Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Nie wierzę w to co sie stało:banan::banan::banan::banan::banan: ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- :facepalm::facepalm::facepalm:
  2. Dokładnie ja nawet oporników nie wkladałem
  3. :decayed::decayed::decayed:
  4. Paweł dobrałem ci te podłużnice w kolorze co chciałeś. Daj adres na PW to wyślę jutro:hi:
  5. Informacja Potwierdzona przez Dortmund. Czekamy na wieczorny mecz. Zobaczymy co da się ugrać z Barcą
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Spoko myśl sobie co chcesz. Pozdrawiam:wink: ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ---------- Nie wiem co przyjemność jazdy ma z komfortem. Ja lubie jak mam twarde auto bo moge sobie w zakrętach pośmigać bezpiecznie. To że nie zapierdalam po dziurach łączy się z tym że dbam o swoje. ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- Nie wiem co przyjemność jazdy ma z komfortem. Ja lubie jak mam twarde auto bo moge sobie w zakrętach pośmigać bezpiecznie. To że nie zapierdalam po dziurach łączy się z tym że dbam o swoje.
  7. 2 Esy :grin::grin::grin: ---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ---------- A tak wgl bardzo ładna jest. Na żywo robi większą robotę niż na fotach:hi:
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Jak pojedziesz na gwincie po dziurach to rzeczywiście najważniejsze co pomyśleć jest to ah mam 200ps przyspieszę sobie na tych dziurach:doh: ---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ---------- Czemu go nie wyprzedziłeś? Spoko założysz te 19" to będziesz wiedział dlaczego:whistling::whistling: Aż tak nie przesadzaj :grin::grin::grin: Nie mogę się doczekać
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Czemu go nie wyprzedziłeś? Spoko założysz te 19" to będziesz wiedział dlaczego:whistling::whistling:
  10. I tak to auto to będzie wydmuszka więc nie wiem jak ty chcesz wejść na takiej oponie i feldze szybciej z zakręt to powodzenia:hi:
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Jechałem 20km za tirem i kurzyło mi się na auto strasznie więc moje nie było zbytnio czyste:wink:
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    A tutaj:decayed:
  13. No właśnie bo tył trochę się wydaje wysoki przy 19"
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Photoshopowe panie
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    widzialem cie i ci kiwalem chlopie Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk ehe ciekawe gdzie Ty mnie widziałeś, a jeszcze ciekawiej komu kiwałeś Się śmiej leciałeś na obwodnicy w ostatniej chwili podniosłem rękę ---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    widzialem cie i ci kiwalem chlopie Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Dziękuje miło było poznać
  18. Postawisz po Piwie i nie ma problemu:decayed: Siema:hi:
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    :decayed::decayed:
  20. Byłeś już w łazience czy po prostu zapomniałeś?
  21. sry:wink: NA WLADIEGO!!!!
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Sie dostanie to się dostanie jak nie to nie proste ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 16:08 ---------- http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/marzec-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-270607/ Panowie był bym wdzięczny za głosy
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.