodzenia on jeden rozumie mnie najlepiej, nigdy na mnie nie krzyczy i wszystkie moje łzy wsiąka jak gąbka [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:36_________________________________________________ Ten to wiecznie nie obecny
  5. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    sprawa o paszporty dla dzieci :> ex małżonek nie do dogadania się w żadnej kwesti a co do spania to ja mam ostatnio na zawołanie, wystarczy że położę głowę na jasiu
  6. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hejka wszystkim Basi udanych zakupów Reszcie wytrwałości ostatniego dnia w pracy A sobie pomyślnego wyniku w sądzie Całuski do życzeń :kox:
  7. mam Valeo na bank tylko na allegro jak sprzedaja to nowe i pisze że zamiennik ale jakiej firmy to już nie podają
  8. dla Ciebie taniej http://motoallegro.pl/audi-a4-reflektor-lewy-i1343268356.html[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 08:51_________________________________________________Valeo były tylko bez halogenów przed lif.pod lifcie tylko Valeo produkowało.A Boscha przed lif. tylko były z halogenem. nie mówię o xenonach no chyba o połowe taniej :gwizdanie: :evil:
  9. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hejka :> w Krakowie sucho
  10. Szukałam ale nie znalazłam, pękła mi lampa przednia i mam pytanie czy mogę wymienic samo szkło z niej czy muszę cały reflektor??? Z tego co patrzyłam to chyba da się tylko szkło wymienic Auto idzie na sprzedaż i nie chce już w nie inwestowac:gwizdanie:
  11. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ty żyjesz???
  12. a jaka różnica miedzy Valeo a Boschem???
  13. Robert nie leży ci gdzieś nie potrzebna lampa przednia Valeo lewa do mojej niuni??
  14. będzie problem, chwilowo pastwiska zaśnieżone, nie mogłeś pisac na wiosne a poważnie to ja kupowałam w Bieszczadach
  15. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    raczej takie zdarzenia pamiętam :naughty:
  16. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na to wygląda , nie pamiętam żebym gdzieś przywaliła
  17. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Barwy szczęścia mniam mniam a u mnie rano zonk, schodze rano do niuni a tu reflektor przedni pęknięty muszę kupic
  18. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    już podgląda hejka
  19. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zaraz będą
  20. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    też tak uważam. No dobra ostatnie i spadam :tongue4: tej to się cycek już w ręce nie mieści :polew: a wogóle bry robaczki
  21. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to nie kozaczki!!!!!!!!! :gwizdanie: ja jestem kozak i ide spać dobrej nocki dzieciom,kolorowych zabarwionych erotyką snów dorosłym
  22. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ślinisz się
  23. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przyjedz do Krakowa, warunki miodzio
  24. Łukasz Policja nic nie może

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.