Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bo jest piątek zbliża się weekend każdy sie porusza itd. a oprócz tego remonty na trasie standard trzeba je omijać wy mieszczuchy jeszcze tego nie wiecie pomyślcie co jest teraz na zakopiańskiej w kraku masakra
-
[B5 AFN] Po wymianie górnych wahaczy ostro ściagą w prawo
a jakie masz ciśnienie w oponach przez to tez może ściągać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i gitara spoty niedzielne są
-
[ALL B6] Jaka jest prędkość maksymalna Waszej A4 1.9 TDI 130KM 5-G ?
:polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Prowadzimy instalatorstwo elektryczne kompleksowe czyli poprostu wszystko co ci się kojarzy ze słowem instalatorstwo
-
[ALL B6] Jaka jest prędkość maksymalna Waszej A4 1.9 TDI 130KM 5-G ?
on tam wie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja też wstałem i jadę na budowę co będziesz rezał o 6;30rano
-
[ALL B6] Jaka jest prędkość maksymalna Waszej A4 1.9 TDI 130KM 5-G ?
piotrek masz lpg kiedyś założył :polew:
-
[B5 1Z] Dziwny metaliczny dzwięk na wolnych obrotach
czy przez dziurę w niej auto gorzej może sie zbierać i więcej palić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wiem wiem jak to sie mówi głodnemu chleb na myśli :polew:
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów na benzynie i na gazie
tez radze zacząć od vaga podjedz na spota w okolicach swojej miejscowości na pewno jakieś są i na pewno mają vaga
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: :polew: :polew: no co ty obraziłem sie i konto kasuje :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tymona kumasz kumam kumam tomi chodzi o kobiety dziewczyny tak ja używam takiego sformułowania a nie futro szparka jak tam jeszcze suczka fooczka itd. czy to oznacza że jestem gejem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
z czym
-
[B5 ADR] Wymiana katalizatora
słuchaj w autach co maja już trochę latek cudów nie będą oczekiwać stadnart
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: :polew: :polew: tłumacz sie chłopcze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
brak mi słów ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co to szparka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piotrek 5tys, mi na to rezanie nie starczy moja jest warta tak z 15 plus 10 na turbo a za 30 mam b6 z turbo z 2002r wiec sam rozumiesz trzeba to PRZEMYŚLEĆ ostatniego słowa nie powiedziałem a ja jak coś zacznę to chce skończyć
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
odezwał sie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wiec tak dzodzo ma kopa piotrek ma racje :> olek ma racje tomi kup coś wreszcie i co byliście na bajerce leman Sylwia cie nie pamięta [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 21:39_________________________________________________ nie zdziwił bym siś jak by to miało lpg
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chłopaki chyba wale to turbo do tego ADRa poczekam trochę i biorę cuś takiego http://otomoto.pl/audi-a4-C9803347.html smacznego wam życzę chłopcy :> dzodzo dostaniesz od mnie kopa jak cie spotkam :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
od wczoraj
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na kebaba albo tą sałatkę z czikenem wam to dobrze a ja to hotelowe żarcie :sick3:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
walcie se takim to dobrze prezeskom