Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Odezwij się do mnie na PW jak dystanse wrócą to zrobię ci zdjęcia. Ewentualnie jak ktoś będzie zainteresowany takimi dystansami to można do mnie pisać na PW.
  2. Taaa a o dziewczynach pomyśl. PS. Cały wieczór wczoraj z Kasią pisałem
  3. 12mm podchodzi do b5 i b6 ja i Tomasz testowaliśmy a w tym momencie właśnie daliśmy do zrobienia dla nas 2 komplety na wymiar tych H&R
  4. Na tył minimum 12mm H&R
  5. I tak nie lubią medalików :polew:
  6. No dystanse byś musiał dać najlepiej 15mm z kołnierzem. Dostaniesz na allegro bez problemu
  7. To było dawno temu. Teraz mam już gwint:decayed:
  8. :facepalm: Piotrek trochę kultury na prawde były spoko. I były ładne. Szczególnie jedna:decayed:
  9. Nie no Piotrek dziewczyny nie jednego z nas by o wiedzy na temat auta zagieły.
  10. Nie ukrywam że trochę się zawstydziłem. Tak Kasiu to jestem ja:dancing:
  11. Ja robię wszystko z kumplem przy aucie więc ci nie pomogę ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- Adam żałuj że cie nie było na spocie. Pierwszy raz na spocie były dziewczyny i to nie byle jakie. Po za tym kreski z laskami w aucie to jednak inna liga. Dzięki Sysek za kreske:wink:
  12. Przestań do mnie pisać Pumcia bo ja sobie coś wymyślę co ci się nie spodoba:grin: No to PUMBA:decayed: ---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ---------- szkoda paliwa:decayed: same słabe fury:naughty: PUMBA:polew::polew::polew::polew: Magic najlepsze jest to że włożyłeś 4x tyle co my w silnik a jedzie tylko 3 długości lepiej:grin::grin: W sumie racja 4x0.... bo ty nic nie wsadziłes:decayed: wsadziłem co wsadziłem... jak bede miał chwile czasu i kasy to dojde do ladu i skladu. FMIC BRD BQ i strojenie to dodatkowe 3 K, po sprzedaniu starych gratów Dążę do tego że 1.9 tdi w takiej budzie nigdy nie pojedzie a różnica nawet 5-6 długości nie ma żadnego znaczenia w jeździe na codzień. U nas większość robi auta żeby wyglądały moc jest na drugim albo i trzecim miejscu. ---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ---------- za***isty spot chłopaki dziękować:decayed:
  13. Przestań do mnie pisać Pumcia bo ja sobie coś wymyślę co ci się nie spodoba:grin: No to PUMBA:decayed: ---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ---------- szkoda paliwa:decayed: same słabe fury:naughty: PUMBA:polew::polew::polew::polew: Magic najlepsze jest to że włożyłeś 4x tyle co my w silnik a jedzie tylko 3 długości lepiej:grin::grin:
  14. Po zmianie stabilizatora inne auto super sprawa:decayed:
  15. Dziękować. Podłączyłem trochę inaczej ale też działa bez problemu.
  16. Nie ma szans Why-Me ja preferuje takich z długimi włosami:decayed:
  17. Przestań do mnie pisać Pumcia bo ja sobie coś wymyślę co ci się nie spodoba:grin:
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupujesz B6?
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No coś źle poskładane.
  20. Te auto genialnie wygląda jak jedzie po drodze. Felgi się ładnie mienią.
  21. Ja w B5 miałem z allegrowej alcantary to z czasem było fioletowo zamiast czarnego sufitu:thumbdown:
  22. No to panowie widzimy się jutro na macu o 17.00
  23. Toć ja stworzyłem pomysł na orange pipeczko No dobra... Meanwhile sufit poszedł w czarną alkantarę, fot nie ma bo padać zaczęło, jutro jak będzie ok pogoda to posprzątam i porobię foty, w sumie to szału nie robi bo jest dużo niedociągnięć ale jak na "back garden job" to nie ma tragedii Ja chciałem uniknąć jakich kolwiek niedociągnięć dlatego kupiłem ori czarny. Ale może nie ma źle zrób jutro foty
  24. bez problemu możesz montować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.