Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz 23

  1. Dziś dostałem pismo z pzu kolejne odmowne już mnie trafia szlak . W czwartek spotkanie z prawnikiem będzie i chyba sprawa sądowa , Michał dzięki za namiary na tego pana
  2. Prezes co to ma być jakieś leony na a4 wstawiasz ???
  3. http://moto.wp.pl/kat,121,title,Pieciomilionowe-Audi-A4,wid,13279051,wiadomosc.html trzeba świętować :>
  4. Może oprócz samego nr cewki jest brana jeszcze data produkcji cewki
  5. Dokładnie nie ma być tego drucika już ten temat przerabiałem u siebie i sprawdzałem to wiec możesz być spokojny że jest ok
  6. Stare zabrali ,a z podszybiem nic nie robili bo spieszyło mi się i nawet nie pytałem o tą akcje
  7. Ja dziś byłem w aso i wymienili mi dwie sztuki ,dobre i tyle bo będą na zapas :>, cewki miały nr 115J
  8. No cudeńko i jaka adrenalina z takiej jazdy pewnie jest trzeba kasę zbierać
  9. Fela ładna jest nie ma co ,dokup sztukę i w jakiś inny kolor umaluj . do jednego mam tylko jakieś mieszane uczucia tj tych chlapaczy no jakoś nie pasują do tego auta
  10. jak z sedana zrobisz kombi i kiere na lewą str wsadzisz to możemy gadać
  11. Wróciłem z aso audi i udało mi się połowicznie bo wymienili mi dwie cewki na nowe :>ale jak mi pan historie auta powiedział to mi ręce opadły bo rozrząd był wymieniany przy 136 tyś a ja o tym nie wiedziałem i 152 poszedł nowy komplet :wallbash:
  12. a ten "policjant" to miał miernik lakieru w oczach że widział tą szpachle ???? :polew: kolejny gamoń co się nie nadaje do kopania rowów a co dopiero na stróża prawa :thumbdown:
  13. Auto piękne a ten kolor zawsze mi się bardzo podobał ,szkoda że moje wozidełko nie w takiej barwie jest
  14. No właśnie nie mam czasu się kiedy wybrać ale może na dniach jakoś pojadę ,czekam na deszcz bo jak pogoda to mam dużo roboty
  15. I żaden nie jest w stanie nic napisać bo monitor się kręci :polew:
  16. Co taka cisza po spocie ???
  17. Filtr paliwa masz koło tylnego prawego koła
  18. wyciągnij bezpiecznik od lpg , skasuj błędy i zobacz co się będzie działo
  19. odepnij sobie instalke lpg i zobacz czy na pb auto chodzi ,bo moim zdaniem to lpg jest przyczyną tych dolegliwości
  20. A jak stopniowo grzecznie zwalniał do 40 bez naciskania hamulca :polew:
  21. Od dziś mogę robić za nieoznakowany bo narobiłem kolesiowi stracha że ze 110km zwolnił do 40 i prawy kierunek zatrzymał się :polew: jak go ominąłem to dopiero ruszył za mną
  22. 9 kwiecień sobota
  23. Nie jeszcze nie dzwoniłem bo bylem w ostr w urzędzie pracy i nie miałem czasu , a dimer panie kolego tj środek do mycia np felgi jak masz brudne od pyłu z klocków to sobie ładnie wymyjesz że będą błyszczeć ,ja swoje przed założeniem umyje sobie żeby były czyste na sezon
  24. kolego kup sobie dimer i umyjesz sobie felgi w domowych warunkach
  25. kolego masz spryskiwacze w zderzaku żeby myły lampy ???? jeśli tak to masz xenony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.