Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mA4ciek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mA4ciek

  1. Pytasz o B5 a prefix dałeś B6 AWX, zmieniaj szybko :gwizdanie: Co do tematu, moja B5 kula się na 19", (225/35/19) Jeżdzę tak od pół roku, zawieszenie narazie dzielnie to znosi. Spalanie wzrosło o ok. litr w silniku ADR 1.8
  2. Wąski bo Cuber miał taką wypasioną wesje z halogenami na zenonie z tyłu :gwizdanie:
  3. np. rowkiem w połowie wysokości :gwizdanie:
  4. tak jest Kowi, Ledy podłączone są pod postojówki.
  5. Też jestem ciekaw czy na przedliftowe Audi wejdzie zderzak po 2lifcie. Ostatnio ktoś rozwalił mi zderzak incognito i mam zamiar zgłosić szkodę do ubezpieczalni (AC) trochę podtuningować klapę bo też do malowania. Dużo kombinowania? Czy lepiej założyć s4?
  6. Sonary pozostaną sonarami, chociaż mój kumpel ma w A6 i efekt nocą jest w dzień nie ma szału.
  7. Nowak i Dibo mają rację, tymi felgami zwraca na siebie uwagę, silnik co prawda demonem nie jest ale spójrzmy prawdzie w oczy A4 to nie jest wyścigówka... Można sobie kupić Celice bądź Suprę - w takim samochodzie jeździłbym nawet na mniejszych felgach żeby uwydajnić osiągi. A w moim rodzinnym kombi jakby się dało wpakowałbym i 20'
  8. Pod maską nic nie mogę zmienić, moge jedynie zmienić samochód, być może na wiosne poczynie coś w tym temacie. Loco87 - przyjmuje krytykę ale Twoje słowa wogóle nie mają sensu.
  9. Nie wiem, nie jeździłem. Przetestuj a później opisz na forum...
  10. Jakbym nie miał takiego samego, to bym się nie wypowiadał.
  11. Satynowe lusterka są kox
  12. moim zdaniem 18' to jeszcze nie to. 19' wzwyż a ładniejsza felga to R8, albo RS4 moim zdaniem
  13. A ja bym się nie zgodził z przedmówcą, Nankang to azjatyckie opony - w anglii widziałem takie za grosze. Tak samo Kumho które miałem założone na swojej audi. Jeśli niski profil to tylko renomowane firmy (DUNLOP, MICHELIN, CONTINENTAL itp. (kolejność przypadkowa ))
  14. wszystko bomba ale silnik do d... :gwizdanie:
  15. walnij jeszcze klamki na czarny mat, będzie jak 1.6 95r.
  16. ja w sobotę robie swap z 19' na 15' :gwizdanie: zapomne o dziurach
  17. Continental Sport Contact 2, naprawdę polecam, posiadają rant chroniący felgę. Ja znalazłem na allegro "nowe" używki (7mm) dałem coś 250zł za sztukę.
  18. to są felgi MAM 8 (mogę sie mylić co do modelu). Sam mam podobne (zobacz moja A4)
  19. mi trzyma non stop 90st. Nie ważne czy trasa czy korek, przed wymianą płynu było jakieś 87-88st. Ale po wymianie trzyma równo 90.
  20. Dibo nie ma sensu ich myć, bo już w piątek idą przechodzić zimową odnowę(polerka) a to że ktoś mi zgiął zderzak, to z jednej strony pomógł zrobić mi wkońcu krok do pomalowania klapy i założenia zderzaka z S - chyba że "se" dokładkę polakieruje
  21. mA4ciek odpowiedział(a) na kowal161 temat w 1.8T
    tolerujesz spalanie na poziomie 15litrów w silniku 1.8? Ja przesiadłbym się do autobusu... Mi na 19" (225) w mieście pali 10-11 (gaz w podłodze, bo 1.8 inaczej nie jedzie)
  22. Uwierz, że po STP już się nie rozszczelni
  23. to co oszczędzisz na LPG później wyrzygasz na ewentualne remonty i ciągłe regulacje instalacji
  24. wydech to jak u raggamana - rozwiązanie tymczasowe :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.