Treść opublikowana przez mA4ciek
-
[B6 AWX] Felgi 18 calowe
Pytasz o B5 a prefix dałeś B6 AWX, zmieniaj szybko :gwizdanie: Co do tematu, moja B5 kula się na 19", (225/35/19) Jeżdzę tak od pół roku, zawieszenie narazie dzielnie to znosi. Spalanie wzrosło o ok. litr w silniku ADR 1.8
-
[ALL B5] Zderzak tylni
Wąski bo Cuber miał taką wypasioną wesje z halogenami na zenonie z tyłu :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zderzak tylni
np. rowkiem w połowie wysokości :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jak to jest z "Devil Eyes"?
tak jest Kowi, Ledy podłączone są pod postojówki.
-
[ALL B5] Zderzak tylni
Też jestem ciekaw czy na przedliftowe Audi wejdzie zderzak po 2lifcie. Ostatnio ktoś rozwalił mi zderzak incognito i mam zamiar zgłosić szkodę do ubezpieczalni (AC) trochę podtuningować klapę bo też do malowania. Dużo kombinowania? Czy lepiej założyć s4?
-
[ALL B5] Jak to jest z "Devil Eyes"?
Sonary pozostaną sonarami, chociaż mój kumpel ma w A6 i efekt nocą jest w dzień nie ma szału.
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Nowak i Dibo mają rację, tymi felgami zwraca na siebie uwagę, silnik co prawda demonem nie jest ale spójrzmy prawdzie w oczy A4 to nie jest wyścigówka... Można sobie kupić Celice bądź Suprę - w takim samochodzie jeździłbym nawet na mniejszych felgach żeby uwydajnić osiągi. A w moim rodzinnym kombi jakby się dało wpakowałbym i 20'
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Pod maską nic nie mogę zmienić, moge jedynie zmienić samochód, być może na wiosne poczynie coś w tym temacie. Loco87 - przyjmuje krytykę ale Twoje słowa wogóle nie mają sensu.
-
[ALL] kpl. 19" opon letnich do 2500zł > ktore polecacie?
Nie wiem, nie jeździłem. Przetestuj a później opisz na forum...
-
[ALL B5] O to moja AWDI mAlEnStWo
Jakbym nie miał takiego samego, to bym się nie wypowiadał.
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
Satynowe lusterka są kox
-
[ALL] nazwa felg
moim zdaniem 18' to jeszcze nie to. 19' wzwyż a ładniejsza felga to R8, albo RS4 moim zdaniem
-
[ALL] kpl. 19" opon letnich do 2500zł > ktore polecacie?
A ja bym się nie zgodził z przedmówcą, Nankang to azjatyckie opony - w anglii widziałem takie za grosze. Tak samo Kumho które miałem założone na swojej audi. Jeśli niski profil to tylko renomowane firmy (DUNLOP, MICHELIN, CONTINENTAL itp. (kolejność przypadkowa ))
-
[ALL B5] O to moja AWDI mAlEnStWo
wszystko bomba ale silnik do d... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
walnij jeszcze klamki na czarny mat, będzie jak 1.6 95r.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
ja w sobotę robie swap z 19' na 15' :gwizdanie: zapomne o dziurach
-
[ALL] kpl. 19" opon letnich do 2500zł > ktore polecacie?
Continental Sport Contact 2, naprawdę polecam, posiadają rant chroniący felgę. Ja znalazłem na allegro "nowe" używki (7mm) dałem coś 250zł za sztukę.
-
[ALL] nazwa felg
to są felgi MAM 8 (mogę sie mylić co do modelu). Sam mam podobne (zobacz moja A4)
-
[B5 ADR] Jaka jest właściwa temperatura silnika 1,8
mi trzyma non stop 90st. Nie ważne czy trasa czy korek, przed wymianą płynu było jakieś 87-88st. Ale po wymianie trzyma równo 90.
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Dibo nie ma sensu ich myć, bo już w piątek idą przechodzić zimową odnowę(polerka) a to że ktoś mi zgiął zderzak, to z jednej strony pomógł zrobić mi wkońcu krok do pomalowania klapy i założenia zderzaka z S - chyba że "se" dokładkę polakieruje
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
grześ a skad wiesz??
-
[B5 AEB] Syczenie w baku
tolerujesz spalanie na poziomie 15litrów w silniku 1.8? Ja przesiadłbym się do autobusu... Mi na 19" (225) w mieście pali 10-11 (gaz w podłodze, bo 1.8 inaczej nie jedzie)
-
[B5 ADR] Kopcenie z rury wydechowej - czy to normalne ?
Uwierz, że po STP już się nie rozszczelni
-
[ALL B6] Gaz czy benzyna - na czym jeździć ?
to co oszczędzisz na LPG później wyrzygasz na ewentualne remonty i ciągłe regulacje instalacji
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
wydech to jak u raggamana - rozwiązanie tymczasowe :gwizdanie: