Treść opublikowana przez Andrzej K
-
[B6 ALT] Ile za wymianę klocków hamulcowych?
co tyle kosztuje ???? klocki do Twojego auta ???? jeżeli tak to co najwyżej 200zł na alledrogo http://moto.allegro.pl/item916885609_klocki_hamulcowe_ate_passat_audi_13_0460_7110_2.html 195 zł kosztują klocki do przodu, a do tyłu?
-
[B6 AYM] Jak usunąć super glue z deski ?
Benzyną nie usuniesz cyjanoakrylu. Pewien jesteś, że to na pewno super glue? Jeżeli tak, to można próbować usuwać taki klej przy pomocy "Loctite Glue Remover". Jednak zachowując dużą ostrożność - producent zaleca dokonanie wcześniej próby na niewidocznym miejscu. Pozdrawiam Andrzej
-
[ALL B5] Plamy powstajace od niedawna wokół wkładów lusterek zewn. ?:/ HELP!
Hmm... w moim dwunastoletnim fiacie lusterka były (i są nadal, bo jeździ w rodzinie) jak nowe .
-
[ALL B5] Jak usunąć dużą tłustą plamę na siedzeniu ??
Zdziwisz się, ale tak, benzyną ekstrakcyjną. Jest to bardzo bezpieczny rozpuszczalnik, nieagresywny w stosunku do większości tworzyw. Jeszcze bardziej zdziwiłbyś się gdybym Ci przybliżył proces produkcji margaryny, a dokładnie sposób wypłukiwania olejów roślinnych z resztek po tłoczeniu :>. Nikogo na siłę nie namawiam na stosowanie mojego przepisu usuwania plam, są od tego specjalistyczne firmy, ale gdy w zeszłym miesiącu pasażer rozgniótł na siedzeniu (swoim siedzeniem ) kanapkę z masłem i kiełbasą to plamę usunąłem tak jak to opisałem. EDIT: Zgubiłem "tego" .
-
[ALL B5] Jak usunąć dużą tłustą plamę na siedzeniu ??
Benzyna ekstrakcyjna - czyszczenie plamy i jej najbliższych okolic, następnie przepranie delikatnym środkiem piorącym części siedzenia (do łączenia) lub całości, zależy w jakim miejscu jest plama. Nic nie napisałeś o rodzaju tapicerki więc przyjąłem, że chodzi o standard - ciemna materiałowa. Pozdrawiam Andrzej
-
[ALL B7] Trzeszczy radio przy włączonym ogrzewaniu tylnej szyby
Czy aby to Wam nie pomoże?
-
[ALL B7] AVANT - stukanie w tylnej cześci nadwozia ,coś jak niedomknięta klapa-pomocy
Było już w wątku o zwijającej się rolecie: http://www.audisport-iberica.com/foro/index.php?showtopic=183142 Sam też zastosowałem taki zestaw i polecam. Odnośnie stuków w bagażniku Avanta; wydaje mi się, że u mnie z kolei hałasuje mi trójkąt w schowku w klapie. Nie wiem jak wygląda zamykanie uchwytu trójkąta i jaką część wg. ETKI musiałbym dokupić. Przez brak tego zamknięcia trójkąt lata podczas jazdy po całym schowku i uszkodził zamek klapki w tapicerce. Pisałem już o tym tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_schowek_trojkata-t115175.0.html ale jak na razie nikt nie odpowiedział ;( Pozdrawiam Andrzej
-
[ALL B7] Webasto do B7 z 3,0 TDI
Chcąc się dowiedzieć ile kosztuje montaż ogrzewania postojowego wystarczy na stronie firmy eberspaecher wypełnić formularz z danymi samochodu: http://www.eberspaecher.pl/page.php/1/0/show/62/ Pozdrawiam Andrzej
-
[ALL B7] Schowek trójkąta
W jaki sposób zamyka się sam uchwyt trójkąta, zaznaczony przeze mnie czarną strzałką na zdjęciu (pozwoliłem sobie wykorzystać zdjęcie Bart79)? Wiem już, że do zamykania klapki w tapicerce potrzebny jest zamek 4B9 867 799 4 PK :>.
-
[ALL B5] Akumulator bez osłony w przedlifcie - zabezpieczacie czymś?
W B7 też nie ma ;(.
-
[B6 BFB] Jaki optymalny przewód do natężenia 1A
Gdybyś potrzebował dokładniejszych danych (również dla przewodów o mniejszym przekroju) to spójrz na tę stronę: http://hal.trzepak.net/faq/winxp/obciazalnosc.htm Pozdrawiam Andrzej
-
[B6 BFB] Jaki optymalny przewód do natężenia 1A
Pytasz o średnicę czy przekrój?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Może mała podpowiedź? Czy to też samochód z Francji?
-
[ALL] Nowy akumulator- pali się cały czas kontrolka ESP-dlaczego
A próbowałeś przejechać kilkadziesiąt (kilkaset) metrów?
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem, reset zegara i komputera
Doładuj akumulator, jeśli to nie pomoże to została Ci próba reklamacji.
-
[B7 BPW] Akcja serwisowa 13D7 - wymiana kół zębatych napędu pompy oleju
Całkowicie bezpłatna = części + robocizna?
-
[ALL] Czym usunąć z lakieru klej typu "Kropelka"
Tylko teraz już większość zmywaczy do paznokci jest "bezacetonowa" .
-
RC-modele zdalnie sterowane
Byłeś już tutaj:http://www.rcauto.pl/ ? Polecam zwłaszcza forum, jest tam kilkaset postów o Twoim modelu. Życzę przyjemnej lektury. Pozdrawiam Andrzej
-
[B5 AJL] Stałe 12V na radiu po stacyjce.
Na czerwono-niebieskim jest stałe 12V podobnie jak i na czerwonym. Bez względu na to czy kluczyk jest czy nie. A wyjmujesz kluczyk, czy tylko przekręcasz? Nie wiem jak w B5, ale w B7 jest tu duża różnica .
-
[ALL B7] Problem z nawigacją NAVIGATION PLUS
Coś nie tak jest z Twoją płytką z programem nawigacyjnym . Spróbuj pożyczyć od kogoś pewną płytę. Jeżeli nadal nie będzie działać to masz uszkodzony/zabrudzony czytnik.
-
Fiat Brava
Komplet fabrycznie nowych czterech klamek do Bravy wykonanych z lepszego tworzywa kosztuje zawrotną sumę ok. 160 zł, łacznie z przesyłką :gwizdanie:. Zdzierstwo . Jest to fakt absolutnie dyskredytujący ten samochód (oraz wszystkie samochody na literę F)
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Brawo! Byłeś pierwszy. Teraz Ty dajesz zagadkę!
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 20:13_________________________________________________Czyżby już nikt się w to nie bawił?
-
[ALL B7] Pytanie o multitronic
Jeżeli zmierzysz sobie czasy rozpędzania samochodu w trybie "D" i "S" to możesz się lekko zdziwić. Odczucia ludzkie są subiektywne...
-
[ALL B7] Cod do radia audi concert
Kod radia chyba tu nie ma nic do rzeczy. Podczas parowania telefonu z samochodem spróbuj wklepać kod: "1 2 3 4" Powodzenia! Pozdrawiam Andrzej