Treść opublikowana przez mA4ciek
-
[B5 ADR] Dziwne odgłosy przy energicznym skręcaniu podczas jazdy
dzieki cayenne, ale to raczej nie jest to. auto nie ma zadnych luzów, prowadzi sie jak dotychczas a przeguby cacy...
-
[B5 ADR] Dziwne odgłosy przy energicznym skręcaniu podczas jazdy
Ostatnio pojawiło sie u mnie coś takiego, kiedy podczas jazdy wykonuje szybkie skręty kierownicą slysze straszne stukanie gdzieś pod pedałami, nie mam pojęcia co to jest. Odgłos jakby zużytego przegubu - strzelanie, pukanie itd. Spotkał się ktoś z czymś takim ????
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
przydałby się vag na spota... ja moge wziąć komputerek. A tak po za tematem... zgubiłem smycz klubową ;( ;(slaweq nie masz w zapasie jakiś sztuk??
-
[B5 1.8] Sprzęgło
To prawda z tym ruszaniem z wysokiego biegu że koniec sprzęgła? Mi już 20 000km tak potrafi ruszyć, wydawało mi sie to normalne. Muli ale jedzie, dziwny mi to objaw końca sprzęgła. Wytłumaczcie mi dlaczego to jest objaw konca?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to co z tym spotem 27 ? mi na ręke byloby go odpuscić bo w Sanoku wtedy jest ICE SPEEDWAY "żuzel na lodzie" nie namawiam ale naprawde impreza warta obejrzenia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja też będe na 100%. Ostatnio na lotnisku w Jasionce wsadziłem w drzwi jakiejs koleżance (RBI) kalendarzyk, może do Nas dołączy hihi
-
[B5 AHL] Kłęby dymu z wydechu.
A jak to u Was jest z tym dymieniem? Bo moje w zimie kurzy wyżej dachu
-
[B5]Auto samo wchodzi na wysokie obroty
skąd ja to znam - miałem tak w Mondeo 02' a sprawcą był silniczek krokowy...
-
[B5 ADR] Problem z slinikiem :/
z obrotami miałem taki problem jak zatankowałem paliwo niewiadomego pochodzenia, czasem nie odpalił a jak juz odpalił to obr. skakaly od 500 do 1200, ale ustąpiło po zmianie benzyny. A bez gazu to leci na I II i III
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie!!! i duszenie silnika
ja powiem tak: maksymalne spalanie, jakie osiągnąłem to 13,7l (zima krótkie odcinki) najmniejsze 7l- (lato 70% trasa). Jak czytałem wypowiedź kolegi M@rk-a jeszcze 4 dni temu to pukałem sie w głowe, w życiu w zimie poniżej 10l nie zejdzie 1.8, a ostatnio zatankowałem na małej stacji w Sanoku Pb95 za 4,42zl i kurde przysięgam, z cięzką noga spalił 9litrow. (cykl mieszany)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
życzę Wam, zeby przynosiły więcej zadowolenia niż dotychczas !
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slawek masz już smyczki?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pawu przecież ja zamawiałem smycz na spocie a slaweq sie pytał czy ktoś jeszcze chce, gdzie Ty byłes myślami ? :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szuder moja pod choinke dostanie emblematy od S4, na 1 dzien wiosny lampy poliftowe (być może dzielone) i grill S4. zderzaków poki co nie zakladam chyba że jakis klener nie wyhamuje i zrobi mi bonus na święta chociaz GM mowił że skoro mam AC to może mi młotkiem zrobic tuning zderzaków na RS4
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja tez moze bede (na 95%), kurde podjaralem sie żeby zrobić sobie wizualną zmiane mojego avanta na S4 i zamówiłem emblematy hihih musiałem to napisać S4
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
następnym razem wezme ocieplane klapki :bicz3:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
żalujcie nieobecni.... fajnie bylo tylko że troche zimno a ja w sandałach bylem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweq czekamy na foty
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweq kurde, już umyte, ale uzbroj się w cierpliwość bo mistrzowie myją bryki wrzucając 15zł... zdązyłem całą gazete w kolejce przeczytać. Kolejki ogromne, powodzenia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
będzie mikro spot na BP
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kur*** z deszczem, taką miałem czystą bryke i tylko raz wczoraj wieczorem do miasta pojechalem.... brudna po szyby :bicz3:, więc dziś przed spotem będzie trzeba ją troche podczyścic , Szuder nie wybierasz się na BP?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ile jutro orientacyjnie bedzie osob? ja postanowiłem ze sobie nie odpuszcze chocby niewiem co i przyjade na spocik
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Będe i ja !! Pawu jak mi zdiagnozujesz to mogę wziąc laptop
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
No 100 oktanów przewyższa ukraińskie 95, ale takie czasy że chodzi o koszty no a co do ścigania to TTom3k całkiem mi nie zniknął, była to jakaś jedna długość samochodu, musimy sie zmierzyć na takim samym paliwie
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
sie myło dziś autko na BP? widziałem Cie i mam pytanie co Ty masz za lampki z przodu i jak wyrezałeś ten xenon (czy to tylko żarówy efekt xenon?)