Treść opublikowana przez tymonA4
-
Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
nie ma czegoś takiego jak układy przy przetargach publicznych za duże ryzyko
-
Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
nie wierze w coś takiego
-
Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
ma po prostu farta i oby jak najdłużej
-
Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
wszędzie to samo
-
Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
my z ojcem prowadzimy firmę elektryczną energetyczna itd zatrudnimy około 5osob na pełny zus jeśli chodzi o twoje pytanie odpowiedz moja jest taka kicha na max-a roboty mamy do końca roku ale lipa jest straszna szara strefa rozwala wszystko nie przebijesz ceny dwóch emerytów którzy coś tam robią wiec trzeba wchodzić w duże roboty których jest mało i na których można popłynąć każdy w budowlance narzeka budowa-remont zrobiła sie ogromnie droga ale firmy z doświadczeniem i stażem na rynku zawsze coś znajda wam radze szukać kontaktów z projektantami wnętrz jak najwięcej
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
może coś pozytywnego
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
polak narzekać potrafi
-
Pomysł na złodzieja ?
kiedyś znajomy opowiadał mi o bmw7 z włoch które miało zamontowane harpuny w siedzeniach
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
takie życie taki świat
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak by kto potrzebował http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=204759.msg2413846#msg2413846
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
mam do sprzedania kompletną konsole z tunelem za 250zł nie działa tylko uchwyt na napój i nie ma gałki ale jest bardzo ładny mieszek
-
Osama Bin Laden nie zyje
był nie był sami nie sami nikt z nas tego nie wie chyba że osama ma rs4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wiesz ostatnio nasłuchałem sie jak to jacyś tacy zaczęli buraczyć w audi po mieście zrobiło mi sie wstyd i wolałem sprzedać i zapomnieć [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 18:51_________________________________________________a może kiedyś ci powiem co i jak
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie mam już czym ;(
-
Osama Bin Laden nie zyje
to nara
-
Osama Bin Laden nie zyje
jeśli binladen był kimś ważnym to odwet na stany będzie okrutny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
miałem nic tu już nie pisać ale napisze straszna wiocha na częstochowskich piotrek nie poznaje cie a uważam cie z dobrego kolegę
-
Osama Bin Laden nie zyje
ale po co go było wyrzucać do morza trza było przywieść do stanów i ludziom pokazać skoro można go zabić
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak cos to mam fisa z manetka do przedliftow czyli od95-97
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
malin chcesz moją kiere
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podobno to kogoś od was
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
pięknie :good:
-
[ALL B5] audi a4 b5
za mojego ciężko było 12 na koniec roku wziąć a jest troszkę doinwestowany wiec został
-
50-70 tyś zł w co zainwestowac?
ziemia działki już nie idą do góry
-
[ALL] Urlop nad Morzem
ustronie morskie sianożęty ja tam jestem co najmniej dwa razy do roku