Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ja nie dam rady wczesniej. sysek szkoda auta .
-
B6 DIVISION
Panowie z województwa śląskiego. Montował ktoś u siebie webasto?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Bolo simsonem:grin:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Chcieć nie chcieć ale plany już mam więc odpadam
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tak robię a co?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Zakładaj 215/50 to najlepsze rozwiązanie.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie to ja miałem problemy ze słuchem spytaj Patricka jak to wygląda w młynie... wiem wiem, słyszałem że aż tak że ktoś spadł z balustrady To był Bolek. Ale nic mu sie nie stało. Tylko płytki popękały na młynie:grin: No to fajnie miałeś bo w tym miejscu nie ma płytek Już nie ma:polew::polew:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jestem za ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ---------- Nie to ja miałem problemy ze słuchem spytaj Patricka jak to wygląda w młynie... wiem wiem, słyszałem że aż tak że ktoś spadł z balustrady To był Bolek. Ale nic mu sie nie stało. Tylko płytki popękały na młynie:grin:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Fazi:decayed: ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ---------- znasz Bolka? Bolek od Pumy wie wszystko:whistling: Chyba P-U-M-A od Bolka Bolek ten od Pumy, bardziej zrozumiałe co miałem na myśli? Kumam, kumam ---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ---------- To pewnie ta z tworoga na air ride. Ale z tego co wiem to szału tam żadnego nie ma:whistling:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Fazi:decayed: ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ---------- znasz Bolka? Bolek od Pumy wie wszystko:whistling: Chyba P-U-M-A od Bolka
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Podobno tak. Najlepsze że każdy przywiezie po dwie sztuki i wszystkim nam będzie bardzo ciepło:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dobra dobra ogarnięte:decayed: Adrian zobaczę jaka będzie pogoda i czy mi się będzie chciało dam ci znać jak coś ---------- Post dopisany 08-10-2012 at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2012 at 18:08 ---------- Podobno sysek ekipe z golfików zaprosił na spota:decayed:
-
B6 DIVISION
Jak by co to mam 2 tłumiki końcowe z 2.5 TDi jak by ktoś swapa wydechu robił
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Zrobione:decayed:
-
B6 DIVISION
Teraz nie dam rady w garażu to leży. To się nie spieszy skrobne ci PW. Odpiszesz jak znajdziesz chwilke.
-
B6 DIVISION
Jutro na spokojnie po pracy ci podam wszystko.
-
B6 DIVISION
To co Arturowi. Jakaś kostka kabelek i piny
-
B6 DIVISION
Bart kupiłem graty do montażu sygnalizatora nie zapięcia pasów. Co i jak mam podłączyć?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To spot 14.09.12 godz 15?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dobra to zmieniam na niedzielę. Która godzina może kolo 15-16?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To w końcu niedziela czy sobota za 2 tygodnie?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Pojedziemy zobaczymy. Moim odczuciem twoje jedzie
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
I tak się już zaczęło już mi dzisiaj w dowodzie sprawdzał ile B8 waży... ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- Załóż 19" i 245 opony to pogadamy:decayed: Już sie tłumaczenie zaczyna. Kto ci kazał takie koła kupować?:grin: ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- I tak się już zaczęło już mi dzisiaj w dowodzie sprawdzał ile B8 waży... a Ty myślisz czemu Puma taki chudy:decayed: Wy dalej myślicie że mam pomodzone auto. Ja mam serie z fmickiem ale moja waga pozwala na dobre wyniki w kreskach:polew:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
no i dobrze w końcu to może zacznie jechać A jak ma jechać seria z coolerem:facepalm: ---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- Dzięki No a Puma to był bardziej przejęty ode mnie i stwierdził, że się boi, że B8 na seryjnych gratach pojedzie jak jego porobione B6 Będą kreseczki to się okaże:decayed:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Ja w środę na korekte lece:polew::polew: