Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mA4ciek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mA4ciek

  1. jak Wam śmierdzi to wypierzcie tapicerke, proszek karcher pachnie super. czarna choinka jest fajna, ale efekt krótkotrwały a plakowanie deski to grzech lepiej ją porządnie umyć
  2. mi się tak dzieje, jak ta część od immo w kluczyku jakoś się przesunie, samochód nie odpala, kontrolka świeci i zostaje błąd.
  3. mi też wywalało błąd związany z czujnikiem halla, chętnie dowiedziałbym się co i jak... Ile dałes za ten czujnik?
  4. Te dziury wiercone są po to, żeby woda nie zbierała się w tłumiku i nie powodowała jego korozji. Ale żeby w dieslu wiercić to jeszcze się z tym nie spotkałem.
  5. komfort, ogólnie znaczna poprawa, nie tłucze. Tylko na poprzecznych, małych nierównościach czuć, że samochód jest trochę twardszy. Wygląd super. Cena 480zł + 120zł montaż. Zakładałem na ori amory
  6. Ja założyłem LOWTEC -35/35mm, efekt POWALAJĄCY :drool:
  7. Ja dzis w Brzozowie widziałem fioletowo-różowego avanta, na 19' sline rodem z A8, zderzak RS4 i wogóle
  8. ja często spotykam w okolicy Lubelskiej nieb. RS4 sedan ale na blachach KR.
  9. nie było mnie w rz a pozatym chwilowo jezdze fordem nast razem bede na 100%
  10. w ten weekend ma być ciepło, jak będe w SAnoku to pisze się na Arłamów
  11. slaweq dobrze gada- nalać mu
  12. slaweq to była szybka decyzja... i zdecydowany kupiec... a tak pozatym to PRIMA APRILIS gdzie tam zostawiłbym moją avancine
  13. a mnie nie będzie na spocie, już nie jestem posiadaczem Audi, została sprzedana
  14. zapraszamy jutro do Nas
  15. tak jak pisał kaziu wyścigówka to to nie jest. Trzeba było kupic honde żeby robić po 8 sekund.. To zwykły rodzinny samochód. Jak sie dobrze zmienia biegi to można spokojnie 10s zrobic...
  16. jakbym słyszał moje auto ja mam dziure w środkowym tłumiku - to jest przyczyną
  17. to i ja się dołącze do życzeń, zdrowy jesteś, szczęsliwy też więc życze żeby nie robiło ÓW
  18. ja mam naklejke KTM i alpinestars więc nie jest całkiem seryjne, ale uśmiałem się jak zobaczyłem napisz na twojej klapie
  19. widziałem Twoje auto w Rzeszowie, poznaje po "palcem po klapie pisane"
  20. miro co się działo? akcja patrz w lusterka nie pomogła ?
  21. biorąc przykład z Szudera, zrobiłem wiosenne porządki przy moim zeszło mi pół dnia, ale było warto, lubie mieć czyste auto
  22. miro, no profi ale jak nie masz paru tysięcy to traktują Cie z góry....
  23. Voxan, nie będe się wypowiadał na temat DARKO-SERWISU w Sanoku, bo to amatorzy, 0 profesjonalności. Potrzeba mi kogoś kto ma chwile i się na tym zna. Bo najlepiej jest powiedzieć że ma sie "cos z tyłu zepsute" jak podziękowałem za radio.... to kazali mi samemu poskladać syf który mi narobili w środku :ranting1:
  24. Szuder, już byłem w ESSIE, już auto u nich stało... Ale oni sobie wymyślaja za dużo rzeczy. Najpierw przy kupnie radia itd było wszystko ok, a po zejściu do warsztatu pojawiło się 30 problemów z instalacją i podliczyli mnie prawie 500zł więcej, to podziękowałem
  25. voxan gdzie? w radiomanie ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.