Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Piłka nożna
Nie wierzę w to co sie stało:banan::banan::banan::banan::banan: ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- :facepalm::facepalm::facepalm:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Dokładnie ja nawet oporników nie wkladałem
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
:decayed::decayed::decayed:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Paweł dobrałem ci te podłużnice w kolorze co chciałeś. Daj adres na PW to wyślę jutro:hi:
-
Piłka nożna
Informacja Potwierdzona przez Dortmund. Czekamy na wieczorny mecz. Zobaczymy co da się ugrać z Barcą
-
A4 B6 by P-U-M-A
Spoko myśl sobie co chcesz. Pozdrawiam:wink: ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ---------- Nie wiem co przyjemność jazdy ma z komfortem. Ja lubie jak mam twarde auto bo moge sobie w zakrętach pośmigać bezpiecznie. To że nie zapierdalam po dziurach łączy się z tym że dbam o swoje. ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- Nie wiem co przyjemność jazdy ma z komfortem. Ja lubie jak mam twarde auto bo moge sobie w zakrętach pośmigać bezpiecznie. To że nie zapierdalam po dziurach łączy się z tym że dbam o swoje.
-
[ALL B5] Audi S4
2 Esy :grin::grin::grin: ---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ---------- A tak wgl bardzo ładna jest. Na żywo robi większą robotę niż na fotach:hi:
-
A4 B6 by P-U-M-A
Jak pojedziesz na gwincie po dziurach to rzeczywiście najważniejsze co pomyśleć jest to ah mam 200ps przyspieszę sobie na tych dziurach:doh: ---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ---------- Czemu go nie wyprzedziłeś? Spoko założysz te 19" to będziesz wiedział dlaczego:whistling::whistling: Aż tak nie przesadzaj :grin::grin::grin: Nie mogę się doczekać
-
A4 B6 by P-U-M-A
Czemu go nie wyprzedziłeś? Spoko założysz te 19" to będziesz wiedział dlaczego:whistling::whistling:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
I tak to auto to będzie wydmuszka więc nie wiem jak ty chcesz wejść na takiej oponie i feldze szybciej z zakręt to powodzenia:hi:
-
A4 B6 by P-U-M-A
Jechałem 20km za tirem i kurzyło mi się na auto strasznie więc moje nie było zbytnio czyste:wink:
-
A4 B6 by P-U-M-A
A tutaj:decayed:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
No właśnie bo tył trochę się wydaje wysoki przy 19"
-
A4 B6 by P-U-M-A
Photoshopowe panie
-
A4 B6 by P-U-M-A
widzialem cie i ci kiwalem chlopie Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk ehe ciekawe gdzie Ty mnie widziałeś, a jeszcze ciekawiej komu kiwałeś Się śmiej leciałeś na obwodnicy w ostatniej chwili podniosłem rękę ---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------
-
A4 B6 by P-U-M-A
widzialem cie i ci kiwalem chlopie Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 by P-U-M-A
Dziękuje miło było poznać
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Meeeeee Meeeee:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Postawisz po Piwie i nie ma problemu:decayed: Siema:hi:
-
A4 B6 by P-U-M-A
:decayed::decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Byłeś już w łazience czy po prostu zapomniałeś?
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
sry:wink: NA WLADIEGO!!!!
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Na mnie!!!
-
A4 B6 by P-U-M-A
Sie dostanie to się dostanie jak nie to nie proste ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 16:08 ---------- http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/marzec-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-270607/ Panowie był bym wdzięczny za głosy
- B6 DIVISION