Treść opublikowana przez mA4ciek
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
Jakie xenony kupiłeś? A słyszałeś o policyjnym ducato zabierającym dowody w Rzeszowie? :gwizdanie:
-
[INNE] E32 B5 E38 :)
Zmiana z E38 na A4 jak dla mnie jest zupełnie niezrozumiała to tak jakby się z motoru na rower przesiąść
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
moja tylna też się złamała.... Ale to jeszcze przed glebą. I całkiem nieświadomy usiłowałem je sprzedać na alledrogo
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
To dopiero są górno-lotne mody. Wnętrze masz przekozackie!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Byłem dziś u tłumikarza, na tłumiki bosala trzeba czekać od 3dni do 2tygodni. Za 500zł będzie cisza jak makiem zasiał.
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
tylni zderzak będzie S4 USA, czyli dokładka w kolor. Przednia też tymczasowo będzie pomalowana a jak znajdę jakiś tani front bumper z S4 to napewno kupię. Powinieneś zapytać jak sprawują się ori amory z tymi sprężynami ale wszystko gra i buczy tfu tfu
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
który wygląda inaczej? Twoj od mojego? Sprężyny na 1BA
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
LZ6U Szmaragd. A wygląda jakoś tak inaczej :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Śmiejcie się śmiejcie, ja już dziś miałem sen o tym jak założyłem letnie :D już niedługoooo :gwizdanie:
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Zerknę przy najbliższej okazji - czyli jutro Za 2 tygodnie idzie do malowania to może podziałam wtedy przy relingach. Widziałem na aucie raggamana i teraz śnią mi sie po nocach
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Muszę podziałać ze swoimi MAMami, jebne im polerke i może za jakieś 2000 pójdą hehehe na tych felach wygląda super kox agresywnie
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
kolor musiałbym oblukać gdzieś na wlepce. Jutro modyfikacja wydechu na wersje silent Coraz poważnie myśle o relingach w chrom, wokół szyb tez mi sie podoba ale ponoć ten z allegro to syfff
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
no Paweł, grubo pojechałeś. Jedyny dobry rozmiar ile trzeba za takie dać?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak możesz to zapytaj. Zależy mi na czasie - chcę to zrobić przed wiosną Do malowania jest 3 elementy + kilka zadań specjalnych
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
ostatnio szukałem i nie mogłem znaleźć. Zastanawiam się czy dołożyć mu chromu czy zostawić czarnym.
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Dzięki panowie BTW obiło mi się o uszy, że jakoś można spolerować ori relingi żeby były na chromie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Marcin jak połączysz swój kompromis z Quattro to będziesz driftował na dachu :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie jest tragicznie, lakiernik powiedział, że co sie da uratować polerką to uratuje a 3elementy mam do malowania - do tego kilka zaprawek. Cena ok 1200zł z materiałami
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Inco zderzak to w sumie z listopada jeszcze, a ta rysa na masce.... za*%#$&m sk#&*%@na który mi to zrobił :gwizdanie:
-
[B5 ADR] b5 1.8 20v 125hp 1998r
ragga dlatego powinno się zmieniać 2.4, 2.6, 2.8 :D:D
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Madas nie w sensie, że urwie mi pół przodu ani nie w sensie :bicz3:
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
musze dokladnie je obejrzeć. Albo wytopić E1 w kółeczku hehehe
-
[B5 ADR] b5 1.8 20v 125hp 1998r
Ja mam b. dobry sposób. Trzeba sprzedać tą A4 i kupić coś mocniejszego na turbie albo V6 Mi też nie wystarcza mój ADR ale nie mam serca go oddawać za 14tys.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dziś ustawka ze znajomym lakiernikiem. Ma rzucić okiem, podać ostateczną cenę i zbliżony termin. Poza tym chodzą mi po głowie myśli na temat wyłudzenia z AC jakiś groszy na malowanko :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja to mam kur.... pecha, byłem sobie na weekend w Krakowie i wróciłem z nową za***iście WIELKĄ RYSĄ na caaaałą maskę ;( :ranting1: Szlag mnie chyba trafi.