Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mA4ciek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mA4ciek

  1. Ściemniacze mówią, że tylnia szyba w A4 jest najgorsza do zrobienia. Szyby z drzwi sobie wyjmij i zrób sam, pamiętaj tylko: dużo płynu do szyb i mm od krańca szyby musisz przyciąć.
  2. A dekielki do felg gdzie?
  3. kabel + , i masa do karoserii. To wszystko.
  4. Marcin dzięki!!!!! :oklaski: I gratulacje:P
  5. Jestem na tym samym etapie. Jak możesz to opisz swoją pracę w dziale warsztat - zrób to sam. Ja nie mam czasu się za to zabrać, ale spróbowałbym podłączyć na krótko wtyczki do zasilania i foteli.
  6. Czyszczenie tapicerki - chyba tylko prof. pranie nie zostawia plam. A co do szyb to wolna amerykanka
  7. mA4ciek odpowiedział(a) na Hawaj temat w Audi A4 B5
    No ale na moje oko to jest gumowe, tylko przezroczyste - bajerek taki. Jak ja kupowałem febi była czarna guma.
  8. Żarówki zwą się R5/T5 i jest to aukcja numer 2. Według mnie taniej wyjdzie w najbliższym sklepie z elektroniką.
  9. Powinno na sztorc stać przy 90. Chyba nie spodziewałeś się cudów za 35zł ?
  10. Jak mi falowały obroty to sprawcą był czujnik obrotów wału korbowego (halla) BTW
  11. Koledzy potrzebuje numeru części, chodzi mi o taką aluminiową obejmę, którą przykręca się do przedniego pasa a w nią wchodzi guma, która jest założona na przednią łapę silnika. 8D0 199 335H w ASO 69zł - taniej niż na szrocie
  12. Nie żebym zazdrościł, ale felgi jakoś mi nie podchodzą, polerka owszem kox a chrom już nie tak bardzo. BTW pojechałeś z modami
  13. Silnik i recaro a felga na lato - jak dla mnie za mała na ten wzór
  14. Dziękuje bardzo :gwizdanie:
  15. Przyjadą oboje Ale nie na podpromie :bicz3: tylko pod agorę a później przenosimy się poziom wyżej do restauracji
  16. Innych nie ma przyciemnionych.
  17. korek od wlewu oleju właśnie to robi czekam na odpowiedź na moje pytanie.
  18. Po co pytasz o rzeczy, które 3 posty wyżej zostały wyjaśnione? Generalnie szukałbym kiery do danego rocznika i nie stosował żadnych redukcji, to jest jednak kierownica a co za tym idzie bezpieczeństwo itd, wolę ori
  19. Paweł, widziałem na allegro anglika po lifcie z manualem A przełożenie klimatronika do manualnej klimy to raczej nie hop siup. Ogólnie cała operacja nieopłacalna moim zdaniem
  20. Odgrzewam temat, mianowicie dziś coś grzebałem przy silniku, i przy próbie ruszenia na zaciągniętym ręcznym przednia część silnika unosi się na jakieś 5-10cm (nie jestem w stanie określić ale wysoko) Czy to wina poduszek? I Czy guma na tej przedniej łapie jest elementem wymiennym? Jeśli tak, proszę o numer części a jak ktoś się orientuje to o koszt
  21. Bo jest nowy komendant, i ma chyba chłop taki fetysz, mojemu koledze dziś śmignęli dowód za ciemne tylne szyby
  22. Zgaszone, ale tamci im musieli powiedzieć ze mam xenon a temperatura 6kk
  23. Ja już miałem mokro ale się upiekło jak zawsze
  24. Tylko lampy, radiowóz numer K111
  25. Ducato przypadkiem nie jeździ między bloki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.