Treść opublikowana przez mA4ciek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Korek kupiony!! :oklaski: :drool:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Witam Tarnów, wczoraj mijałem w okolicach Tarnowa zielone A4 sedan na xenonie i anteną CB na klapie z tyłu to chyba byłeś Ty czaki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ooo zaraz wyśle mu PW, Dzieki Marcinku :gwizdanie: Slaweq czytałem prognozę długoterminową i te 10stopni to tylko na 3 dni, później dalej na minusie - pisze tak dlatego, bo moje są w polerowaniu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Bomba, korek uniwersalny daje radę póki co
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweeeeq byłeś w ASO? :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Agora = Galeria Rzeszów... Ja cały czas zażywam ciszy zapomniałem jak się włącza radio. Slaweq do 21 moja bryka będzie już pomalowana
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I nastała ciszaaaaaaaaaaaa dziś nawet radia nie włączałem na trasie Rzeszów - Sanok
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ale wiesz o co chodzi Jak się rozstrzygnie wtedy ujawnimy jej treść
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
racja, kasacja postów
-
[B5 AEB] Stukot w silniku 1.8 T
Zawór węgla aktywnego... W AEB nie ma silniczków krokowych :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Proszę o opinie na temat tego silnika
Prędkości realnej powyżej 215km/h ADR nie osiągnie. Na 235/35/R19 jechałem 213km/h z pomiarem GPS. Na liczniku było niewiele więcej, w okolicach 220.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek w niedzielę muszę być w Krakowie, być może w sobotę będe u tłumikarza w Rzeszowie to dam znać :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak będę miał auto w RZ to zobaczymy jak to jest u mnie zrobione
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek jak ZENONY? :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Felgi ma w pytę poza malowaniem dla mnie spoko.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
po prostu wypłacalny
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dsz33 gdzie mnie widziałeś? Ja teraz nie używam mojego samochodu tylko mój kolega który wrócił z Anglii.
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
Tak, i chyba tam nie trzeba tego mieć.
-
[INNE] E32 B5 E38 :)
no może na 4.0 w benzynie ciężko naciułać dukatów, ale moim zdaniem 730 lub 735 można spokojnie utrzymać. jaarek_dpl E38 zrobiłem bardzo dużo kilometrów zarówno 740 (4.4) i 740d - moim zdaniem nie ma porównania do A4. A4 jest w tej samej klasie co BMW3
-
[INNE] [B4 avant] Moja czerwona maszynka
Zawsze mi się podobały B4, ten zderzak to z 90?
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
Co ciekawe mój kolega ma X3 z ori xenonem i nie ma spryskiwaczy.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja nie mówię, że ma coś wspólnego, miałem 2 fordy mondeo mk3 po przekładce, i jeździłem jednym passatem B5 FL, i chyba nie da się idealnie przełożyć anglika. Straciłem po prostu zaufanie do takich samochodów.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miro a pewny jesteś że nie ma przepisu regulującego tą kwestię?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek, mówią żeby włączyć światła i zapłon. W tym czasie patrzą czy soczewka się poruszy czyli na samopoziomowanie. Gdzieś ktoś pisał że samopoziom i spryski wymagane są tylko w brand new furach.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Inco Ty masz przekładkę z Anglika tak?