Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
A ja mam MClaren Silver:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak białe B5 z przelotem to każdy wie czyje to :decayed:
-
[B6 AWX] Oem +
A będziesz coś modził. Ja max 200 mogę zrobić więc jak zrobisz grube mody to mnie objedziesz.
-
[B6 AWX] Oem +
Why me. Pierw to auto musi jechać potem sobie możesz takie gadżety dołożyć
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
A co niby u mnie świruje? Że żarówka postojowa coś styku nie ma?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ori BiXenon mam zmieniłem soczewki na soczewki z A6 C6 jedynie.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dzisiaj działał coś wariuje ostatnio. Mój XENON:naughty:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Co za lans wieczorami w piątek na mieście:decayed:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
To co się durnowato śmiejesz:decayed::decayed:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
:polew: Ty sie śmiej a z początku nie byłeś pewien:facepalm:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Tomasz dobrze że mnie posłuchałeś bose będzie o niebo lepiej grać niż ori a za taką kasę to może 2 dobre głośniki kupisz.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dobra DEV przekonałeś więc sprzedane dla Deva
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ja biorę za 50zł na kosiarce już mam 1.6 przyklejone myślę że s4 będzie też fajnie wyglądać
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Codziennie z dumą patrzę na swoje auto o to się nie musisz martwić
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Te S4:facepalm:
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Meee Meee:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mówiłem ci Dobranoc:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Licz Kozy więcej tego:grin:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Kumam o co Tobie chodzi:wink: , tylko dla osoby która nie wgłębia się w analizę lub nie oglądała meczu jest przeważnie lepsza ta która wygrała. A puchar to inna sprawa (najważniejsza dla nich liga) Dokładnie Tomek:drunk: Zrobiłem sobie drinka 50/50
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie nie miałeś racji z tym że zawsze lepsza drużyna wygra. A z tym że o wyniku się pamięta to masz oczywiście rację
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A jak jedna drużyna grała cały mecz lepiej i nie strzela bramy a druga ma jeden rożny i strzela to są lepsi? TAK bo wygrali (wykorzystali może i jedną szansę ale wykorzystali), w meczu liczy się wynik i to będzie w tabeli Widzisz że nie miałeś racji. Z tym akurat się zgadzam wygrali to jest ważne. Moje gratulację Bayern sie w Pucharze zemści.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dokładnie tego przecież nie piszę ale Tomek pisze że lepsza drużyna wygrała a ja sie z tym nie zgadzam po prostu.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A jak jedna drużyna grała cały mecz lepiej i nie strzela bramy a druga ma jeden rożny i strzela to są lepsi?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
no chyba był gorszy skoro nie wykorzystał tyle sytuacji:wink:(forma jednego zawodnika przekłada się na całą drużynę), ważne że wygrali:decayed: ---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 22:07 ---------- ale to zrobił nie tak jak robben, nie wspomnę o Gomezie (czy jak mu tam leci bo jakby nie pokazali jego w zbliżeniu to bym nie wiedział że grał) Poczytaj sobie co ty piszesz zanim zamieścisz wypowiedz co ma wykorzystywanie sytuacje do tego jak cała drużyna grała. Ile było meczów co Real grał lepiej a Barca bramy strzelała. Bayern grał tak samo dobrze jak Dortmund przegrał bo nie wykorzystał sytuacji a Dortmund wykorzystało. Proste! ---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:11 ---------- No nic nowego. W tym sezonie oddał 100 szczałów. Gomez 56
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tomasz oglądałeś 2 połowę między 50min do 65min i od 80 w górę to Dortmund piłki nie widziało. Bayern przegrał tylko i wyłącznie przez Robbena nie przez to że byli gorsi.