Treść opublikowana przez mA4ciek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co tu taka cisza :gwizdanie: jeszcze 1,5 tygodnia bez auta
-
[ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__
a mocowania, skrzynia, sprzęgło itd są plug and play? :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Strasznie głośno a aucie
ADR z przodu ma pasek a z tyłu łańcuch.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
na szczęście leżałem rezaj zderzak, czekam na foty
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
teraz jest jeden granatowy ale w cenie sprzedaży jest kratka, dzwoniłeś do gościa?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
aaa czytałem o tej przekładni, mój właśnie się maluje i nie wiem czy jebnąć dokładki w kolor czy nie, z tyłu byłby S4 USA :gwizdanie: trzeba patrzeć na allegro za jakimś front bumperem
-
[B5 AFN] Pierdzenie wydechu - foto
przy obciążeniu silnika, np. jazda pod górę będzie dawało się bardziej we znaki.
-
Jakie przeguby do Audi A4 B5 1.8 ADR?
kolego nie ma co oszczędzać na takich rzeczach, moje przeguby firmy "kungfuszałpał" (coś po 90zł/szt) na 19' wytrzymały niecałe 2 miesiące. Teraz wybór padł na Lobro.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
masz front bumper? ja nie wiem gdzie Wy to kupujecie, na alledrogo są same śmietniki a 900 to chyba trochę dużo
-
[B5 ADR] Strasznie głośno a aucie
chyba musisz podkręcić volume w radyjku mój ADR też jest głośny, niedługo zakładam wygłuszenie ale wcale się cudów nie spodziewam
-
[B5 AAH] Benzyna 95 czy 98 ?
Jeśli zalecane jest 95 to lejemy 95 raz byłem głupi i zatankowałem Shell V-Power, poza spalaniem 13/100 żadnego cudu nie widziałem :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Mi się wydaje, że jakbym miał drugi raz miał wybierać to wziąłbym 4300. Coś za niebieskie mi się wydają te moje 6000K Dawaj foty bo zdaje się coś ostatnio modziłeś :gwizdanie:
-
[ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__
Topor nie ma co bujać w obłokach :gwizdanie: ja tylko wyraziłem swoje zdanie, Twoje jest zresztą swobodne. Fura jest zacna, mody z głową a co do silnika.... trzeba zacisnąć zwieracze i poganiać 100koni
-
[ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__
po pierwsze to się w ogóle nie kalkuluje, a po drugie kto będzie chciał kupić szczepa? Jak myślisz ile wyniesie Cie zmiana silnika?
-
[B5 ALG] audi A4 2.8 V6 30vquattro
Z zewnątrz bez szału, ale środek recaro i navi
-
[ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__
jeśli myślisz o swap'ie na 1.8T to zrób jeszcze krok w przód i pomyśl o późniejszej odsprzedaży samochodu...
-
[ALL B5] lift w 15 minut
Potwierdzam, w Rzeszowie jest wielka akcja anty-xenonowa, na ori lampach ma się większe szanse a sonary to czeszą nawet i bez xenonu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Marcin jakby nie to to bym zapomniał szyby jeszcze w kolor idą
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja do 20 i tak jestem uziemiony bo się maluje. Ale od lakiernika wyjeżdzam na 19
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A jaki to kolor ta Eska? Bo widziałem w Boguchwale granatową ale miała blachy z okolic Opola.
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Mam pytanie, czy ktoś mógłby wykonać VT mojej A4? Chodzi mi o dokładki w kolorze i relingi w chromie. Ewentualnie 18" wzór RS4 Chce zobaczyć jak to będzie wyglądało i nie wiem czy dobrze czy kupa.
-
[INNE] mój vw passat b5
Polaka w Anglii poznasz po Passacie :gwizdanie: ładna seria, zawsze mi się podobały, tylko ten chrom na gryylu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dajce mu spokój, lacze pastuje na weselicho :gwizdanie: A kiedy się na letnie przerzucacie? Sławka nie pytam
-
[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta
ja optowałbym za polerką
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dziś było spotkanie z rzeczoznawcą Zderzak tył - z uwagi na brak zamienników 970zł Porysowane: Zderzaki P+T, maska i klapa 1370zł Naprawa tego + pomalowanie dokładek + małe zaprawki + polerka całego auta 1500zł Zostało na cukierki