Treść opublikowana przez mA4ciek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szuder gdzie robiłeś swoje audio? Trzeba mi kogoś do pomocy, żeby wskrzesić aktywny tył w moim avancie. Gdzie jest jakiś warsztat w RZ który tanio się tym zajmie?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
gdzieś w okolicach maj-czerwiec, musi być ciepły weekend, sucho, wolne w pracy, i duża frekwencja
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
voxan a Ty czemu na spoty nie jeździsz? miro, tam nie ma dzikich, tam grasuje BOR,CBA,CBŚ UOP i h... ich wie co jeszcze bo ośrodek i to lotnisko bylo kiedyś własnością rządu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A tam problem ze spaniem, można rozbic namioty i spać z kijem w ręce, żeby miec czym wilki odganiać
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
u mnie to samo [jak ktoś jeszcze będzie miał ochotę pochwalić się tym ze mu luźna klamkę to niech lepiej się powstrzyma, w innym przypadku przygarnie kropka. takie gadanie nic nie wnosi do tematu i nie pomaga rozwiązać problem] - schiller
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
też masz audi to chyba wiesz że na każdym postoju sie pakują drzwiami i oknami
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweq nie terrrrroryzuj mnie służbowym pikaczento (1,1 BiTurbo)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
i tak moim zdaniem najlepsze było: "który to rok" wlasciciel 2.5 TDI "2001" slaweq " co 2001" wlasciciel granatowej 2.5 TDI "no rok produkcji" slaweq "przecież od 2001 w sedanie były B6, ty masz auto z 2000 2.5 TDI " to czemu w dowodzie mam 2001"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
spocik udany, w porywach do 10 bryczek mam dużo zdjęć ale nie mam kabla do aparatu więc sławek z szuderem wrzućcie foty
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tajnym miejscu? na armii krajowej jest takie tajne miejsce a pseudonim operacyjny to ASO to przyjedź na spota porozmawiaj z chłopakami i ktoś może znajdzie chwilę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
elmo też ma vaga, będzie na spocie tylko niewiadomo czy będzie miał fejsik
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM dobrze sie zastanów, bo pogoda ładna jak nigdy :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to jutro będzie mocna ekipa z Sanoka, ja gerax i elmo. a co sie dzieje z szogunem?? dlaczego opuszcza zloty :bicz3:
-
[B5 ADR] Świst z okolic silnika w 1.8???
Nie masz pękniętego kolektora? Mi tak świszczy ale tylko na mokrej drodze i to chyba wina opon
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To może na wiosne pomyślimy poważnie nad wypadem do Arłamowa...
-
[B5 AVV 1,8]First time z zielonym avancikiem ;)
Mam takiego samego avanta najpierw kierunki zmień na białe, najtańszy mod a daje bardzo dużo ja mam ori zawieche 1BE czyli trochę niższe, i zdjęte oznaczenia z tylnej klapy - polecam. Felgi to już wydatek większego rzędu ale o wiele poprawiają wygląd autka, aha i ciemne szyby - jak masz zamiar to robić to kieruj sie zasadą wszystko albo nic, bo jak widze nieraz avanty z ciemnym tyłem to wyglądają jak przedstawiciele bebiko. Światełka po lifcie to już wogóle naj naj najlepszy mod, bo odmładzają o kilka ładnych latek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czy ktoś mógłby wziąć VAGa na spocik 3-go ?? Ja moge wziąć laptopa.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w takim razie za tydzień przywioze ze sobą ladną pogodę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ile było osób? W rzeszowie też tak rzyga śniegiem jak w Sanoku?
-
[B5 AEB] PRACA PRZEPUSTNICY
żeby rozgrzać auto w zimie na wolnych obrotach trzeba chyba je na noc zapalone zostawić
-
[B5 ADP] Dziwne podwyższanie obrotów!
Wychodzi na to że i ja musze się z VAGować, chyba zainwestuje w interfejs... Jak nie pomoże adaptacja to będe szukał dalej
-
[B5 ADP] Dziwne podwyższanie obrotów!
Mi jeszcze przychodzi na myśl ta uszczelka która jest przy przepustnicy...
-
[B5 ADP] Dziwne podwyższanie obrotów!
Mam ten sam kłopot, dziś czyściłem przepustnicę, i wydaje mi się że to wina złej adaptacji (robiłem adaptację manualną). Objawy sa te same, obroty nie spadają do 900 tylko 1200, ale po przegazowaniu obniżaja się do 1000-900. Co Wy na to?? A i jeszcze jedno, słyszałem że po czyszczeniu/wymianie przepustnicy przez ileś kilometrów mogą występować takie objawy jak wysokie obroty na biegu jałowym. Ponoć po kilkudziesięciu kilometrach ma ustąpić
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pod galerią rzeszów, 2zł za godzinę się płaci. Gdzie tutaj w Rzeszowie są dobrzy mechaniorzy od audi (oprócz knapika)
-
[B5 ADR] Dziwne odgłosy przy energicznym skręcaniu podczas jazdy
w miejscu mogę kręcić i kręcić, nie ma stuków. Dzieje się to tylko podczas jazdy i energicznego skręcania