Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mA4ciek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mA4ciek

  1. Jest nawet i u mnie w zamrażarce A co działacie jutro czyli w ostatki? Zapomniałbym miałem przed chwilą przygodę z niebieskimi. Jadę ks. Jałowego, skręcam w Wyspiańskiego a na parkingu przed Automobilklubem stoją Stilem, była kur....a dziura to ją ominąłem drugim pasem, później skręcałem w Legionów i nie zwróciłem uwagi że za mną jadą, więc dalej slalomik między dziurami. Jechałem na sportową, oni za mną zajechali. Podchodzi pan sierżant, pyta co piłem i gdzie zaświadczenie od lekarza o pasy oddałem dokumenty i siedzę 15 minut i UWAGA zajeżdza Ducato pogromca xenonu, myślę po dowodzie. Wysiedli, pooglądali lampy i pojechali pewnie dlatego że nie sonary dali spokój. Skończyło się na dmuchaniu w alkomat i pouczeniu UFF! :gwizdanie:
  2. Ja jestem za tą restauracją w Agorze Marcin, kierowniczkę weź :gwizdanie: Sławek tak w ogóle to musimy coś chyba walnąć za to wesele !
  3. Co ze spotem 1 Marca? Może zmiana miejscówki na jakąś knajpę?
  4. Avus od S4 xxx/40/r18
  5. mA4ciek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    klaszcze w dłonie
  6. Jak powiedział Paweł, jeśli ten wzór Ci się widzi, szukaj 19" - mniejsze rozmiary to nieporozumienie
  7. Na podpiętym VAGu, nie pamiętam który kanał - pokazuje chwilowe spalanie. Ewentualnie możesz dorezać sobie pełny FIS - zagadaj do kolegi f16myśliwiec A, i poprawnie nazywaj temat.
  8. Norek lejąc V-Power do 1.8 z 95roku tylko robisz sobie koszty, pali więcej a nie jedzie lepiej Co do tematu, za wysokie spalanie oprócz świec kabli i kilku podobnych może być odpowiedzialny czujnik obrotów wału korbowego (halla [błąd - 00515]), koszt niewielki, w granicach 150zł a efekty widać.
  9. mA4ciek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    napiszę to co zawsze przy tym silniku, POGROMCA a na poważnie, to stały zestaw, lampy P+T i już jest młodszy o kilka lat :gwizdanie: wewnątrz nie podobają mi się fotele - wszystko przed Tobą.
  10. Sławek a Ty nie na wieczorze kawalerskim? Zostało Ci 8 minut ostatniego dnia, w którym jesteś kawalerem :oklaski: :bicz3:
  11. Czekam z niecierpliwością na werdykt co było uszkodzone
  12. Wustyle racja, ale zależy wszystko od funduszy. Ja mam sprężyny LOWTEC, 640zł -35mm
  13. Chodzi Ci o to, że przednie są kubełkowe? Spód jest taki sam, więc będą pasowały. Co to tylnej kanapy - też pasuje, ale mocowanie jej oparcia po 97 lub 98 było inne niż w rocznikach 96.
  14. Ośka ma z tyłu ponoć niezniszczalną belkę, a Quattro ponoć wielowahacz (prosze mnie poprawić jeśli nie). Co do obniżania szukaj samych sprężyn, będzie taniej.
  15. Ja też, to normalne że się roszczelnia a gołym okiem nie widać nic.
  16. "koszty nie grają roli" :polew:
  17. Ja wcale się nie czuje gorszy, że mam benzyne. Poprostu nie lubie diesli, miałem mondeo MK3 w dieslu i nie jeździło mi się lepiej niż moim żółwikiem
  18. a ja jeszcze nie byłem w Poznaniu, może grupowy wyjazd na spota :gwizdanie:
  19. Ja montowałem w Krakowie na Balickiej HIDy, które ani nie zakłócają radia ani CB http://www.allegro.pl/item553344132_xenony_h7_6000k_zestaw_hid_xenon_montaz_krakow.html
  20. A nie ma taśmy w nowej kierze??
  21. Przednie fotele są plug and play, tylko poduszek nie podłączaj czasami tylna kanapa nie pasuje bo A6 jest większe od A4, ale po małym tuningu wygląda malina
  22. Ja 1,5 roku temu założyłem Kayaby, hula do teraz a kosztowały ok 140zł za sztukę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.