Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MercDG

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MercDG

  1. Możliwe, że np. o to mu chodziło, przez telefon ciężko się czasami zrozumieć zobaczymy jutro co mu z tego wyjdzie najwyżej z resztą już sam będę walczył
  2. Mam auto u elektryka mówi że nie jest w stanie podpiąć mi wszystkich funkcji ponieważ nie mam kontrolera tak to nazwał szczerze nie mam pojęcia o co mu chodzi. Tłumaczy że licznik jest z nowszego auto i domaga się różnych opcji.. To już drugi elektryk ten sprawiał wrażenie kumatego miałem nadzieje że da radę Dzisiaj wieczorem ma jeszcze grzebać zobaczymy co będzie:facepalm:
  3. Fajnie sie toczy :slina:
  4. Z tego co na szybko przejrzałem to ciężko dostać to radio na allegro nie ma, same używki:kwasny:
  5. Jakieś dobre radio potrzebuje do normalnego antymiśkowego użytkowania w przedziale 200-300zł ? Na razie rozważam M-TECH LEGEND II i president teddy asc ??
  6. Foto nr 2:kox:
  7. MercDG odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fajne to koło, wreszcie jakaś zmiana:wink:
  8. Kiera niestety nie wyszła zbyt rewelacyjnie:kwasny: , ale eksperymentujesz i to się chwali:thumbup1:
  9. I będzie miazga Amen !! :kox:
  10. Dzięki Prosta akcja nie mam postojówek :decayed:
  11. adult photo sharing how to use print screen uploading pictures Nie potrzebnie to halo włączyłem do każdego zdjęcia :facepalm:
  12. Dzięki, tylko teraz pytanie czy na pewno 15mm? Fele są 8J et 41 czyli wyjdzie 26.
  13. Dzięki już się nie mogę doczekać, kiedy na aucie wylądują ---------- Post dopisany 17-04-2013 at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2013 at 17:19 ---------- Gwint i koła z dystansami 5mm na aucie gleba wyszła 61cm od nadkola do ziemi
  14. Panowie szukam opon dla mamy znalazłem coś takiego 4x Letnie Opony Falken ZE912 225/50R17 94V OKAZJA (3094164178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub OPONY LETNIE 225/50R17 NEXEN N6000 KRAKÓW (3155004404) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Które polecacie może ktoś zapoda czymś sprawdzonym w cenie tak ~1600?
  15. poszlo:wink:
  16. Dobrze jest ja u siebie zdrapałem tą czerwoną farbę ze znaczka:naughty:
  17. Odebrałem dzisiaj fele od lakiernika Teraz tylko przeraża mnie to pi*rdolna zIMA :facepalm:
  18. Nowa fela zamiata, ja osobiście bym jej tak nie wysuwał z tyłu, ale to już twoja wizja
  19. Dobre pytanie mam nadzieje że tak, nikt nie pisał żeby był z tym jakiś problem..
  20. Dokładnie takie są plany żeby wszystkie tak samo lightowo przyciemnić, ale narazie nawet o tym nie myślę Zbierania fantów ciąg dalszy: Dystanse po 5mm na koło
  21. Wszyscy o to pytają Na 4 stronie post nr 96 jest foto lekko odpadł lakier z listwy.
  22. Aktualnie przemawia do mnie tylko srebrny
  23. Czas pomału odkurzyć temat, a więc tak ogólnie setup zostaje taki sam dokładam tylko dystanse po 5mm na każde koło i felgi oddałem do malowania bez wydziwiania na srebrny kolor. Do środka kupiłem dziś podłokietnik w skórze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.