Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Napisz kto to taki może być na PW bo na pierwszą myśl to nikogo takiego nie kojarzę. św.Mikołaj np Się Marcina pytałem a nie ciebie...
-
B6 DIVISION
Napisz kto to taki może być na PW bo na pierwszą myśl to nikogo takiego nie kojarzę.
-
Żarniki allegro UWAGA na sprzedawcę.
Nie Zresztą wątek można zamknąc . Ten kto chce to kupi..inny ominie szerokim łukiem.. ja już wiem u kogo kupowac takie rzeczy żeby nie byc dymanym na wysyłce i czekac choooj wie ile na towar Ragga ma rację jak dostałem 2 inne żarniki też mi kazał odeslać na swój koszt a te żarniki po 13zł były więc temat odpuściłem.
-
Sprężyny EIBACH Pro-Kit
No ale to napisz chociaż coś o felgach. Jakie ET szerokość. Jeżeli felgi będą miały normalne parametry a sprężyny nowe + sprawne amorki to usiądzie te 3cm i nie będzie obcierać.
-
Sprężyny EIBACH Pro-Kit
Nie mamy na forum wróżki chyba:eusathink:
-
Klocki hamulcowe Ceramiczne
Ostatnio w niemieckim programie motoryzacyjnym widziałem właśnie test hamulców. Pacjent do BMW seri 5 Touring. W jednej wersji normalne hamulce. W drugiej hamulce właśnie takie które mają nie brudzić felg. Testowane było czy rzeczywiście brudzą się mniej felgi w przypadku tych hamulców. Oraz czy efektywność hamowania jest tak dobra jak zwykłych hamulców. Rzeczywiście brudu na tych innych było mniej a efektywność hamowania była taka sama jak w postaci normalnych klocków.
-
Żarniki allegro UWAGA na sprzedawcę.
Kupiłem u niego żarniki tez dostałem jeden 4300 a drugi 6000k
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tak jak ty po przegranym meczu Polaków:wink:
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Jak robiłem logi było poniżej 20 stopni więc całkiem realne te 170PS. Ale zobaczę w przyszłym czasie we wrocławiu ile jest.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Najman ma styl uciekać gdzie pieprz rośnie Germany:doh:
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
I kreski nie było:whistling:
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
WRC gdzie takie dostanę? View image: przełaczniki 2012 Chyba sobie zmienię jak pasują bo moje lekko wytarte są.
-
B6 DIVISION
Panowie ktoś się tu kiedyś oferował jak pytałem o to czy ktoś ma działającą regulacje lampy w bixie bo mi się to posypało. Nadal aktualne?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Nie nie musisz dasz takie springi jak ma WRC i będzie malina
-
B6 DIVISION
:polew: Kupujemy Puma? Pewnie każdy po jednej sztuce żeby było widać tą różnicę
- B6 DIVISION
-
Klocki hamulcowe Ceramiczne
Na allegro jest wiele podrób części.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No wiem, ale na chwilę obecną za tą kwotę co trzeba dać za gwint to wolę trochę dołożyć i kupić jakieś fajne koło a jak patrzę na zdjęcia od WRCLAGUNA to jego pięknie usiadła i taki efekt by mnie zadowalał A tak na marginesie to dzisiaj wpadł zderzak przód S-line, ale nie będę teraz zakładał bo chcę wszystko skompletować z pakietu S-line i dopiero wtedy będzie montaż
-
B6 DIVISION
Przejebane. Jak już teraz nic nie stracisz to bym się z nimi sądził bo same podejrzenie chyba nie wystarcza?
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Czemu zmieniasz felgi ile chcesz za tamte?
-
[ALL B5]gwint+18"8,5J + stłuczka w gratisie
Bardzo wysoko jak na 1BE
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Lublincu Grzesiu no pare autek ciekawych jest. Od ładnych B5 do B8 mamy cały arsenał.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
A ja już widziałem:banan::banan:
-
Montaż zawieszenia gwintowanego
Opisz jak się śmiga na tym SUPERSPORCIE?
-
A6 C5 4.2 2000r. ile za takie uszkodzenie ?
Zależnie od ubezpieczalni możesz dostać różne wyceny. Dla pewności niech kolega zapyta rzeczoznawce czy jest możliwość naprawy w ASO za czym idzie automatyczne rozliczenie się ASO z ubezpieczalnią.