Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmm no wsio ok ale ta pupa już za bardzo grawitacją dotknięta
-
[B5 AFN] Drgania silnika
jedno co u mnie jest ciekawe, że u mnie tak jest jak jest nagrzany ale tylko wtedy gdy na zewnątrz jest powyżej 15 st. Jak jest chłodno to chodzi ok. Czy to może być pompa?
-
[B5 AFN] Drgania silnika
raczej poducha...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a gdyby sie boberek ociagal to go opierdol, ze jest nie kolezenkski
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wazelinka i po klopocie. A jak nie zuzyje calej na rowerze to i znajdzie sie inne zastosowanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gadalem z nim. pier**li audi bo ma rower. A lato jest od pedałowania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wybieram się w tym miesiącu an chip do Rogala. Chętni na gruppenchip? Moskal?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyjedz nowym. Koledzy juz znajda gdzie byl bity i zwaza ci ilosc szpachli. Taka klubowa zyczliwość
-
[B5 AFN] Pytanie odnośnie podgrzewania lusterek ?
dokladnie potwierdzam co koledzy mowia. Mi grzeje non stop. Przerobie sobie na grzanie z szyba. Dzieki za tutor!
-
[ALL B5] Drgania Kierownicy, ustaja po delikatym przygazowaniu do 1100obr.
Opisz jakos dokladniej...
-
[B5 AFN] Drgania silnika
Moze to nie sa problemy polaczone. Ja tez mam takie drgania. Wymienilem gumki od wydechy to pomoglo bardzo nieznacznie. Pojechalem wymienic plecionke to tlumikarz twierdzi,z e zdjal i swietnie tlumi. Nie wymienil. Moze mu sie nie chcialo.... Trzecia opcja to hydrauliczna poduszka. Pada zazwyczaj prawa. Czy auto sie telepie przy gaszeniu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyglada troche jakby ktos kupil i od razu zalowal ze to nie biemdabylju sieben
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Był ktoś na JUTU??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z chlopcami na wedla?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja mialem 80 osob i i tak mnei zmeczylo. Wez tu sie z kazdym napij i zachowaj jeszce fason i sily na noc poslubna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taki, żeby był koks i basen a dla gosci dziwki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja na ten przykład sobie małżeństwo chwale.. Ale może dla tego, że nie wjechałem na nową drogę życia jakąś ewką tylko SL500 '04
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale gdzieś w psychice ślad pozostaje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wielorazowego użytku. Pozatym można na dwa do trzech batów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmm kali... a widziales kiedys Panie z poznanskiej? Zeby taka ruszyc porzebujesz minimum 1.4l na łebka
-
[B5 AFN] Dalej drgania po wymianie dwumasa
No nic to... poduszke i tak juz u toma zamowilem to wymienie. Jak to nie pomoze kaze temu gosciowi wymienic plecionke i przeprosic na kolankach
-
[B5 AFN] Dalej drgania po wymianie dwumasa
No jak się przytrzyma butem to w środku cisza. Ale gumki powymieniałem na nowe...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może daj definicję "krowy" bo kolega weźmie dwie Panie z poznańskiej
-
[B5 AFN] Dalej drgania po wymianie dwumasa
ponoc costam zdemontowal i badal jej sztywnosc... nie bylo mnie przy tym. Anyway jak poduszka nie pomoze to pojde tam i bede mu patrzyl na rece.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale próbować zawsze można