Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mA4ciek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mA4ciek

  1. zawsze chciałem sedana, o avancie nawet nie chciałem słyszeć, ale jak zobaczyłem go pierwszy raz to i już polubiłem avanty
  2. kilka nowych zdjęć na 1 stronie :gwizdanie:
  3. Przecież w tych butelkach STP jest długa szyjka, którą można włożyć tak, żeby podważyć blaszkę... Wiem bo sam wczoraj wlewałem :gwizdanie: ja dałem 13zł i nie spodziewam się oszamiałających efektów
  4. bero nie wiem czy to powód do zadowolenia, bo przecież nic samo się nie naprawia, zostało to pewnie zalepione czymś, co już napewno stamtąd nie zejdzie (chodzi mi o generalny remont silnika). Co do tematu przy temperaturach takich jak teraz to każde auto będzie dymić można to sprawdzić w prosty sposób - wystawić głowę przez okno i chuchnąć...
  5. Tomek, rezaj do końca, lepiej mieć wyróżniajace się B5 niż znikające w tłumie B6 :gwizdanie:
  6. może przesuniemy spota na za tydzień?
  7. czekaj z tym zderzakiem bo właśnie tego koloru szukam
  8. slaweq ja juz w anglii, świetuje urodziny w poniedziałek się porozglądam za jakąś felgą dla Ciebie
  9. nowak jesteśmy w jednej warstwie społecznej, też studiuje, nie pracuje a na uczelnie mam może 3km, a rocznie robie podobne przebiegi hehehe, dawaj 1BE, zobaczymy jak będzie stało. I dodaj nowe foty jak już stoi na "oklepanym wzorze"
  10. ja mam -40 i 19" i wydaje mi się że -50byloby optymalne. Nie rób kozy ze swojego samochodu!! Topor dobrze mówi że będzie allroad a nie S4.
  11. Trzeniu jak jeździsz na 19 to omijasz dziury szerokim łukiem z przyzwyczajenia, szerszym omijaj amatorów zakładania opon o niskim profilu na maszynach przeznaczonych do zakładania opon do stara :gwizdanie:
  12. jechałem jechałem :gwizdanie: a raczej buczałem, na jednej stalówce bo panowie na Lubelskiej brechami próbowali założyc mi nowe opony i pękła mi jedna 19stka dałem do spawania na Słocinę, narazie bangla... zobaczymy jak długo slaweq musimy zrobić po weekendzie jakiegoś spontana w sprawie naklejek bo od piątku do wtorku jestem w Anglii (za tanimi częściami )
  13. dobry wybór, i tak jak mówisz, jedynie 19" na niskim profilu wygląda jako tako, ja też sie nie przeraziłem komfortem jazdy a glebe mam -40mm.
  14. ale teraz jest pierwsza liga :polew:
  15. 100 lat marcin Ive a bo taka jakas podobna, slyszałes czym ona sie zajmowała za młodu???
  16. Ive a co to za baba na avatarze? Aylar Lie??
  17. wpada w oko taki shadow line, ale faktycznie te kosmo-lampy można byłoby zamienić na polifty
  18. no ale najpierw spotykamy się na podpromiu tak? :gwizdanie:
  19. jak bedzie padało to zmieniamy miejsce czy nie?
  20. ja zjawie sie z kolegą z Rzeszowa, który tak jak i ja reprezentuje avanty
  21. szybki, ja też lubie jasną skóre, i jeśli dawałbym fotele do obszycia, napewno wziąłbym bananową albo pomarańczową. Ale kupiłem całe, mało używane fotele za 400zł. Dobrze, że bordowe nie są :gwizdanie:
  22. sa gusta i guściki, zielona skóra do zielonego samochodu, czarna do czarnego. Rozchodziło się głownie o cene, a za 400zł nie wyrwałbym nic innego. Duży + że są podgrzewane i elektrycznie sterowane
  23. ciemna podsufitka?? KOX!!
  24. dodałem zdjęcia foteli na 1 stronie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.