Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No ale i tak za dużo teraz nie wyciągnie ale to jego sprawa. Niech zrobi co twierdzi za słuszne.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tomasz. To remontujesz parcha czy na części?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jakie osłony:eusathink: Aaaa te w garażu:doh:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Obawiam się że mają za wysokie progi jak na moje nogi
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Chciałem uwiecznić minę kolesia co moje auto zobaczy:grin:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Haha ja to już widzę we wtorek. Adam bierz twój aparat firmowy
-
Uniwersalny sposób jak można wstawić duży grill (single-frame) do dowolnego auta
Mega:slina:
-
B6 DIVISION
No to się będziemy widzieć. Szczerze na fotach jakiegoś szału nie ma pod względem aut mam nadzieje że w tym roku będzie coś lepszego.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Kiedy zakładasz te Avusy?
-
B6 DIVISION
http://vagnysa.pl/ Wybiera się tam ktoś w tym roku?
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
edyną glebą, którą bym akceptował to obniżenie -15 -25 tak, jak jest to w Eibachu Pro Kit (zestaw nad którym się zastanawiam), ewentualnie Air Ride (choć to zajmuje za dużo miejsca). gwint i większe obniżenie nie wchodzi w grę.. to auto służy do jazdy na co dzień, a że dojazd w niektóre miejsca nie jest za bardzo fajny i zjazd do garażu stromy to nie ma opcji dzięki za opinie miała być dzisiaj sesja, ale napierdziela co chwilę deszcz albo grad/śnieg i auto się trochę upierniczyło więc czekam na lepszą pogodę i będzie sesja całości Spoko ale co do samego auta to A5 to sobie marzę jako moje następne auto. Piękna jest.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Ok. Jak coś to pisz.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Wpadnij w moje okolice pośmigamy trochę.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
:thumbup1:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Co do gwintu za 800zł to się zgodzę z tobą w 100% to nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Oj nie zgodzę się z tobą w większości twoich treści. Jeżeli jeździłeś w B6/B7 to spoko ale jeżeli nie to nie pisz takich bzdur. Bo w B6/B7 gwint (KW w moim przypadku) zachowuje się o wiele lepiej na nierównościach niż zwykłe zawieszenie S-Line bo miałem porównanie. To że jest bardziej twarde to nie znaczy że jest dla lansu. Jedni cenią sobie to że auto się lepiej drogi trzyma co można wykorzystać w zakrętach np. ---------- Post added at 10:50 ---------- Previous post was at 10:49 ---------- Zapraszam do mnie przejedziesz się to zmienisz zdanie jak każdy który na razie jechał moim autem.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
To jest wypowiedz osoby która nie jeździła na gwincie. Dlaczego twierdzisz że dla lansu bo nie bardzo rozumiem. ---------- Post added at 10:42 ---------- Previous post was at 10:41 ---------- Z drugiej strony jak ma być na gwincie jak ustawisz sobie koło równo z błotnikiem bo nie chciał bym mieć wtedy miękkiego auta.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
1000Euro:decayed:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Gwint za***ista sprawa taki KW jak ja mam to lepiej dziury wybiera niż 1BV na pewno. Kumpel ma 1be i u mnie w samochodzie nie słychać tak dziur jak u niego.
-
Znaczenie ET Felgi
Ori RS6 mają Et 43 w 18" oczywiście.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Pewnie że 1BV będzie za wysokie
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Takie A5 na glebie by zaje*** wyglądało
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A właśnie ty też jeszcze jesteś ja miałem aso na myśli:doh: To sie pytałem przecież
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A właśnie ty też jeszcze jesteś
-
B6 DIVISION
Ma ktoś jakąś zbędną może być krzywą felge 18"?