Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. bo jest piątek zbliża się weekend każdy sie porusza itd. a oprócz tego remonty na trasie standard trzeba je omijać wy mieszczuchy jeszcze tego nie wiecie pomyślcie co jest teraz na zakopiańskiej w kraku masakra
  2. a jakie masz ciśnienie w oponach przez to tez może ściągać
  3. i gitara spoty niedzielne są
  4. Prowadzimy instalatorstwo elektryczne kompleksowe czyli poprostu wszystko co ci się kojarzy ze słowem instalatorstwo
  5. ja też wstałem i jadę na budowę co będziesz rezał o 6;30rano
  6. piotrek masz lpg kiedyś założył :polew:
  7. czy przez dziurę w niej auto gorzej może sie zbierać i więcej palić
  8. wiem wiem jak to sie mówi głodnemu chleb na myśli :polew:
  9. tez radze zacząć od vaga podjedz na spota w okolicach swojej miejscowości na pewno jakieś są i na pewno mają vaga
  10. :polew: :polew: :polew: :polew: no co ty obraziłem sie i konto kasuje :polew: :polew: :polew:
  11. tymona kumasz kumam kumam tomi chodzi o kobiety dziewczyny tak ja używam takiego sformułowania a nie futro szparka jak tam jeszcze suczka fooczka itd. czy to oznacza że jestem gejem
  12. słuchaj w autach co maja już trochę latek cudów nie będą oczekiwać stadnart
  13. :polew: :polew: :polew: :polew: tłumacz sie chłopcze
  14. piotrek 5tys, mi na to rezanie nie starczy moja jest warta tak z 15 plus 10 na turbo a za 30 mam b6 z turbo z 2002r wiec sam rozumiesz trzeba to PRZEMYŚLEĆ ostatniego słowa nie powiedziałem a ja jak coś zacznę to chce skończyć
  15. wiec tak dzodzo ma kopa piotrek ma racje :> olek ma racje tomi kup coś wreszcie i co byliście na bajerce leman Sylwia cie nie pamięta [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 21:39_________________________________________________ nie zdziwił bym siś jak by to miało lpg
  16. chłopaki chyba wale to turbo do tego ADRa poczekam trochę i biorę cuś takiego http://otomoto.pl/audi-a4-C9803347.html smacznego wam życzę chłopcy :> dzodzo dostaniesz od mnie kopa jak cie spotkam :polew:
  17. na kebaba albo tą sałatkę z czikenem wam to dobrze a ja to hotelowe żarcie :sick3:
  18. walcie se takim to dobrze prezeskom

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.