Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. jak dla mnie nie sa warte... za 1300 wyrwałem 18 RS6(ORI) z oponami 4-5 mm
  2. jeszcze zalezy czy wozi sie zapas, apteczke, gasnice(u mnie brak) no i rezerwa obowiazkowa
  3. chcesz robura ogladac? http://pl.wikipedia.org/wiki/Robur
  4. No bo ty nie mozesz byc na A4 i gejzone jednoczesnie. ktos musi Cie z jednego wywalic
  5. bogus masz podstawe na zmiane koloru: dach zostaw tylko czarny i wal go na biało znowuy potwierdzaja sie moje słowa IT"S A GAY FORUM
  6. mozna wsadzic je miedzy posladki
  7. a ma nakladke na pedała?
  8. tymek tu masz dokladny opis jak bedziesz sowje sprzedawał... w sumie mozesz zrobic kopiuj wklej.. pare porpawek i opis sie zgadza
  9. benio zapraszamy. od 16 u kobry a jakby nas nie było to bedziemy w 3 aleji
  10. masz wpier.... jutro na spocie
  11. Pytał sie Ciebie ktoś o Coś kiedyś po coś ?
  12. ja drapałem 2 razy...
  13. Ja miałem tak w poprzednim. nie było zadnych poł srodków albo całosc albo wcale...
  14. po zimie mysle ze bedzie u mnie juz podobnie, mysle ze b6 ciezko bedzie zejsc ponizej 7 na BRD
  15. jestem juz ponad rok przeczaiłem forum no i prosze... zapedy gejowskie były juz dawno Dzo dzo Tomi400 tylko piotrek cicho sidział :gwizdanie: Jednak wypowiedz z mojego pierwszego spota Piotrek98igo No i wtedy juz wiedziałem ze Gayzone.com to ON Nastepny 100 % geja
  16. herbaciany no nie cwaniakuj bede pierwszy jako 700 strona? No i Ku jestem :decayed:
  17. yhy:) mówiłem 200 ml a nie 1 litra Ale przy takim butowaniu na spotach to i tak jest git
  18. Pierwsze co to pytanie. Dlaczego taka koza? + za ciemne szyby po całosci a nie tylko tył powodzenia w uzytkowaniu
  19. chyba u ciebie.... a Tymek nie załozył tylko auktualnił na nowsze foto... tamto było z przed 2 lat
  20. tez miałem cos napisac ze fotele do zmiany.. nie pasuja teraz do reszty
  21. Zabierz mnie do swej obory będą knury i maciory Będziemy walać gnój od kotów świni psów Ze mną będzie ci jak w raju Załóż filce i nie żałuj Ja zrobię z gnojem to że aż kojce wszystkie lśnią. O kuuu... takie cos dzisiaj wyczytałem. masakra :decayed: http://www.youtube.com/watch?v=ABEiv36JXw8&feature=related [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 22:18_________________________________________________no chwal sie chwal... bo przez koma myslałem ze dochodzisz(MODERATOR)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.