Treść opublikowana przez mA4ciek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
patrz wyżej
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jest nawet i u mnie w zamrażarce A co działacie jutro czyli w ostatki? Zapomniałbym miałem przed chwilą przygodę z niebieskimi. Jadę ks. Jałowego, skręcam w Wyspiańskiego a na parkingu przed Automobilklubem stoją Stilem, była kur....a dziura to ją ominąłem drugim pasem, później skręcałem w Legionów i nie zwróciłem uwagi że za mną jadą, więc dalej slalomik między dziurami. Jechałem na sportową, oni za mną zajechali. Podchodzi pan sierżant, pyta co piłem i gdzie zaświadczenie od lekarza o pasy oddałem dokumenty i siedzę 15 minut i UWAGA zajeżdza Ducato pogromca xenonu, myślę po dowodzie. Wysiedli, pooglądali lampy i pojechali pewnie dlatego że nie sonary dali spokój. Skończyło się na dmuchaniu w alkomat i pouczeniu UFF! :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja jestem za tą restauracją w Agorze Marcin, kierowniczkę weź :gwizdanie: Sławek tak w ogóle to musimy coś chyba walnąć za to wesele !
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Co ze spotem 1 Marca? Może zmiana miejscówki na jakąś knajpę?
-
[ALL] Jakie felgi
Avus od S4 xxx/40/r18
-
[B5 ADR] AUDI A4 1.8 '97
klaszcze w dłonie
-
[ALL B5] Pytanie o takie felgi z allegro
Jak powiedział Paweł, jeśli ten wzór Ci się widzi, szukaj 19" - mniejsze rozmiary to nieporozumienie
-
[ALL B5] Pytanie o wskaźnik spalanej benzyny
Na podpiętym VAGu, nie pamiętam który kanał - pokazuje chwilowe spalanie. Ewentualnie możesz dorezać sobie pełny FIS - zagadaj do kolegi f16myśliwiec A, i poprawnie nazywaj temat.
-
[B5 ADR] Auto dużo pali
Norek lejąc V-Power do 1.8 z 95roku tylko robisz sobie koszty, pali więcej a nie jedzie lepiej Co do tematu, za wysokie spalanie oprócz świec kabli i kilku podobnych może być odpowiedzialny czujnik obrotów wału korbowego (halla [błąd - 00515]), koszt niewielki, w granicach 150zł a efekty widać.
-
[B5 ADR] AUDI A4 1.8 '97
napiszę to co zawsze przy tym silniku, POGROMCA a na poważnie, to stały zestaw, lampy P+T i już jest młodszy o kilka lat :gwizdanie: wewnątrz nie podobają mi się fotele - wszystko przed Tobą.
-
[B5 1Z] Czy będzie pasować konsola środkowa przed lift a II lift?
Rzadko bo rzadko, ale wychodziły
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek a Ty nie na wieczorze kawalerskim? Zostało Ci 8 minut ostatniego dnia, w którym jesteś kawalerem :oklaski: :bicz3:
-
[B5 AFN] Pierdzenie wydechu - foto
Czekam z niecierpliwością na werdykt co było uszkodzone
-
[B5 AAH] Jakie zawieszenie polecacie
Wustyle racja, ale zależy wszystko od funduszy. Ja mam sprężyny LOWTEC, 640zł -35mm
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Paweł po co CI ten fotel?!
-
[B5] Jakie roznice tylnej kanapy pomiedzy A4 a S4
Chodzi Ci o to, że przednie są kubełkowe? Spód jest taki sam, więc będą pasowały. Co to tylnej kanapy - też pasuje, ale mocowanie jej oparcia po 97 lub 98 było inne niż w rocznikach 96.
-
[B5 AAH] Jakie zawieszenie polecacie
Ośka ma z tyłu ponoć niezniszczalną belkę, a Quattro ponoć wielowahacz (prosze mnie poprawić jeśli nie). Co do obniżania szukaj samych sprężyn, będzie taniej.
-
[B5 AFN] Pierdzenie wydechu - foto
Ja też, to normalne że się roszczelnia a gołym okiem nie widać nic.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
"koszty nie grają roli" :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja wcale się nie czuje gorszy, że mam benzyne. Poprostu nie lubie diesli, miałem mondeo MK3 w dieslu i nie jeździło mi się lepiej niż moim żółwikiem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a ja jeszcze nie byłem w Poznaniu, może grupowy wyjazd na spota :gwizdanie:
-
[ALL B6] Jakie są niezakłócające przetwornice ?
Ja montowałem w Krakowie na Balickiej HIDy, które ani nie zakłócają radia ani CB http://www.allegro.pl/item553344132_xenony_h7_6000k_zestaw_hid_xenon_montaz_krakow.html
-
[B5 AFN] Zmiana kierownicy
A nie ma taśmy w nowej kierze??
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
Przednie fotele są plug and play, tylko poduszek nie podłączaj czasami tylna kanapa nie pasuje bo A6 jest większe od A4, ale po małym tuningu wygląda malina
-
[B5 AHU] Avant 1997 - jakie tylne amortyzatory
Ja 1,5 roku temu założyłem Kayaby, hula do teraz a kosztowały ok 140zł za sztukę.