Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[ALL] Porada odnośnie kupna felg
jak dla mnie nie sa warte... za 1300 wyrwałem 18 RS6(ORI) z oponami 4-5 mm
-
[ALL B6] AVF po wizycie u Aligatora.
jeszcze zalezy czy wozi sie zapas, apteczke, gasnice(u mnie brak) no i rezerwa obowiazkowa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chcesz robura ogladac? http://pl.wikipedia.org/wiki/Robur
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No bo ty nie mozesz byc na A4 i gejzone jednoczesnie. ktos musi Cie z jednego wywalic
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bogus masz podstawe na zmiane koloru: dach zostaw tylko czarny i wal go na biało znowuy potwierdzaja sie moje słowa IT"S A GAY FORUM
-
[ALL B6] AVF po wizycie u Aligatora.
mozna wsadzic je miedzy posladki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ma nakladke na pedała?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tymek tu masz dokladny opis jak bedziesz sowje sprzedawał... w sumie mozesz zrobic kopiuj wklej.. pare porpawek i opis sie zgadza
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
benio zapraszamy. od 16 u kobry a jakby nas nie było to bedziemy w 3 aleji
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
masz wpier.... jutro na spocie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pytał sie Ciebie ktoś o Coś kiedyś po coś ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ja drapałem 2 razy...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ja miałem tak w poprzednim. nie było zadnych poł srodków albo całosc albo wcale...
-
[ALL B6] AVF po wizycie u Aligatora.
po zimie mysle ze bedzie u mnie juz podobnie, mysle ze b6 ciezko bedzie zejsc ponizej 7 na BRD
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale walił Ci czy nie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jestem juz ponad rok przeczaiłem forum no i prosze... zapedy gejowskie były juz dawno Dzo dzo Tomi400 tylko piotrek cicho sidział :gwizdanie: Jednak wypowiedz z mojego pierwszego spota Piotrek98igo No i wtedy juz wiedziałem ze Gayzone.com to ON Nastepny 100 % geja
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
herbaciany no nie cwaniakuj bede pierwszy jako 700 strona? No i Ku jestem :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
umyłes z gówna?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
yhy:) mówiłem 200 ml a nie 1 litra Ale przy takim butowaniu na spotach to i tak jest git
-
[B6 AWX] Szary Lublin :) Fela 18 MOMO,Gleba H&R,Dwururka ULTER,Ciemna Szyba :)
Pierwsze co to pytanie. Dlaczego taka koza? + za ciemne szyby po całosci a nie tylko tył powodzenia w uzytkowaniu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba u ciebie.... a Tymek nie załozył tylko auktualnił na nowsze foto... tamto było z przed 2 lat
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
tez miałem cos napisac ze fotele do zmiany.. nie pasuja teraz do reszty
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sysiek ale kopcisz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czyli jak rumunka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zabierz mnie do swej obory będą knury i maciory Będziemy walać gnój od kotów świni psów Ze mną będzie ci jak w raju Załóż filce i nie żałuj Ja zrobię z gnojem to że aż kojce wszystkie lśnią. O kuuu... takie cos dzisiaj wyczytałem. masakra :decayed: http://www.youtube.com/watch?v=ABEiv36JXw8&feature=related [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 22:18_________________________________________________no chwal sie chwal... bo przez koma myslałem ze dochodzisz(MODERATOR)