Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[B6 AWX] Oem +
nie rozbierałem jeszcze drzwi ale sadze ze głosnik zamontowany jest na plastiku....na MDF głosnik nie drga. drzwi po wygłuszeniu mata tez nie pzrenosza drgan nie słychac grajacej blachy.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tak;p ten gosc ode mnie :gwizdanie: robi w szybexie ale po godzinach napierdziala swoje jak cos to pisz. Dodzo nie zamotałem jeszcze płyty bo zabiegany w robocie jestem. a to biurko tez z klonu?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie ,jechałem pod kojota brałem łachudre do srodka i nie martwiłem sie ze ktos cos widzi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek , scieme to ja miałem w ex wozidle Nawet jak psy mnie zatrzymały to nie wiedziali ze pasów nie ma:D tylko dowod poleciał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek jak bedziesz chciał nowa na przod to pisz... za 80 zł 2 szyby przednie i nawet jak bedziesz chciał to z atestem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i przez twoje białe padło musze sie na koszty naciagac bo mnie objechałes
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to tak na szybko. kto sie dzisiaj pojawi?
-
Moje pierwsze modyfikacje
Troche nie rozumiem filozofii z głosnikami w połce. masz z tył w drzwiach miejsce na 16'stki. z przodu 16 odseparowane + dystans z mdf + maty do wygłuszenia i to samo z tyłu i zobaczyłbys ze nawet subwoofer nie jest potrzebny
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Silnik 1,9 AWX 131 PS nie hamowany seria na pełnym baku 1300 KM (holandia -->polska) Srednie spalanie 5.4 wyszło predkosc srednia około 130-140, max 215 na blacie było A teraz uzytkowanie w polsce. Przewaznie robie odcinki 30 km ,spalanie 6-8 litrów. pedkosci 100-140. czasami i wieksze Przy max butowaniu na odcinku 20 km ->10,5l według kompa
-
[B6 ALT] A4 2.0 benz. Sedan '01r seria + alu od a3 8p
Jak dla mnie kolor szukałem takiego ale nie znalazłem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://pogoda.onet.pl/1,552,38,miasto.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wreszcie spot bez Buraka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bo jest SCZ;d pewnie tylko po swojej wsi smiga
-
[B5 AFN] Czesterowóz :)
na poczatku troche ale na obecnych setupie
-
[B6 AWX] - Sprzedane
Fajna sztuka... ogladałem identyczna ( kolor fela) ale miała za duzo przelotu.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
najnowsza instalacja podtlenku LPG:]
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
O w morde ladnie ci fabryka dała bonus 20 KM
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Koniec długiego weekendu... ja juz bym sie tak nadział w poprzednia niedziele....
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ehh;d nie tylko ty... ja zatrucie alkoholowe mam do 16 spałem a pozniej after party... wlasnie wróciłem po 2 dniach
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba chodziło mu ze dzisiaj cisza :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To był ten spot wczoraj czy nie? :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
W kreglach to był fart ze was pojechałem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dobra. Audica uziemiona ale na bilarda sie pisze.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja chyba niestety jutro nie przyjade. Linka od recznego odmówiła posluszenstwa. 3h z opalarka spedziłem i niestety do wymiany.
-
[B6 AWX] Linka hamulca ręcznego
Widze ze nie ja pierwszy odczułem atak zimy... próbowałem opalarka rozgrzac linke. niby pomogło koło sie kreciło jak podniosłem na lewarku. po wyjechaniu z garazu znowu trzyma. dodatkowo na chwile zapaliła mi sie kontrolna ESP i ABS. Kolego Storm37 jak mozesz to podrzuc mi na priv jak sie uporasz z wymiana co i jak