Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Podziękowania za XVI Ogólnopolski Zlot i IX Urodziny Audi A4 Klub Polska -Bukowina 2015
Podziękowania dla organizatorów Oczywiście nie ze wszystkimi udało sie zapoznać i pogadać, wypić do zobaczenia na OEM+ i bukowinie 2016
-
Bukowina 15' Hot-Line
pewno na razie poznaje szczęśliwego Współlokatora :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
-
Bukowina 15' Hot-Line
Oficjalnie zlot zaczyna sie jutro, ale co niektórzy dotarli już dziś Pisać co się dzieje, kto juz dojechał, kto pierwszy padł, kogo wynieśli itd
-
[B6 AWX] Oem +
jakos sie da rade
-
[B6 AWX] Oem +
to na sprężynach h&R miałem 62,3 mm... rok temu na gwincie na 18 miałem 58,5 i teraz na 19 max ma byc 60
-
[B6 AWX] Oem +
koła poszły do malowania, opona jednak 215/35 + rolowanie nadkola. wczoraj nawet przy 62 cm od ziemi do błotnika lekko przycierało
-
[B6 AWX] Oem +
tył to nie problem, przód tylko przy max skręcie leciutko szlifuje, dzisiaj podniosę o jakies 0,5 cmi testuje dalej na kapcjiu 225
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
byłem wtedy Co Ci sie nie podobało?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spoty są w 3 alei pod don kichotem. dawno nikt nowy nie pisał i w sumie stała grupa od 6-7 lat. czesto spoty sa wieczorami w tygodniu około 19-20
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
Drogi Marku - mówisz że za wcześnie dla Ciebie a zobacz na Dziadka który wyjeżdza o 4 rano żeby z nami polecieć . Myślę że tej godziny mniej spania nie będziesz żałował jak razem będziemy lecieć - to jest na prawdę świetna sprawa wspólna podróż nie namawiam acz serdecznie zachęcam Jak jezdziłem na zloty seata to na zimowy ekipa z gdańska wyjeżdzała w w czwartek o 23:30, w czestochowie byli o 5 rano. i dalej lecieliśmy do Niedzicy. wiec co znaczy za wcześnie
-
[B6 AWX] Oem +
10J upchasz, ale trzeba opone 225/35, twarde odboje i lekko położyć kąty, co wiąże sie z scieraniem opon od srodka tu chyba jest z adapterem 20 mm, czyli te 5 mm można urwać u mnie przód i tył 15 mm adapter, chyba jednak trzeba na 215 przejść
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
moj 1 metalowy 15 mm waży tyle co 2x10 i2x5 alu
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
tak i bedziemy okolo 10 na A4 jak dobrze pojdzie to Why me Dziadki Jedrekx Adrian98... Moskal Juby tak wstepnie przez Fb i telefonicznie. Jakby cos to dzownic i dogadamy 665 679 007
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
myśle coś koło 8:30-9 Jedrekx tak +/- ma byc w czewie, jutro zadzownie do Why me i dogadam Jeszcze ta parówa Moskal pozostaje
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
sp***dalać..... Na bramkach pod Karkiem to ja sie moge ustawić choć z rana jade z Grodziska po kołka i kamyka do Wawy , wracam do Grodziska, pakujemy sie do mustowozu i lecimy na Czewe wiec nie wiem o ktorej tam będe. Kołek w czasie naszej wieloletniej znajomości nigdy nie był gotowy na godzine , na ktora sie umawialismy to powiedz mu w tym roku godzine wczesniej aby byl gotoyw Zawsze tak robie , nigdy nie działa jebnij mu z paralizatora pakuj do bagażnika i po sprawie
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
Why me ja lece jednak w piątek. w czwartek mam jeszcze mecz ligowy o 19. Moskal parówa ma do mnie dzownic i mamy leciec razem,
-
Polecane opony letnie
jedził ktoś na federalach ss595E? poprzednio miałem BG goodrich i 4 sezony udało sie przejezdzic, nie były najgorsze
-
Znaczenie ET Felgi
Witaj, Z przodu w B6/B7 przy 7,5 ET28 jest za niskie i może przy obiniżeniu większym przycierać. Optimum na przodzie jest 7,5 i ET33, zwłaszcza jak planujesz mocniej obniżyć, Pozdra 9J z ET33 mam na przodzie przy 7,5 co ma obcierac? przód przy 8J i oponie 225/40 spokojnie wchodzi z ET 30 a tył można zejsc do Et25. 550 kg miałem zapakowane i nic nie przyciera
-
[B6 AWX] Oem +
zawsze można nawiercić w piaście ale z takim Et nie wejdzie bo oprze sie o amor i tak czy siak trzeba dystans
-
[B6 AWX] Oem +
bedą 2 nowe błotniki, tak ze spokojnie,
-
[B6 AWX] Oem +
na razie tylko jedna opona 2 mm założona była na felge do przymiarek. dystanse 15 mm, prawie 7 obrotów kluczem wiec problemów nie bedzie z tym
-
[B6 AWX] Oem +
Widziałeś Wladiego koła? Wolę nie patrzeć Przecież to tylko 235/45/18 Dzisiaj przyszły dystanse, szybka przymiarka. przód 60 cm od ziemi do nadkola, mysle ze jeszcze z 0,5-1 cm da sie urwać tył koza bo aż 63 cm ale to jeszcze setup zimowy. Jakby ktoś mówił ze ruda na nadkolu to mówie odrazu ze w kwietniu idzie do lakiernika
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
- 30 to nie gleba
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
na powietrzu to se można, ciekawe który z nas dostanie pierwszy paczke z adapterami
-
A4 B5 by Sanczes-ka
Coś tam może wyrwie za 1200 zł.. swoje sprzedawałem 2 miechy temu http://olx.pl/oferta/audi-5x112-18-a4-a6-CID5-ID8B3TD.html#60082cbac6