Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
A4 B6 by P-U-M-A
Wielkie dzięki Panowie No koreczek fajny ale jeden wystarczy:decayed: ---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ---------- Tak WGL poszło dzisiaj zgłoszenie na Wolfsgruppe Vag Event 2013 zobaczymy czy mnie przyjmną
-
A4 B6 by P-U-M-A
Spoko już etka prawie u mnie jest. Ta strona do bani jest:kwasny:
-
A4 B6 by P-U-M-A
---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- Jak by był ktoś dobry i wysłał mi nr tych czarnych okrągłych zaślepek to był bym wdzieczny.
-
B6 DIVISION
Wymień oring na regulacji i po problemie:wink:
-
B6 DIVISION
Załatwiłem cale nowe auto bo mi się przypomniało coś że o dachowaniu gadałeś
-
B6 DIVISION
Spoko pablo. Tą tylnią ćwiartkę którą chciałeś już prawie mam jak coś
-
[B6 AWX] Work in progress...
dla lansu ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ---------- Jak Artur wsiądzie jest równo dokładnie...a tak poważnie to siedzi -30 i wystarczy Ja myślałem że to +30:decayed:
-
[B6 AWX] Work in progress...
Ładnie a po co ci ta przestrzeń między oponą a błotnikiem?
-
B6 DIVISION
Kurde a u mnie się nie chcą trzymać wcale to jest ten ból
-
B6 DIVISION
Kurde ja kupiłem i nie trzymają mi się na śrubach te kapsle:kwasny:
-
B6 DIVISION
Mam u siebie i polecam:wink:
-
B6 DIVISION
Ma ktoś z was nakładki na śruby z ASO wrzucone?
-
B6 DIVISION
Aha jeźdź sprawdzić i będziesz wiedział
-
B6 DIVISION
Jakie ty drążki wymieniałeś na tyle?
-
B6 DIVISION
Zbieżność na wahaczu się ustawia jak nikt nie ruszał to nie musisz nic robić.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Bo ci zaś Boluś otworzy kiedyś:grin::grin:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
:decayed::decayed:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Pablo lepiej powiedz co modzimy za 2 tygodnie:decayed:
-
B6 DIVISION
Dzięki Domin w ciągu dnia skoczę się i obadam co tam siedzi:wink:
-
B6 DIVISION
Teraz mam jakiś taki podstawowy co był oryginalnie. Będę musiał coś zmieniać czy wystarczy podmienić moduł? Po za tym cały czas sie zastanawiam czy poprawnie działa mi multifunkcja. Rozumiem że tylko prawą stroną daje się głośniej/ciszej? a lewą przełącza piosenki. Ktoś mi mówił że przełączał się między folderami w Rns-e ale u mnie tej opcji nie ma.
-
B6 DIVISION
Panowie jaką końcówkę musi mieć blutek w Full Opcji żeby śmigał Galaxy S2 bo zastanawiam się nad zmianą u siebie.
-
A4 B6 by P-U-M-A
Dziękuje za miłe słowa. Chciałem ci to zaproponować w twoim wątku abyś pomalował na srebrno:wink:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiu z tego co wiem ma już jakieś lepsze głośniki wrzucone i wygłuszone drzwi
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Te ledy w zderzaku strasznie szpecą
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
U mnie przy 3 osobach + bagaż ładnie słychać tsz tsz tsz na wybojach:grin: