Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Tak jest u mnie. Naciągu jako takiego nie ma. Marek do 235 szukaj spokojnie 8.5 - 9 Nie będzie wyglądać jak w wspomnianym golfie z gazem:decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
czemu wąskie? oponą nominalną dla felgi 8 cali jest 235 więc nie wiem o co chodzi... Mam jezdzić na oponach naciągniętych jak guma na gałe... no prosze Cie... widze że cały czas zapominasz że to nie forum Golfa 1 w gazie... ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- a q5 nie ma przypadkiem rozstawu 5x130 czy jakos tak? Marek wyluzuj. Osobiście mam 225/35 na 8.5J nie ma żadnego naciągu więc nie przesadzajmy:wink:
-
B6 DIVISION
Ja ma H6W jak pisałem wyżej:wink:
-
B6 DIVISION
Non stop mrugały? Ja ma takie dodatkowo jeszcze taki rezystor i od ponad roku nie ma problemów:wink:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Dlaczego takie wąskie?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Dekory też ci z 5% dają więc nawet więcej:decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Bo jak opuścisz auto to błotnik położy się na oponie:wink: Musisz zminimalizować skok amora odbojami, a może nawet pokombinować z kątami pochylenia kół (negatyw), moim zdaniem będzie ciężko, 10J to już nie mało:whistling: Tak czy inaczej jeśli się uda spasować to będzie tarmosiło cycka to auto Trzeba dodać że musi spasować zderzak, poprawić FMIC, urwaną dokładkę zamocować porządnie, wymienić błotnik, poprawić lampy wtedy jako tako będzie wyglądało. Moim zdaniem robisz wszystko na odwrót. Jestem ciekawy co z tego co napisałem zrobisz. Nie odbierz tego nie odpowiednio:decayed: Daje sobie rękę uciąć , że w 90% fur na forum coś jest nie tak i każdemu można coś wytknąć . A tu plastyk się ułamie, a tu zderzak po rozrządnie źle spasowany, a jak czasu nie ma to jak to zrobić? Tymbardziej, że jest zima i nikomu się nic nie chce, na szczęście wiosna już powoli idzie, wtedy można się brać za poprawki. A to co wymieniłeś to w większości pierdółki do ogarnięcia w jeden wolny ciepły weekand . Zobaczymy na wiosnę jak będzie:wink:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Z daleka na pewno. Porobił byś Mateusz żeby te auto było w jakimś sensownym stanie technicznym pierw a potem bawił byś się w te modyfikacje. znalazł sie znawca modyfikacji ... Czyt. Niżej
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Z daleka na pewno. Porobił byś Mateusz żeby te auto było w jakimś sensownym stanie technicznym pierw a potem bawił byś się w te modyfikacje.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Bo jak opuścisz auto to błotnik położy się na oponie:wink: Musisz zminimalizować skok amora odbojami, a może nawet pokombinować z kątami pochylenia kół (negatyw), moim zdaniem będzie ciężko, 10J to już nie mało:whistling: Tak czy inaczej jeśli się uda spasować to będzie tarmosiło cycka to auto Trzeba dodać że musi spasować zderzak, poprawić FMIC, urwaną dokładkę zamocować porządnie, wymienić błotnik, poprawić lampy wtedy jako tako będzie wyglądało. Moim zdaniem robisz wszystko na odwrót. Jestem ciekawy co z tego co napisałem zrobisz. Nie odbierz tego nie odpowiednio:decayed:
-
B6 DIVISION
Jak się sprawa zakończy wszystko opiszę w odpowiednim temacie.
-
B6 DIVISION
Delikatnie zawsze będzie:wink:
-
B6 DIVISION
No teraz będę starał się jakąś kasę odzyskać ale wątpie że mi się uda bez jakiegoś dowodu naprawy:kwasny:
-
B6 DIVISION
co sie wysrało ostatecznie? A więc tak. Auto po wymianie szklanek przestało dudnić. A brak mocy spowodowany był tym że mechanik uszkodził pompowtryski bo inaczej sobie tego nie umiem wytłumaczyć. ---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ---------- No i na nowych PD dawki się zgadzają i auto odzyskało Moc:decayed:
-
B6 DIVISION
Auto sprawne:banan::banan::banan:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Albo wrzucenia seryjnych Hebli:decayed:
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Może kolega ProeltecDRL się wypowie to będziemy mieli pewność
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
To akurat w moim przypadku dobrze bo wkładam LED H7 które wiadomo że słabiej świecą niż zwykła H7 więc myślę że będzie ok.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Mam wszystko. Pochwalę się efektami:wink:
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Ok sprawdzę jak będę się tym zajmował. Dzięki za info
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Ja właśnie od was brałem jak będzie cieplej to zakładam. Jedyne co to dalej się zastanawiam jak tą diode prostowniczą wlutować żeby te przesłony od Bixa nie mrugały
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ramiona jednak za głębokie:kwasny:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Znam tą wulkanizację Kiedyś mi krzywe felgi bez słowa na auto wrzucili:facepalm:
-
B6 DIVISION
Tak ją się rozcięcza:wink:
-
B6 DIVISION
Józek zaglądnij tutaj. Mnóstwo rzeczy sie dowiesz i odpowiednio zadbasz o auto. Kosmetykaaut.pl:wink: ---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ---------- Nie czepiaj sie :decayed: