Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[B6 AWX] Oem +
brac nie brac? nie mam na tyle kasy zeby coś z b8 załozyc czy TT. teraz mam zwykła 4 ramienna w skórze, która jest juz troche wyciorana
-
B6 DIVISION
daj linka filmu juz niet ...
-
B6 DIVISION
na Fb poziek rzucił film z wladim... pewnie od tego sie zaczeło
-
Swap 1.8 125km na 2.7 bit z a6 c5
jest do ogarnięcia ale 2,7 Bit w osce bezsensu.... lepiej kupic ori eske, ceny nie sa juz tak zaporowe. a swap wcale tak tanio nie wyjdzie
-
[B6 AWX] Oem +
komplecik odebrany
-
[B6 AWX] Oem +
koło fajne ale za duzo tego juz... było pare A4 na tym kole, ale na forum chyba na chwile obecna nie ma nikt na b6 w tym roku wysyp stylingu 132 dwa ze u mnie na czestochowie ( bo nie mówie o mojej 4 tys wsi) jest tylko jedno E46 na tym kołku
-
[B6 AWX] Oem +
zrobiłem dzisiaj z 65 km... fotele fajne bo nie wysiedziane jak moje placki. trzymają w zakręcie, podudzie tez dobry bajer. jestem zadowolony. rano jade odebrać felgi z malowania foto od lakiernika
-
[B6 AWX] Oem +
ja na codzien jeżdze busem. auto jest weekendowe, ewentualnie jade na pomiar do klientów a w zimie to robie z 1,5-2 kkm tylko nie hejtować bo dopiero co założyłem a zdjęcia robione pralką albo kalkulatorem zaczepy tylnej kanapy oczywiscie urwane
-
[B6 AWX] Oem +
aż tak zle sie jeżdzi na skórze?
-
[B6 AWX] Oem +
nie wiem czy daje, wczoraj o 22 wróciłem dopiero od goscia... 150 km w jedna strone Nawet nie zauwazyłem ze kupiłeś. a wziałem skóre bo ile można prać tylną kanape bez elektryki i grzania.Ale maty dorezam. elektryke przeboleje Magic a moze wymianka? jakoś mnie skóra nie urzeka moge boczki przygarnąć dwa ze masz nie wysuwane podudzie
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
jaka folia masz to ściemnione? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9127799d9f9b66a0.html bo mam ten sam kolor, lusterka s4 pakiet chrom i lampy te same i nawet mi sie widzi sciema szyb
-
[B6 AWX] Oem +
a rozłożysz na raty?
-
[B6 AWX] Oem +
W dobrym stanie rano sie okaże bo to foto z aukcji
-
[B6 AWX] Oem +
bez elektryki i grzania.Ale maty dorezam. elektryke przeboleje
-
[B6 AWX] Oem +
Opony juz kupione, padło na Federal 595, oczywiscie 215/35 w miedzy czasie wpadają skórki tyle ze nie elektryczne ale przeżyje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzisiaj o 20
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
to bedzie 7 w B6 na tym kole Do autora, jak wysoko masz rant nadkola od ziemi (przód)
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
coś tam ponoć jest, ale z tego co wiem to jeszcze nie na aucie
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Dobry spasik sie szykuję
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Car service , Jerzy Zmuda na sabinowskiej
-
A4 B6 opony na felgi 19"9j et29
ładuj 225/35 jak nie idziesz w ostrą glebe to dadzą rade, ja u siebie podpasowałem 19x9 et 33 i niestety przy dośc mocnej glebie przycierało o rant z przodu ( opona 225/35 )
-
B6 DIVISION
Andrzeje posłałem formularz zgłoszeniowy na klubowicza tak ze tego
-
B6 DIVISION
jak juz wszystko ogarniesz to poprosimy o termin wizyty Zrobimy taka parapetówke ze do 2030 beda pamiętać
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
Nie wiem czy nie dostane za wczoraj, przeleciałem na poźnym pomarańczu i w ostatniej chwili zauważyłem kamerę
-
Audi A4 B5 Green Dapper! :) Zrobiony nie Kupiony
https://www.facebook.com/pages/Beka-z-fejkowych-wlep-na-samochodach/713081078763338?fref=ts już niedługo tu trafisz