Treść opublikowana przez mA4ciek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
inco żeby szaleć to trzeba mieć czym, a poza ubitą d*pą mam naklejkę klubową na klapie po prawej stronie, chyba że jeżdżę aż takim brudaem Pozatym musiało się BMW usunąć hehe Sławek - bo ja jestem spokojny :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Moje pierwsze AUDI A4(nowe fotki)
A czy a4 z tego rocznika nie miały tylnych oznaczeń pomiędzy światłami?
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
o jezu ;( masakra!!!! Wygląda naprawde kozacko. Chętnie zamieniłbym moje 19 na takie 18
-
[ALL B5] Moje cudo
naprawde kozak!! Silnik godny, jedyne co jeszcze bym zrobił to lekka gleba i ciemne szyby A w ostateczności zapakował karbon na deche
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
trafiłem jeden jedyny, kumpel miał na strychu bo ma S4 mój jest rodem z USA heheeh
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Czy mi się wydaje czy przednia połowa samochodu ma inny kolor? Ja taki grYYL za 100 wyrwałem
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
wal w 18", żadna różnica w komforcie a wygląd 100000000x lepszy :gwizdanie:
-
[B5 AHL] Moja od dziś
z mocą tu nic kolego nie poszalejesz....
-
[B5 AHL] Moja od dziś
co bym zmienił... silnik jeśli wolnossak to tylko V6. Nie jechać po mnie, sam sie kulam 1.8
-
[B5 ABC] Moja Perelka!
spośród wszystkich Aczwórek na forum, tuningowanych na styl inny niż germanstyle i S4/RS4 style, ta najbardziej mi sie podoba. Wg mnie jeszcze większe koło, i lampy z czarnym środkiem, bardzo podoba mi się ta maska
-
Czy tłumik końcowy z A4 B5 1.8T będzie pasował do 1.8?
mam środkowy z Passata 2.0 Dziś oglądałem katalog Bosala. końcowy tłumik 400zł
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
zajmę się tym chyba dopiero na wiosnę. Muszę dokończyć kilka rzeczy. :gwizdanie: Wczoraj dopadła mnie drogówka w powiecie obok (Lesko), na pierwszy ogień poszedł xenon, reflektory DEPO nie posiadają normy europejskiej (E), później szyby, dużo gadania. Pan był na tyle upierdliwy, że powiedział, że mam kombinowane kierunkowskazy z tyłu i powiedział że znajdzie kilka rzeczy, żeby za darmo nie zabierać dowodu hehehe. Co 5 minut pytał: "Panie Maćku, to co z tym robimy", moim zdaniem 100 załatwiłaby sprawę. Ale zacząłem z nim normalnie rozmawiać, bez pyskowania i dowodzik został w kieszeni
-
Czy tłumik końcowy z A4 B5 1.8T będzie pasował do 1.8?
a moim zdaniem troszkę się różnią :gwizdanie:
-
Czy tłumik końcowy z A4 B5 1.8T będzie pasował do 1.8?
Mam zamiar coś takiego uczynić, ale wolę się upewnić przed zakupem. Wie ktos coś na ten temat? Tłumiki różnią się kształtem i to bardzo.
-
[ALL B5] Problem z niedomykającą się szybą od strony kierowcy
Gdzie mogę nabyć takowe?
-
[ALL B5] Problem z niedomykającą się szybą od strony kierowcy
to samo dziś mi się stało. Ale ja nie ściągałem boczku.... Wie ktoś coś?
-
[B5 AFN] moja A4 ;) --> Nowe Focie ;]
Ciekawy kolor skóry. Ale na niekubełkowych fotelach chyba trzeba się mocno trzymać kierownicy na zakętach :gwizdanie: Mi natomiast nie podoba się obszycie czarnej kierownicy brązową skórą. Tak kupiłeś czy dawałeś do obszycia? Zamiast kiery trzeba było boczki zrobić
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
BBS nr 1. Tomasony to nie jest podróbka wzoru MOMO? Mój kolega ma felgi MOMO o takim samym wzorze.
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Tomek racja, ale nie można tak bez końca... :gwizdanie: Ile teraz stoi taka A4? 14tysi?
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Marcin właśnie o taką mi chodzi. Bez LPG się nie obejdzie. Chyba że A4 2.8 to wtedy bez gazu. już znam wszystkie A8/S8 z allegro
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
naszły mnie poważne myśli o zmianie na A8/S8 4.2Q (97-98), lub A4 2.8 w dobrym wypasie. Co o tym myślicie. Ile teraz mógłbym wziąc za swoje A4 bo nie wiem na ile wycenić
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Panowie - luzik nie robić tu offtopu
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
U nas na pytanie, czy masz przyciemnione szyby odpowiada się " nie wiem, tak już kupiłem" - w 90% działa
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
ja nie będe kłócił się z nikim, kto zazdrości mi wyglądu mojego słabego dupowozu. Kolego Loco, jeździj sobie swoim za***istym 1.8T na 15" mam to gdzieś, uważaj sobie na dwumase, na przeguby na wahacze, lej tylko do baku i stawaj z leszczami na światłach. Mi chodzi tylko o to, że ma wyglądać za***iście. A nie odrazu Rzym zbudowali, i boczki będa w skórze. Nie pisz mi, że jestem bystrzak, bo widziałem profil Twojej Audi, 70tys. km. a styrana gorzej niż moja po 210. Pozatym piszesz, że kiera z S4 nie pasuje. Załóż sobie może z B3 Mi tak dobrze, i wygodnie, a nawet więcej opinii jest na + i to się dla mnie liczy!! P.S. Skóra jest z A6 hehehe Poza tematem, Dziś cały dzień jeździlem A8 4.2Q 2000r. Moim zdaniem nie ma nic lepszego na zimę.
-
[B5 ARM] Szarpie - co może być przyczyną ?
u mnie czyszczenie przepustnicy pomogło