Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mA4ciek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mA4ciek

  1. dekielki są ale zdjęć jeszcze nie ma
  2. zaglądne bankowo zmiany sam ocenisz :gwizdanie:
  3. przed zmianą felg zastanawiałem się czy 17 czy 18, myślałem że po założeniu 19 plomby z zębów powypadają a wcale nie jest tak tragicznie, chociaż kraków nie lubi dużych felg... kanał na kanale :gwizdanie:
  4. witam kolegów, wraz z październikiem powracam do Rzeszowa więc i na spocie się pojawie. Upgrade furki wciąż trwa ale już wygląda o niebo lepiej.
  5. mA4ciek odpowiedział(a) na brzdek84 temat w 1.8
    210 km/h na A4 - katowice kraków - na felgach 19' + opony 235/35/19 2 osoby i pełny bagażnik. od 170 wskazówka ciezko sie dzwiga. Samochód bez kata.
  6. mam ten sam problem, a panowie na warsztacie usilnie chcą mi wmówić że to wina wahacza...
  7. tylko nie bez przednich szyb zastanow sie. Ja mówie 400 za 7 szyb
  8. lucas z tego co wiem to folia 35 - tak mi powiedział na spocie gość który się tym zajmuje, Mi też się podoba, i dowód jeszcze mam. A to twój ten avant w skórze? poluje na taką ale w polsce ciężko wyrwać za dobrą kase. Będe musiał w niemcowni poszukać. Aa w Sanoku mam zakład który zrobi szyby w avancie za 400zl.
  9. nowak, ja żartowałem
  10. to auto to prawdziwy zabójca.... pewnie połyka każdą 1.8 i niektóre 1.8T... nie mówiąc już o dieslach hihi
  11. jestem na tak, slawek nie martw się o coś do picia, przywioze Ci zaległą coca-cole aaa i pokażcie mi to 160konne 1.6
  12. nie chciałem mu odradzać żeby sobie nie pomyślał. Wyraziłem tylko moje zdanie, że dla siebie bym jej nie kupił. Na forum się pojawi i na spocie pewnie też, bo mieszka w Rzeszowie.
  13. a kolega jednak wziął tego avanta.... :gwizdanie:
  14. polećcie mi jakiś serwis klimy w RZ lub okolicach
  15. iverson nawala mi sprężarka. Ten sam problem co Ty
  16. w srodku samochodzik ciekawy, kubełki w skórze, pełny FIS, tylko niewiadomo co z silnikiem i czy nie był bity... no i czy czasem nie ma 265KM ;d Iverson wysłałem Ci kiedyś PW na temat klimy, nie doszła do CIebie??
  17. slaweq dziś rozmawiałem z gościem, zaczął mi mówić że było serwisowane w Rzeszowie, niby że u KK a pieczątka jakiegoś warsztatu. Mówił też że to s-line ale już nie chciałem mu nic gadać. pytałem tylko skąd ten grill i czemu tak nie pasuje hihi. Ale upiera się przy swoim że to S4
  18. koledzy pomóżcie, otóż moj kolega zastanawia się nad kupnem, a dokładniej nad zamianą za motocykl... http://www.allegro.pl/item364759959_audi_s4_quattro.html co powiecie?? mnie zrażają sonary, poliftowy niespasowany grill i prostowane felgi. Doradźcie
  19. żona mu auto zabrała
  20. nosb a w jaki sposób to wszystko połączyłeś? mieszczą się 2 koncówki w wycięcie w zderzaku?
  21. ciekawe rozwiazanie. musze to przymierzyc
  22. jaką masz końcówke wydechu? Poluje na coś takiego. Możesz podać jakieś namiary?
  23. Sokolnh sprężyny lowtec na seryjne amortyzatory i powiem Ci, że zadowolony jestem :gwizdanie: raggaman aktualnie nie posiadam nic ale tamtego roku miałem GSX-R 750 K5 a od czasu do czasu dosiadam KTM'a kolegi... ale mimo wszystko ścigawki górą
  24. Felgi RS4 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ec4eaf86b8bd198.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/142c89db42746fcc.html mój samochód, wyprodukowany 09.1996r. Przebieg 226tys. km. Wyposażenie: El. szyby El. lusterka klimatyzacja szyberdach 2x PP felgi 16" + opony 205/55/16 6 głośników + SUB radio Audi Gamma Zmiany: Przyciemnione wszystkie szyby obniżenie -35mm przód i tył radio Gamma ustąpiło miejsca JVC G-632 wymiana bocznych kierunków na białe zdjęcie oznaczeń z tylnej klapy centralny zamek z pilota + 2 scyzoryki UPDATE: Felgi 19" z S8 na oponach KUHMO 235/30/R19 nowe opony Continental ContiSport 225/35/R19 reflektory depo pod xenon grill S4 Xenon 6000K Skórzana tapicerka z S6 - C5 oryginalny wydech BOSAL z 1.8T Kierownica S4 Tylne lampy poliftowe Radio Sony CDX-RA650 Felgi 18" RS4 Grill poliftowy Podgrzewane fotele Audio PB Plany: SPRZEDAŻ A oto zdjęcia:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.