Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. hmm no wsio ok ale ta pupa już za bardzo grawitacją dotknięta
  2. Al_Capone odpowiedział(a) na sebo77 temat w 1.9TDI
    jedno co u mnie jest ciekawe, że u mnie tak jest jak jest nagrzany ale tylko wtedy gdy na zewnątrz jest powyżej 15 st. Jak jest chłodno to chodzi ok. Czy to może być pompa?
  3. Al_Capone odpowiedział(a) na sebo77 temat w 1.9TDI
    raczej poducha...
  4. a gdyby sie boberek ociagal to go opierdol, ze jest nie kolezenkski
  5. wazelinka i po klopocie. A jak nie zuzyje calej na rowerze to i znajdzie sie inne zastosowanie
  6. gadalem z nim. pier**li audi bo ma rower. A lato jest od pedałowania
  7. Wybieram się w tym miesiącu an chip do Rogala. Chętni na gruppenchip? Moskal?
  8. przyjedz nowym. Koledzy juz znajda gdzie byl bity i zwaza ci ilosc szpachli. Taka klubowa zyczliwość
  9. dokladnie potwierdzam co koledzy mowia. Mi grzeje non stop. Przerobie sobie na grzanie z szyba. Dzieki za tutor!
  10. Al_Capone odpowiedział(a) na sebo77 temat w 1.9TDI
    Moze to nie sa problemy polaczone. Ja tez mam takie drgania. Wymienilem gumki od wydechy to pomoglo bardzo nieznacznie. Pojechalem wymienic plecionke to tlumikarz twierdzi,z e zdjal i swietnie tlumi. Nie wymienil. Moze mu sie nie chcialo.... Trzecia opcja to hydrauliczna poduszka. Pada zazwyczaj prawa. Czy auto sie telepie przy gaszeniu?
  11. Wyglada troche jakby ktos kupil i od razu zalowal ze to nie biemdabylju sieben
  12. Był ktoś na JUTU??
  13. Z chlopcami na wedla?
  14. ja mialem 80 osob i i tak mnei zmeczylo. Wez tu sie z kazdym napij i zachowaj jeszce fason i sily na noc poslubna
  15. taki, żeby był koks i basen a dla gosci dziwki
  16. Ja na ten przykład sobie małżeństwo chwale.. Ale może dla tego, że nie wjechałem na nową drogę życia jakąś ewką tylko SL500 '04
  17. ale gdzieś w psychice ślad pozostaje
  18. Wielorazowego użytku. Pozatym można na dwa do trzech batów
  19. hmm kali... a widziales kiedys Panie z poznanskiej? Zeby taka ruszyc porzebujesz minimum 1.4l na łebka
  20. No nic to... poduszke i tak juz u toma zamowilem to wymienie. Jak to nie pomoze kaze temu gosciowi wymienic plecionke i przeprosic na kolankach
  21. No jak się przytrzyma butem to w środku cisza. Ale gumki powymieniałem na nowe...
  22. może daj definicję "krowy" bo kolega weźmie dwie Panie z poznańskiej
  23. ponoc costam zdemontowal i badal jej sztywnosc... nie bylo mnie przy tym. Anyway jak poduszka nie pomoze to pojde tam i bede mu patrzyl na rece.
  24. Ale próbować zawsze można

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.