Treść opublikowana przez mA4ciek
-
[ALL] Zapach
jak Wam śmierdzi to wypierzcie tapicerke, proszek karcher pachnie super. czarna choinka jest fajna, ale efekt krótkotrwały a plakowanie deski to grzech lepiej ją porządnie umyć
-
[B5 AFN] Mam problem z uruchamianiem auta - czasami świeci imobillizer
mi się tak dzieje, jak ta część od immo w kluczyku jakoś się przesunie, samochód nie odpala, kontrolka świeci i zostaje błąd.
-
[B5 ADP] Wymiana czujnika halla
mi też wywalało błąd związany z czujnikiem halla, chętnie dowiedziałbym się co i jak... Ile dałes za ten czujnik?
-
Dziura w środkowym tłumiku Audi A4 B5 1.9TDI
Te dziury wiercone są po to, żeby woda nie zbierała się w tłumiku i nie powodowała jego korozji. Ale żeby w dieslu wiercić to jeszcze się z tym nie spotkałem.
-
[B5 ADP] Sprezyny obnizajace 35mm przod 30mm tyl firmy LOWTEC, probowal ktos ??
komfort, ogólnie znaczna poprawa, nie tłucze. Tylko na poprzecznych, małych nierównościach czuć, że samochód jest trochę twardszy. Wygląd super. Cena 480zł + 120zł montaż. Zakładałem na ori amory
-
[B5 ADP] Sprezyny obnizajace 35mm przod 30mm tyl firmy LOWTEC, probowal ktos ??
Ja założyłem LOWTEC -35/35mm, efekt POWALAJĄCY :drool:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja dzis w Brzozowie widziałem fioletowo-różowego avanta, na 19' sline rodem z A8, zderzak RS4 i wogóle
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja często spotykam w okolicy Lubelskiej nieb. RS4 sedan ale na blachach KR.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie było mnie w rz a pozatym chwilowo jezdze fordem nast razem bede na 100%
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w ten weekend ma być ciepło, jak będe w SAnoku to pisze się na Arłamów
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweq dobrze gada- nalać mu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweq to była szybka decyzja... i zdecydowany kupiec... a tak pozatym to PRIMA APRILIS gdzie tam zostawiłbym moją avancine
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a mnie nie będzie na spocie, już nie jestem posiadaczem Audi, została sprzedana
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zapraszamy jutro do Nas
-
[1.8 ADR] Słabe przyspieszenie
tak jak pisał kaziu wyścigówka to to nie jest. Trzeba było kupic honde żeby robić po 8 sekund.. To zwykły rodzinny samochód. Jak sie dobrze zmienia biegi to można spokojnie 10s zrobic...
-
[B5 ADR] Denerwujący głośny wydech (filmik)
jakbym słyszał moje auto ja mam dziure w środkowym tłumiku - to jest przyczyną
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to i ja się dołącze do życzeń, zdrowy jesteś, szczęsliwy też więc życze żeby nie robiło ÓW
-
[B5 AHU] Brylancik - jak to ktoś powiedział ostatnio na spocie
ja mam naklejke KTM i alpinestars więc nie jest całkiem seryjne, ale uśmiałem się jak zobaczyłem napisz na twojej klapie
-
[B5 AHU] Brylancik - jak to ktoś powiedział ostatnio na spocie
widziałem Twoje auto w Rzeszowie, poznaje po "palcem po klapie pisane"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miro co się działo? akcja patrz w lusterka nie pomogła ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
biorąc przykład z Szudera, zrobiłem wiosenne porządki przy moim zeszło mi pół dnia, ale było warto, lubie mieć czyste auto
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miro, no profi ale jak nie masz paru tysięcy to traktują Cie z góry....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Voxan, nie będe się wypowiadał na temat DARKO-SERWISU w Sanoku, bo to amatorzy, 0 profesjonalności. Potrzeba mi kogoś kto ma chwile i się na tym zna. Bo najlepiej jest powiedzieć że ma sie "cos z tyłu zepsute" jak podziękowałem za radio.... to kazali mi samemu poskladać syf który mi narobili w środku :ranting1:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szuder, już byłem w ESSIE, już auto u nich stało... Ale oni sobie wymyślaja za dużo rzeczy. Najpierw przy kupnie radia itd było wszystko ok, a po zejściu do warsztatu pojawiło się 30 problemów z instalacją i podliczyli mnie prawie 500zł więcej, to podziękowałem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
voxan gdzie? w radiomanie ??