Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. ja nie dam rady wczesniej. sysek szkoda auta .
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie z województwa śląskiego. Montował ktoś u siebie webasto?
  3. Chcieć nie chcieć ale plany już mam więc odpadam
  4. Zakładaj 215/50 to najlepsze rozwiązanie.
  5. Nie to ja miałem problemy ze słuchem spytaj Patricka jak to wygląda w młynie... wiem wiem, słyszałem że aż tak że ktoś spadł z balustrady To był Bolek. Ale nic mu sie nie stało. Tylko płytki popękały na młynie:grin: No to fajnie miałeś bo w tym miejscu nie ma płytek Już nie ma:polew::polew:
  6. Jestem za ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ---------- Nie to ja miałem problemy ze słuchem spytaj Patricka jak to wygląda w młynie... wiem wiem, słyszałem że aż tak że ktoś spadł z balustrady To był Bolek. Ale nic mu sie nie stało. Tylko płytki popękały na młynie:grin:
  7. Fazi:decayed: ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ---------- znasz Bolka? Bolek od Pumy wie wszystko:whistling: Chyba P-U-M-A od Bolka Bolek ten od Pumy, bardziej zrozumiałe co miałem na myśli? Kumam, kumam ---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ---------- To pewnie ta z tworoga na air ride. Ale z tego co wiem to szału tam żadnego nie ma:whistling:
  8. Fazi:decayed: ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ---------- znasz Bolka? Bolek od Pumy wie wszystko:whistling: Chyba P-U-M-A od Bolka
  9. Podobno tak. Najlepsze że każdy przywiezie po dwie sztuki i wszystkim nam będzie bardzo ciepło:decayed:
  10. Dobra dobra ogarnięte:decayed: Adrian zobaczę jaka będzie pogoda i czy mi się będzie chciało dam ci znać jak coś ---------- Post dopisany 08-10-2012 at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2012 at 18:08 ---------- Podobno sysek ekipe z golfików zaprosił na spota:decayed:
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak by co to mam 2 tłumiki końcowe z 2.5 TDi jak by ktoś swapa wydechu robił
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teraz nie dam rady w garażu to leży. To się nie spieszy skrobne ci PW. Odpiszesz jak znajdziesz chwilke.
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jutro na spokojnie po pracy ci podam wszystko.
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To co Arturowi. Jakaś kostka kabelek i piny
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bart kupiłem graty do montażu sygnalizatora nie zapięcia pasów. Co i jak mam podłączyć?
  16. Dobra to zmieniam na niedzielę. Która godzina może kolo 15-16?
  17. To w końcu niedziela czy sobota za 2 tygodnie?
  18. Pojedziemy zobaczymy. Moim odczuciem twoje jedzie
  19. I tak się już zaczęło już mi dzisiaj w dowodzie sprawdzał ile B8 waży... ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- Załóż 19" i 245 opony to pogadamy:decayed: Już sie tłumaczenie zaczyna. Kto ci kazał takie koła kupować?:grin: ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- I tak się już zaczęło już mi dzisiaj w dowodzie sprawdzał ile B8 waży... a Ty myślisz czemu Puma taki chudy:decayed: Wy dalej myślicie że mam pomodzone auto. Ja mam serie z fmickiem ale moja waga pozwala na dobre wyniki w kreskach:polew:
  20. no i dobrze w końcu to może zacznie jechać A jak ma jechać seria z coolerem:facepalm: ---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- Dzięki No a Puma to był bardziej przejęty ode mnie i stwierdził, że się boi, że B8 na seryjnych gratach pojedzie jak jego porobione B6 Będą kreseczki to się okaże:decayed:
  21. Ja w środę na korekte lece:polew::polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.