Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mA4ciek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mA4ciek

  1. dzieki cayenne, ale to raczej nie jest to. auto nie ma zadnych luzów, prowadzi sie jak dotychczas a przeguby cacy...
  2. Ostatnio pojawiło sie u mnie coś takiego, kiedy podczas jazdy wykonuje szybkie skręty kierownicą slysze straszne stukanie gdzieś pod pedałami, nie mam pojęcia co to jest. Odgłos jakby zużytego przegubu - strzelanie, pukanie itd. Spotkał się ktoś z czymś takim ????
  3. przydałby się vag na spota... ja moge wziąć komputerek. A tak po za tematem... zgubiłem smycz klubową ;( ;(slaweq nie masz w zapasie jakiś sztuk??
  4. mA4ciek odpowiedział(a) na Andronikus temat w Audi A4 B5
    To prawda z tym ruszaniem z wysokiego biegu że koniec sprzęgła? Mi już 20 000km tak potrafi ruszyć, wydawało mi sie to normalne. Muli ale jedzie, dziwny mi to objaw końca sprzęgła. Wytłumaczcie mi dlaczego to jest objaw konca?
  5. to co z tym spotem 27 ? mi na ręke byloby go odpuscić bo w Sanoku wtedy jest ICE SPEEDWAY "żuzel na lodzie" nie namawiam ale naprawde impreza warta obejrzenia
  6. ja też będe na 100%. Ostatnio na lotnisku w Jasionce wsadziłem w drzwi jakiejs koleżance (RBI) kalendarzyk, może do Nas dołączy hihi
  7. A jak to u Was jest z tym dymieniem? Bo moje w zimie kurzy wyżej dachu
  8. skąd ja to znam - miałem tak w Mondeo 02' a sprawcą był silniczek krokowy...
  9. z obrotami miałem taki problem jak zatankowałem paliwo niewiadomego pochodzenia, czasem nie odpalił a jak juz odpalił to obr. skakaly od 500 do 1200, ale ustąpiło po zmianie benzyny. A bez gazu to leci na I II i III
  10. mA4ciek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    ja powiem tak: maksymalne spalanie, jakie osiągnąłem to 13,7l (zima krótkie odcinki) najmniejsze 7l- (lato 70% trasa). Jak czytałem wypowiedź kolegi M@rk-a jeszcze 4 dni temu to pukałem sie w głowe, w życiu w zimie poniżej 10l nie zejdzie 1.8, a ostatnio zatankowałem na małej stacji w Sanoku Pb95 za 4,42zl i kurde przysięgam, z cięzką noga spalił 9litrow. (cykl mieszany)
  11. życzę Wam, zeby przynosiły więcej zadowolenia niż dotychczas !
  12. Slawek masz już smyczki?
  13. Pawu przecież ja zamawiałem smycz na spocie a slaweq sie pytał czy ktoś jeszcze chce, gdzie Ty byłes myślami ? :gwizdanie:
  14. Szuder moja pod choinke dostanie emblematy od S4, na 1 dzien wiosny lampy poliftowe (być może dzielone) i grill S4. zderzaków poki co nie zakladam chyba że jakis klener nie wyhamuje i zrobi mi bonus na święta chociaz GM mowił że skoro mam AC to może mi młotkiem zrobic tuning zderzaków na RS4
  15. ja tez moze bede (na 95%), kurde podjaralem sie żeby zrobić sobie wizualną zmiane mojego avanta na S4 i zamówiłem emblematy hihih musiałem to napisać S4
  16. następnym razem wezme ocieplane klapki :bicz3:
  17. żalujcie nieobecni.... fajnie bylo tylko że troche zimno a ja w sandałach bylem
  18. slaweq kurde, już umyte, ale uzbroj się w cierpliwość bo mistrzowie myją bryki wrzucając 15zł... zdązyłem całą gazete w kolejce przeczytać. Kolejki ogromne, powodzenia
  19. będzie mikro spot na BP
  20. kur*** z deszczem, taką miałem czystą bryke i tylko raz wczoraj wieczorem do miasta pojechalem.... brudna po szyby :bicz3:, więc dziś przed spotem będzie trzeba ją troche podczyścic , Szuder nie wybierasz się na BP?
  21. ile jutro orientacyjnie bedzie osob? ja postanowiłem ze sobie nie odpuszcze chocby niewiem co i przyjade na spocik
  22. Będe i ja !! Pawu jak mi zdiagnozujesz to mogę wziąc laptop
  23. No 100 oktanów przewyższa ukraińskie 95, ale takie czasy że chodzi o koszty no a co do ścigania to TTom3k całkiem mi nie zniknął, była to jakaś jedna długość samochodu, musimy sie zmierzyć na takim samym paliwie
  24. sie myło dziś autko na BP? widziałem Cie i mam pytanie co Ty masz za lampki z przodu i jak wyrezałeś ten xenon (czy to tylko żarówy efekt xenon?)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.