Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL B5] Piny w lampce podsufitki
OOO super to wrzuć jak skończysz ja sie też za to biore ale ja musze jeszcze podsufitke okleić alcantarą więc czeka mnie więcej pracy.
-
[ALL B5] Piny w lampce podsufitki
Wrzućcie no jakieś fotki jak wycieliście i jak pasuje bo tez sie zabiore za to w przyszłym czasie.
-
[ALL B5] Piny w lampce podsufitki
To wrzuć jakieś zdjęcia jak to zrobiłeś u siebie
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Lajtowo dzieki może wpadne kiedyś.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
W Niedziele?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Spoko. Dzięki za info. PS. Też planuje wpaść do czewy spota robicie co tydzien?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Będę o tobie pamiętać jak coś będzię no mamy już taką nawet, nawet ekipę i jest nas więcej. Teraz był w oleśnie ale napewno znów zrobimy.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No super że się ktoś odezwał do Olesna wkońcu też masz nie daleko też możesz wpaść ale w L-cu jak będzie więcej osób też można zorganizować jakiegoś spota.
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
A jakim klejem kleiłeś podsufitkę?. Może w przyszłym czasie bym u siebie zrobił ale sie boje właśnie tych wszystkich wgłębień na podsufitce więc nie wiem. Pokaż dokładnie jak ci wyszło przy tych rączkach i przy daszkach zrób no jakieś zdjęcia.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ślepy jutro rozbieram stary silnik na miedz i w tygodniu pojade sprzedac wiec bedzie kasa na lampke
-
[ALL B5] Piny w lampce podsufitki
Ja bede mial tą lampke dopiero za jakiś czas to wtedy bede sie bawil. A teraz to nie mam pojecia wiem ze przed lift ma 3 przewody do lampki przed liftowej.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Ile gdzies kosztuje wszystko w kolor razem klamki itd?
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
dzisiaj na kompie zobacze jak bedzie i musze jeszcze zobaczyc jak beda dokladki w kolor wygladac bo tez mnie to interesuje
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Jak myslisz slepy robic gril w czern?
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Pokombinuje coś a jak nie to trudno bede musial potem cos innego wymyśleć.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
No wlaśnie nie wiem bo wiesz jak to jest nie mam pracy bo juz po feriach. Pokombinuje dzisiaj moze cos na allegro sprzedam to dam ci znać.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Pisalem ci na gg ze mialem okazje kupic zawieszenie i kupilem i nie mam kasy teraz ale jak mozesz jeszcze czekać to poczekaj bylo by super.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
No będzie nowa z polifta i podsufitka w czarny kolor ale spokojnie.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Musze sobie na photoshopie zrobic jak bedzie wyglodac
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
No masz racje. Niech ktoś sie wypowie na temat tych sprężyn, czy warto je kupić czy w tym stanie sie do niczego nie nadają jezdziły 6 lat po niemieckich drogach mowił ten co sprzedaje.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 17:20_________________________________________________Ciężko znalesc felge o ET35 moge kupic 40 albo 45 duzo sie bedzie roznic?[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 12:01_________________________________________________Jak myślicie jak będzie wyglądać czarny gril u mnie w aucie?
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
A możesz wysłać zdjęcia dokladnie chodzi mi przy daszkach, słupkach, uchwytach i przy lampce był bym bardzo wdzięczny możesz na PW
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Robiłeś opalarką czy normalną suszarką? bo też chce zrobić ale sie trochę boje że może to nie wyjść.
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Nie miałem alcantary jeszcze w rękach to nie wiem jaki problem chodzi mi o to czy da się ją bez problemu ponaciągać przy wszystkich wgłębieniach i wypukleniach?
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Jak ci się udało przykleić tą alcantarę do podsufitki w tych wszystkich miejscach takich wgłębieniach przy lampce i przy osłonach słonecznych?
-
[B5 AFN] Nie świeci oświetlenie wnetrza auta
A czy może mi ktoś odpowiedzieć czy microstyki mogą być powodem tego że u mnie też oświetlenie wnętrza szaleje mianowicie. Raz świeci raz nie. Czasami tylko mrugnie i nie świeci i po 2 min się odświeci. Albo jak kluczyk z stacyjki wyciągne to tak samo raz świeci raz nie.